Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

Życie jest okrutne, prawda. :D Że też nie pamiętam, który to już całus. Pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam i znikam bo w miedzyczasie pakuje sprzet do wyjazdu fabryka czeka, niczym sie nie stresuj chcesz poklikac napisz kiedy masz troszke czasu to sie spotkamy np. dzis wieczorem ok. 20-tej ty skarbie tez czesto napiszesz pare slow i znikasz,ale rozumie masz obowiazki caluski, duzo i bardzo cieple nie takie glebokie lecz bardzo czule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj z tym okrutnym zyciem i nieskonczona liczba calusow sa panny ktore mozna calowac bez konca, np. TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem do poprzedniej strony, piszesz ze w realu balabys sie o siebie na moj widok jak mam to rozumiec ? in plus czy in minus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No, taka prawda: ja też pojawiam się i znikam. Dzisiaj bardziej nawet znikam niż się pojawiam, bo ciężki dzień mnie czeka jutro. Muszę się trochę przygotować i odespać wczorajsze szaleństwa:D Do Twojego pytania wrócę później. Za czułości dziękuję, wiesz, że jestem łasa:D Broom wyczuwam nutkę ironii:) Również uważam, że mogłoby być gorzej Będę jutro Dobrej nocy Wam życzę i całuję tradycyjnie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, tez Cie pozdrawiam spij dobrze i mysl dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide dalej czyscic i pakowac moj sprzet pozdrowienia slicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)👄 Nie mogłam wczoraj spojrzeć w Twoje oczy. Po prostu poszłam spać, taka byłam wieczorem padnięta. Za to dzisiaj- jak dobrze wstać skoro świt:) Co może być piękniejszego niż słoneczny majowy poranek. Jesteś jeszcze? Jaki to sprzęt tak czyścisz? Na safari jedziesz W. czy może na grubszy podryw:D?? Aaa, pewnie kilof zardzewiał przez ostatnie miesiące!;) Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majowy poranku wlasnie ten kilof, musi byc sprawny we wtorek odplywa statek, mam posylac puste koperty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie mi troche smutno odjezdzac, ale takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest w PL, ale ktos musi wydobywac te diamenty emeryturke spedze na pewno tutaj z psami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwidoczniej nie ma Cie tutaj ide z psami, dobrej nocy, snij o mnie a moze o seksie ze mna czyli o tym co niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie, real mnie pochłonął:) Cóż... Zabierz laptopa na wszelki wypadek i oczywiście wysyłaj choć puste koperty, niech myślą, że wciąż kochasz mnie:D A ja będę śniła o... zgodnie z zaleceniami. Jeśli kiedyś będzie Ci smutno czy źle, rozejrzyj się za mną gdzieś tutaj, przyjdę na pewno. W końcu nie co dzień spotyka się właściciela kopalni diamentów;) Życzę Ci W. powodzenia.👄 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mile i czule slowa dziekuje, pare dni przesunal sie wyjazd, statek nie jest gotowy, laptopa mam zawsze przy sobie, niestety jak jestem na takim wyjezdzie nie wolno mi sie z nikim kontaktowac, diamenty to tajna sluzba jak bede na wyjezdzie z kopalni gdzies tam , to napisze, choc ta misja ma byc bardzo trudna mysl o tym seksie ze mna, to moze byc niezly hit jak go opiszemy na kafe calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wole czule powitania caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niestety mialem lekka przerwe w zyciorysie znajomi postanowili pozegnac sie kilkoma butelkami wina wydobycie diamentow rusza we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tylko pozegnanie, lecz jednoczesnie urodzinowe 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia ślę spóźnione ale szczere. 🌻👄👄 Znajomi stanęli na wysokości zadania, a teraz pewnie ryjesz już tym swoim kilofem gdzieś na antypodach:) Pozdrawiam i całuję 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia tyram ostro na dole, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolna impresja
:) A ja drinka sobie sączę po udanym dniu. W pracy sezon, wszystko aż furczy. Jutro wolne, niedziela też. Aaaale dobrzeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez odpoczywam, masz plantacje truskawek czy szparagow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolna impresja
hahahhaaaa :D:D No tak to wygląda:D Tylko dlaczego od razu plantację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to juz, male poletko, male dochody ale z pewnoscia starcza ja jestem w domu bo rozwazam mozliwosc rezygnacji z wydobywania diamentow - zbyt male zyski w porownaniu z ryzykiem wlasciciele placa z miesiaca na miesiac mniej moze lepiej malo zarabiac a spokojnie np. dostarczyciel pizzy, lub sprzedawca kielbasek i frytek ide z psami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po diamentach kiełbaski? No przynajmniej sobie z ludźmi porozmawiasz jeżeli lubisz. Ja jestem na etapie oglądania zdjęć komunijnych moich klientek. Miłe choć niezbyt rozwijające:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proca międzyplanetarna
Dzisiaj gwiazduję na kafe, bo piwo przedawkowałam:) Jaty gdzieś TY???? Byłam na festynie heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze na balkonie bo to nie PL , tam jest piekny olbrzymi taras, dzisiaj pieknie slonecznie i przede wszystkim nie trzeba do fabryki - swieto. jade z psami na plaze Ty mialas piwko ja mam od wczoraj wieczor winko i mile towarzystwo od przyszlego tygodnia zmieniam zajecie, kilof idzie w zapomnienie lata leca i juz brak sil na tak ciezka prace mniej pracy wiecej przyjemnosci np. seksu hehe wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plzy bylo wspaniale widac ze lato idzie, te panny i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×