Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fumka29

CZAS NA SIŁOWNIE! JAK CZESTO ĆWICZYC I NA CZYM?

Polecane posty

Gość Jaxjaxl
Ćwiczenie na siłowni, zwłaszcza w warunkach domowych zdecydowanie więcej przyjemności dają niż wąchanie czyjegoś potu w warunkach takich publicznych miejsc. Przeczytałam krótki tekścik i utwierdzam się w przekonaniu, że nie trzeba jakoś specjalnie wiele kasy i wysiłku, żeby takie miejsce wygospodarować dla siebie. Sami oceńcie http://poradnik-zdrowia.pl/artykul/silownia-w-domowej-szacie,21297.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliszka78
Ja w sumie od stycznia kiedy zapisałam sie na zajecia z aqua aerobiku http://www.aqua-aerobik.pl/ chodze 2 razy w tygodniu,kiedys zdarzyło mi sie pojsc raz.Ale dla mnie to zdecydowanie wystarczy zeby zadbac o swoja aktywnosc fizyczna i trzymac figure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglada tu ktos/ moze sie podepne:) dzisiaj zaczelam(to duze slowo)swoja przygode na silowni tzb bylam ale malo pocwiczylam bo nie wiedzialam co mam robic:( i tak-30 mic na biezni-7,5 km/h 20 min rowerek 100 brzuszkow 100 na wyciskanie nog i jeszcze jakies tam cwiczenia sobie robilam chcialabym schudnac od pasa w dol szczegolnie-biodra,pupa,uda pomoze mi ktos? Lepiej biuegac na biezni czy szybko isc?Jaka predkosc ustawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kox
gówno wiecie ja mam 14 lat waże 50 kg i bire 55 kg na klate i cwicze 6 miesięcy i wiem ze żaden 14 latek z 2 miesiącami siłowni nie podniesie 80 kg iec nie pierdolccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooominikowska
Ja teraz powaznie mysle o zajęciach z Aqua Zumby zumba.warszawa.pl Na aqua aerobik już chodziłam, wiec czas spróbowac czegos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matix
siema waże 46 kg wzrost 155 mam 12 lat i podnoszę 50 kg to dobrze czy żle ze biorę więcej niż waże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glonojadka
dziewczyny jak macie jakas siłownie albo basen godne polecenia to wrzućcie to na Fit miejsca Figury na facebooka, przyda nam sie wszytskim ta wiedza a i costam mozna wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowi Eksperci portalu mi.n z chirurgii plastycznej, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii oraz najnowszy Ekspert znany trener z Hollywood Witold Szmańda. Trenował m.in Keanu Reeves, Heidi Klum, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati. Teraz może odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Zadaj pytanie ekspertowi. http://feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prololo
Glonojadka dzięki za linka i cynka! Z tych fit miejsc figury mam siłkę w żyrardowie na okrzei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam fajne miejsce w łodzi :) Łódź.piłsudskiego I'm fit :) Jeśli Ktoś lubi fitness klub dość kameralny,gdzie nie ma napakowanych kolesi,cisza,spokój :) zawsze trenerzy dostępni,pomocni ;) ja robie treningi typu fbw.a więc przewaga ciężarków,faceci się na początku przyglądali co ja wyprawiam ale to były raczej spojrzenia pozytywnie ciekawskie :) mnie tam cwiczenia zorganizowane nie interesują,bo większość z nich szkodzi na budowe mięśni,a i ja też mam problemy z sercem :p w tym tyg.będę ćwiczyć w veresport :) To test Kolejnej siłowni :) Trzeciej z kolei:)Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingkonga
no ja też moja siłkę znalazłam w zeszłym tygodniu dzieki tej apce fit miejsca figury, narazie jestem mega zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka987
Chodzę 4 dni w tygodniu. Zaczynam od krótkiej rozgrzewki, później bieżnia, atlas i zwykłe rutynowe ćwiczenia. Jeżeli ktoś jest z Wrocka i się zastanawia to http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html mają dobry sprzęt Techno-Gym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletabaksik
5 razy na tydzień, część w domu, część na siłowni. W domu ćwiczenia lekkie, najbardziej lubię tą część na siłowni, w GoldsGym. Tam mogę pobawić się na zumbie, chodzimy na basen, czasami też ćwiczenia siłowe. Człowiek po czymś takim naprawdę wraca do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinakkk
Witam. A ja mam taki problem. Zaczęłam chodzić na siłownię,- fitnes pod chmurką. Jest tam wiele urządzeń ale ja upodobałam sobie twistera, wahadło, wioślarza i biegacza-piechura., czyli 4 urządzenia na których ćwiczę po 15 minut na każdym., co razem daje godzinę. Mam 54 alta , ale kondycyjnie czuje się dobrze. Próbuje jedynie schudnąć około 5-6 kg. Problem jednak w tym, ze jakiś mądry facet, który również przychodzi tam przyglądał się moim ćwiczeniom i powiedział, że w ten sposób w który ja ćwiczę zniszczę sobie zdrowie, ponieważ według niego ćwiczę zbyt długo na każdym z urządzeń. On proponował abym ćwiczyła po 3 minuty na każdym urządzeniu znajdującym się na placu. Czyli dodatkowo na jakimś : motylu, rowerku, drabinkach, podciągnięciach, prasie nożnej, wyciskaczu, czy orbitku eliptycznym. Kto ma rację i jakie ćwiczenia są bardziej skuteczne. jak długo należy ćwiczyć na każdym z tych urządzeń. Wydaje mi się, ze facet nie ma racji mówiąc że po 3 minuty na każdym , ale nie jestem pewna. Może ktoś wie jak to jest i jak prawidłowo ćwiczyć ( ile czasu). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba rodzaje ćwiczeń mają swoje plusy i minusy , z im większej ilosci urządzeń korzystasz tym bardziej wszechstronnie się rozwijasz, większa ilośc mięsni sięrozwija, w dodatku możesz też ćwiczyć w większym tempie, to co robisz to takie aeroby są ok , powinnaś robić tak jak ci bardziej odpowiada, spróbuj czaem zwiększyć ilośc ale krócej na poszczególnych przyrządach mozże ci się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nossskowska
Sama sie własnie zastanawiałam nad tym co przyjmowac zeby chociaz te poczatkowe cwiczenia i doświadczenia z siłownią były pozytywne. Ale teraz już wiem ze musze sięgnąc po kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie własnie zastanawiałam nad tym co przyjmowac zeby chociaz te poczatkowe cwiczenia i doświadczenia z siłownią były pozytywne. Ale teraz już wiem ze musze sięgnąc po kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurasz
Siłownia dobra sprawa, ale mnie bardziej bieganie odpowiada.******** świeżym powietrzu to jest to co lubię najbardziej i korzystam z każdej okazji aby startować na trasie Men Expert Survival Race

