Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta2727

Pytanie do panow...

Polecane posty

wiem wiem... czlowiek po takiej klotni z druga osoba bardziej zdaje sobie sprawe ile ta osoba jest dlanas warta,perzynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie ja mam dokladnie tak samo:) Kurcze dzis chcialem sobie jakies fotki zrobic,takie wiesz artystyczne ale niewyszlo:P ale mam nadzieje ze w piatek cos wykombinuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy mozna je nazwac artystycznymi..poprostu takie niecodzienne,cale cialo bedzie widoczne:) Chce takie miec,troche nutki erotyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie robie zdjecia to taki sie czuje podniecony:D Wczoraj naprzyklad sobie robilem w kapieli i tak ogolnie i sie ciekawie poczulem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie myslalem ze jakims zboczencem jestem hehe:P Ale jakos zawsze mnie ciagnelo zeby sobie fotki robic nago:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj masz konto na fotosiku?tak pytam z ciekawosci bo ja sobie wlasnie tam konto zakladam i chcialam uslyszec jakies zdanie na temat tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to mam dobre zdanie...Niemam konta ale chcialem sobie zalozyc,nigdy niebylo okazji...ale moze teraz jak Ty sobie zalozysz to ja tez..dalas mi taki bodziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverickmk
samanta jak zalozysz to daj znac chetnie cie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie zdjecia chcesz wlozyc zebym sie niewyglupil..Bo jak co to ja moge kazde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaje moje i mojej rodziny ale wiesz kazdy daje takie jakie chce wiec spokojnie wedlug mnie nic sie niewygupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverickmk
samanta to moge juz ogladac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ale chyba mi podasz:) na maila przeslij co i jak:) no ja juz zakladam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ale czekajno czy ja przypadkiem nie usowalam ostatnio wiadomosci przychodzacych na wp/musze sprawdzic czy mam twojego meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem Ci jakas fotke przeslac ale jednak stwierdzilem ze moze pozniej:P Wiec napisalem jakas glupote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow:D Swietne zdj:) A jakie ladne dzieciatko,naprawde piekne:) Najladniejsza fotka oprocz tej z dzieckiem to oczywiscie z mezem ale nastepna w kolejce najladniejszych zdjec jest ta na ktorej stoisz w bialym swetrze z rekami na biodrach:) sexowna...rzeczywiscie pare osob tutaj mogloby sie podniecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,musze teraz zerknac do ciebie:P o wlasnie podnieca sie a potem zachlapia sperma caly ekran:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes glupia samanta2727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×