Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fumka29

CZAS NA SIŁOWNIE! JAK CZESTO ĆWICZYC I NA CZYM?

Polecane posty

Gość gość
W mojej siłowni dużo sprzętu stoi od K Sport – k-sport.com.pl, szczególnie lubię ich drążki są w bardzo fajny, przemyślany sposób zaprojektowane, przez co można na nich każde ćwiczenie wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana zapraszam tutaj www.igortreneronline.pl ! sama skorzystałam naprawde ekstra wszystko online bez wychodzenia z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_89
Urządzenia milon są świetnie dostosowywane do ćwiczeń, szybki trening 36 minut, efekty super. Taki sprzęt maja w łomiankach przy warszawskiej 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzil ktos z Was na silke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety: [10 gb bez umowy, szybka dostawa, darmowy kurier i jeszcze 5 zł dodatkowe na karcie] Wady: [na 1 osobę max. 1 sztuka] Odbierz tu "darmowy starter #10GB za 0 zł": https://link.do/iKqbO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyć należy na najlepszym sprzęcie ale i na najbardziej czystym, wiecie dobrze ile jest tam bakterii bardzo złych bakterii, które mogą zarazić nasze ciała.. http://branzaczystosci.pl/utrzymanie-czystosci-silownie-miedz/ ale używajcie instrumentów pokrytych miedzią, bakterie się jej nie czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę od stycznia i polecam. Kiedyś chodziłam na zajęcia grupowe i nie powiem, bo są fajne i ciekawe, ale teraz przerzuciłam się na typowo siłowe. Efekty są bardziej widoczne. Chodzę 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie wolę zajęcia grupowe!Fajnie tak wskoczyć w ciuchy z rough radical i poćwiczyć w większej grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga11a
Zależy co chcesz osiągnąć - czy wyrzeźbić mięśnie, czy schudnąć czy podkreślić swoje atuty :) Lepiej wybierz jakiegoś sprawdzonego trenera personalnego i będzie ok. Ja chodzę na treningi do Gravitanu na Targówku i właśnie trener ustalał trening typowo pod to, co chcę osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii

Witam super wątek,właśnie kupiłam karnet na siłownię i od jutra chce zacząć.. dodam że mam do zgubienia sporo bo aż 15-20 kg..kompletnie nie wiem od czego zacząć,jakie ćwiczenia i wogole...pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii

Witam super wątek,właśnie kupiłam karnet na siłownię i od jutra chce zacząć.. dodam że mam do zgubienia sporo bo aż 15-20 kg..kompletnie nie wiem od czego zacząć,jakie ćwiczenia i wogole...pomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×