Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta2727

Pytanie do panow...

Polecane posty

No prosze jaka kochana zonka:) No wlasnie od podejscia,a kobiece podejscie jest takie ze sex bez zobowiazan niewchodzi w gre... Albo zobacz rozmawiam z kolezanka i namawiam ja na wymiane erotycznych fotek:D a wiem ze sie jej podobam bo czesto gdy pyta jak tam z dziewczyna a ja mowie ze swietnie to zmiena jej sie humor:P No niewazne ale w kazdym razie mowi ze niechce sie wymieniac,no i wyszlo na jaw ze sie wstydzi...jak tu rozmawiac z kobieta:/ a mowilem ze jest atrakcyjna i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jestes normalna-czyli taka jak ja:D Dobrze,ja juz zmykam spac,mam nadzieje ze do jutra bo ja napewno pociagne dalej ten temat:D dobranoc pani żono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wszedlem bo sie kapalem:D O ciekawostka co mi przeslalas:) dawno tego nieslyszalem i dokladnie niepamietam gdzie to ostatnio slyszalem ale swietne jest nasmialem sie przy tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki ale mnie na mine wpakowalas:P mimo tego klikania to jest swietne:) Coraz glupsze tematy wychodza:/ Teraz co do wczoraj...mowilas ze w czasie przerwy w swoim zwiazku mialas sex bez zobowiazan tak??a jak znalazlas tego meszczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze szmat czasu.. niepodobalo sie Tobie? Ja kiedys specjalnie chcialem przerwy z dziewczyna bo krecilem do innej ale ja olalem i wrocilem do swojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×