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku sceptycznie podchodziłam do tematu siłowni. Później zaczęłam chodzić do Agitu w Lublinie i zajarałam się siłownią ;p czasem cwiczę z trenerem, czasem sama. Chodzę 3 razy w tygodniu na godzinkę, półtorej. Na początku rozgrzewka na bieżni i orbitreku, później ćwiczenia siłowe i rozciąganie. Bardzo to lubię. Po miesiącu nie mam jeszcze super rezultatów, ale przynajmniej czuje się o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wernina
Ja chodzę na siłownię tak z 3 razy w tygodniu. W końcu znalazłam miejsce, gdzie mogę liczyć na porady ze strony instruktorów tj. Saturn Fitness w Warszawie na Targówku. A nowi klienci mogą wypróbować to miejsce przez 7 dni za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...a co z siłowniami zewnętrznymi? Czy one wykonają swoje zadanie w tym temacie? Sporo się o tym ostatnio mówi. outdoor fitness, to teoretycznie brzmi jak coś co mogłoby zastąpić siłownie tą pod dachem. Jednak zastanawiam się czy aby na pewno? Czy Fitpark oferując siłownie plenerowe, daje dokładnie to samo co normalna siłownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ćwiczę ok. 3 razy w tygodniu bo tak mam ułożony plan treningowy, korzystałam z usług trenera personalnego z Warszawy tutaj jego strona www.trener-personalny.info jestem zadowolona z efektów i zero jakichkolwiek zakwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotulek3
Ja uwielbiam *******le nie jakieś aerobiki tylko porządny wycisk. chodzę do Akademi Walki w Warszawie, i naprawdę jest ekstra. Dają wycisk, ale taki pozytywny a Ty działasz:) A chudniesz stopniowo i od rauz nabierasz mięsni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się także nad siłowniami zewnętrznymi. Ostatnio jest ich w naszym kraju coraz więcej i zdobywają dużą popularność. www.fitpark.pl siłownie zewnętrzne, można znaleźć teraz w niemal każdym mieście, często znajdują się one w pobliżu orlików. A, że są za darmo to czemu z nich nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajat
Ja łącze siłownie z fitnessem, mam karnet w Saturn Fitness (Warszawa Bielany) i dlatego mogę sobie wybierać. Nie można zbyt dużo na siłowni bo się zrobisz muskularna jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczyk
http://www.reebokuniversity.pl/aktualnosci/1048/REEBOK-FITNESS-SUMMIT-2014 Czy jest ktoś zainteresowany kupnem karnetu na dwa dni? Oczywiście w cenie promocyjnej. Może jakąś kwotę proponujecie? Cena normalna 220 zł. bardzo ciekawa impreza, ja niestety nie mogę na niej być :( Jeśli jesteś chętny/na proszę o odpowiedź na jackrose1912@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×