Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta2727

Pytanie do panow...

Polecane posty

No troche niefajnie i sie denerwuje:P glupia jest ta poczta.onet :/ zazwyczaj korzystam z wp.pl a Twoj adres przy nicku jest dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Ci podam drugi ale boje sie ze zaraz mi ktos glupoty po wysyla...ale co tam niech strace.... maciej__333@wp.pl tylko uwazaj bo tam sa dwie _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu dostalem:) Elegancko ladna i zgrabna:) Maz ma szczescie:) Teraz tak pomyslalem ze ten adres z wp wyglada jakbym go zakladal na szybcika a mam go okolo 6-7 lat:P musze jakos go zmienic bo troche niepowazny jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wp najlepsze..a onet chyba skasuje,pewnie te fotki od Ciebie przyjda za 2 tygodnie:P Dobra to teraz ja Tobie przesle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wyslalem:) Na jednym jestem po powrocie z wakacji i tak wygladala roznica miedzy opalonym cialem a bladzizna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja musze leciec bo kumpel wpada i pewnie lecimy na miasto...Tak wiec do nastepnej rozmowy:) Milego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no wedlug mnie przecietny facet jest najlepszy:)jesli omnie chodzi nigdy niezwrucil mojej uwagi facet nieziemsko przystojny(jesli moge tak to nazwac)owszem moze mi sie podobac jako mezczyzna ale zero pociagu,nie lubie facetow nie przecietnych ,wyrizniajacych sie:Otak jak nie lubie grzecznych lalusiow,dlamnie facet ma miec jaja ,a nie zalozyc pamposzki noga na moge i popijac kawke bllleeeee:Pdo dupy z taka ciota...moja uwage zwraca facet przecietny lecz przystojny,nie taki co to nie ja ... mam takiego sasiada...jest przystojny dobrze zbudowany ale wole popatrzec na niego niz cokolwiek z nim robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz jestem:) Wczoraj bylem z dziewczyna na haloween i jakos niemialem okazji by tu zajrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) I co jak minal weekend?Niemialas przypadkowo do meza jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w tym tyg w nastepnym jade:) a wiesz tak jako tako...mialam zmienic nick bo sie wkurzylam delikatnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×