Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

Witam serdecznie moi drodzy. Chciałam zaprosić dziś Was na 50 darmowych wróżb,5darmowych rytuałów i 5 darmowych horoskopów. Każdej osobie piszącej do mnie przysługuje jedno darmowe pytanie. Zaznaczam, że jeśli decydujesz się na jedną z powyżej wymienionych usług, to nie możesz ubiegać się o inną. Czego oczekuję w zamian? Rzetelnej recenzji :) Zapraszam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja chcę wiedzieć czy dostaniemy w końcu mieszkanie ja 15.01.72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To może ja się załapię? Mam na imie Daria. Mam 24 lata, urodziłam się 22.09.85. Moje pytanie: Kiedy zajdę w ciążę i czy mąż znajdzie lepiej płatną pracę? Jeśli tak to kiedy? Mąż Piotr ur.1409.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mąż Piotr ur. 14.09.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campari34- raczej już nie w tym roku, ale jest b.duża szansa. Działajcie, sprzyjać Wam będą okoliczności. Daria23- jeśli chodzi o pracę Twojego męża, to obawiam się, że większa jest szansa, że znajdzie drugą, będącą uzupełnieniem tej pierwszej. Druga praca nie wniosłaby żadnej szkody do tej pierwszej, jednak obawiam się, że mogłaby przynieść rozluźnienie Waszych stosunków. Co do dziecka : karty sugerują, że lepiej dla Ciebie będzie poczekać jeszcze jakiś czas; w najbliższym czasie niestety nie przewidują ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Kate Atak
Czy mój chłopak mi sie oświadczy w 2010 roku? I kiedy mniej wiecej? Kasia 04.06.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miley Miley
Kiedy przeżyje swój pierwszy raz i czy będzie to z obecnym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria23- życzę szczęścia :) Kate Kate Atak- Moja droga :) pojawiła się karta przepełniona romantyzmem. Sądzę, że Twoje oczekiwania co do tego pana się spełnią i oświadczy Ci się. Dokładnie daty nie podam, ale sądzę, że będzie to jakaś "ciepła okazja". Jakieś przyjęcie, albo wyjazd dla Was ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Kate Atak
Dziękuję!!! Wiedziałam, że taka będzie mniej więcej odpowiedź bo też i tak czuję. Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goglowa
Czy znajomosc z Robertem bedzie miec ciag dalszy ? czemu teraz przestal sie starac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miley- nic nie napisałaś o sobie :) a bez tego ani rusz. Poza tym sądzę, że "pierwszy raz" powinien być dla dziewczyny czymś pięknym, niezapomnianym i... zaplanowanym. Jeśli Twój chłopak i Ty czujecie się dojrzali do tego, a Wasze uczucie trwa już jakiś czas i możecie rozmawiać o wszystkim, to świadczy o tym, że być może jesteście "dla siebie stworzeni" i należałoby przedyskutować razem kwestię owego pierwszego razu :) jednak jeśli nie ukończyłaś 15 roku życia, to musisz wiedzieć, że Twój ukochany miałby problemy kochając się z Tobą- seks z osobą poniżej 15 roku życia jest karalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Bliźniaczka
Wróżko!!! Planuję wyjechać do Wrocławia na studia i nie wiem czy to dobra decyzja i czy wogólę wyjadę więc jak się stanie pytam ? Teraz mam staż w ciekawym miejscu więc nie wiem czy warto z niego rezygnować i wyjeżdzać. Zostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate- proszę :) i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze w związku z tym Panem ;* Goglowa- powiedz proszę coś więcej o sobie :) najlepiej Wasze imiona i daty urodzenia, pomogą mi w interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrgggatrita
Malgorzata 14.03.1970 czy moj zwiazek przetrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrgggatrita
imie mojego partnera Lee 29.03.1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Bliźniaczka- jesteś osobą ambitną, wiesz dokładnie, co chcesz osiągnąć w życiu. Kierujesz się rozsądkiem. Dobrze dla Ciebie, jeśli pójdziesz na studia do Wrocławia, Szczęście nad Tobą czuwa. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać tu, gdzie jesteś, zatrzymasz się i z czasem będziesz chciała odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.04.1981 - czy stracę pracę? i czy są widoki na leszą przyszość(mieszkanie)? Pozdrawiam KINGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileey
Już piszę coś o sobie Katarzynka i latek 21 ;) zodiakalny Bliźniak Kiedy przeżyje swój pierwszy raz i czy będzie to z obecnym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusandronikus
Czy moja świeżo założona firma zacznie przynosić oczekiwane zyski? 09.05.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeh
Ja chciałabym prosić o rytuał cokolwiek to jest;) mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrrgggatrita- obawiam się, że możesz mieć problemy w tym związku, w którymś momencie będziesz chciała odciąć się od przeszłości, być może także od tego związku. Dokładnie przemyśl, co chcesz z tym zrobić- coś niedobrego niewątpliwie wisi w powietrzu mącąc atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goglowa
podobno daty nie sa potrzebne do wrozby ale skoro prosisz: ja Kaska 82.IV.4 on Robert 81.IV.17 ponawiam pytanie : Czy bedziemy razem pomimo tego ze on teraz przestal sie starac i nie ma dla mnie czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeh
Malgorzata 22.08.1990 i proszę napisz o co chodzi z rytuałem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy pan urodzony 22.04.66
odezwie sie do pani 5.0.70 i kiedy wreszcie?bardzo mi zalezy na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrgggatrita
Dziekuje bardzo masz racje-przechodzimy kryzys podjelam pewna decyzje ktora bedzie rzutowac na cala reszte mojego zycia i nie wiem jak to wplynie na moj zwiazek To calkiem prawdopodobne ze aby zapomniec o tym co zrobie za pare dni bede chciala odciac sie od przeszlosci Jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani 5.01 70 rok mialo byc
do pani 5.01 70 rok mialo byc a nie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkowa- na razie nie zapowiada się, żebyś ją straciła. Musisz jednak zacząć patrzeć bardziej przyszłościowo, żeby ustrzec się błędów- ucz się na błędach innych i korzystaj z ich doświadczenia. Co do mieszkania- ogólnie masz spore szczęście, a widoki na przyszłość rysują się jasno. Mieszkanie musi poczekać jeszcze jakiś czas, mniej więcej 3-6 miesięcy, wtedy powinno znaleźć się coś, co będzie Ci odpowiadało. Miley- karty mówią, że musisz jeszcze trochę poczekać, ostrzegają przed zbytnim pośpiechem w tej kwestii. Sądzę, że to może być ten partner :) porozmawiajcie o tym dokładnie. Życzę Ci powodzenia :) tytusandonikus- karty mówią, że na zwrot włożonych w to pieniędzy musisz jeszcze trochę poczekać i nie poddawać się w żadnym wypadku. Za jakiś czas wszystko powinno zacząć się powoli rozkręcać. Nie martw się na razie i twardo idź przed siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goglowa- różnie bywa z datami :) zawsze są miłym dodatkiem, wróżka musi mieć jakiś "punkt zaczepienia". Co do pytania- chwilowo macie przestój, on jest trochę Was niepewny, musisz być cierpliwa, jeśli zależy Ci na tym związku. Musisz dać mu punkt oparcia, wydaje się, że on ma jakąś sprawę, którą chce uporządkować. marrrgggatrita- proszę bardzo :* i powodzenia. czy pan urodzony 22.04.66 odezwie sie do pani 5.0.70 i kiedy wreszcie? -Jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×