Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta2727

Pytanie do panow...

Polecane posty

Masz jeszcze tydzien wiec Ci moze przejdzie:) A czemu chcesz zmieniac nick?Ktos Cie przesladuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jednak 17 godz busem a z malym dzieckiem to sobie tego niewyobrazam:O bo zalozylam temat ,jechali namnie rowno klneli i krytykowali:) i jeszcze oburzeni byli sie kurwami jade a na koniec moj temat zostal usuniety z powodu zbyt drastycznych zdiec tzn filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma słowa klneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...to co to byl za temat ze jakies drastyczne filmy w nim byly:P Racja 17 godzin to strasznie duzo,ja bym sie niezdecydowal na jazde busem,taki juz jestem ze niewysiedze w jednym miejscu:P Zaproponuj zeby to on przyjechal:) Napewno bedzie mu latwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma słowa klneli :przestan piepszyc mi tu o swoich duperelach najlepsze jest to ze osoby ktore krytykuja same zadaja pytania na tym forum tyle ze z tymczasowych nickow wiadomo dlaczego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie tak nieprzejmowal na Twoim miejscu:) Wypowiedzi niektorych swiadcza o ich kulturze i jezeli sami niewiedza ze pisane przez nich juz naprawde beznadziejnych komentarzy,nierobia na nikim wrazenia to pozostaje ich ignorowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze dla swojej polowki jestesmy wiele zrobic ale sa wazne sprawy i wazniejsze,jezeli niebedziesz sie czula na silach zeby wytrzymac z dzieckiem 17 godzin w busie to odpusc sobie i przeciez za tydzien tez bedzie mial wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko teraz mam okazje tam jechac bo2 dom ktory firma wynajela jest teraz wolny bo pracownicy pojechali do domu,puzniej juz nie bedzie wolny,a przeciez ani ja ani moj nie chcemy spac w jednym pokoju z jeszcze 4 innymi gosciami:Oprawdopodobnie odpuszcze sobie:Ochoc wcale nie chcem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz sie zastanowic..wszystko moze sie zmienic,masz caly tydzien zeby zbierac sily:) A co do Twojej wypowiedzi z przed 2 dni to dziekuje:) A wiesz ja tez lubie takie naturalne dziewczyny,sa najbardziej pociagajace niz jakas wytapetowana laleczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa piepszyć też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i puźniej pisze się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem sie kapac:) Hmm...nie mam:P Ja chcialbym miec bezproblemowy zwiazek tylko to:) Ja potrafie wiele zrozumiec niestety moja dziewczyna nie,dlatego sa klotnie ale pracuje nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam goscia:P Czym sie zajmuje? Pracuje,pracuje zeby bylo idealnie choc pewnie i tak zawsze sie znajdzie cos przez co bedzie trzeba sie zestresowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie:(bo mieszkanie niedawno kupilismy w nowym budownictwie i musimy sobie dopiero tv zalozyc,a to musi moj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze niedomyslilbym sie ze ogladasz takie rzeczy:P Dobrze to w takim razie dobrej nocy zycze;) i jakis ekscytujacych snow zeby Ci sie humor poprawil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gccMaster
samanta to może dla odmiany weźmiesz się teraz za umoralnianie koleżanek których dewizą jest "raz się żyje", walące facetów po porożu ale wciąż ich "kochające"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gccMaster
lexical error :) wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz dzis jakis taki smetny dzien;/ to przez pogode,spiacy caly czas chodzilem... No ladnie,ladnie ale niemartw sie po to masz meza:P ktos musi Cie denerwowac zeby pozniej uszczesliwiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×