Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

Gość blanca123
może potrzebna i jego data ur 03-06-1981 moja 24-06-1982 czy będę z nim w ciąży i czy będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartoskana
Wróżko 🌻 Przesłałam swoje dane na skrzynkę mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaaaaaaaaaM
kiedy zajde w ciążę? tzn. czy w ogóle kiedykolwiek, jak to widzisz? 02.01.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 26
nie niechcę jednak tego rytuału, chciałabym wiedziec czy uda mi sięstworzyć szczęśliwy z wiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 10.10.87
witam co u mnie widzisz? jakies zmiany, mam adoratorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papowrpoawrw334
ZAlezy ile to jest dla Ciebie niedlugo :) moglabys podac troszke konkretniejsza odpowiedz za 3miesiace rok 3 tygodnie :) ? Dzieki bardzo :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia511
Jestem w stałym zwiazku, planujemy slub w 2010r, czy to sie uda , moja data urodzenia 31/01/1951, data urodzenia partnera 05/10/1947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Wróżko :) Magdooosia_85 Ja też chcę Kiedy poznam jakiegoś normalnego faceta z którym zwiążę się na stałe? Magdalena 10.02.1985 Twoja odpowiedź Magdooosia_85- Magdo... jesteś wartościową kobietą. Nie zadowalaj się pierwszą lepszą osobą, jednak nie szukaj także księcia na białym koniu. W niedługim czasie powinien pojawić się dla Ciebie pewien pan- może trochę niepozorny, jednak zaskoczy Cię osobowością ----------------------------------------------------------------------------------------- No i ciekawie mnie, gdzie go poznam. Na uczelni, w akademiku czy może w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie ulotniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakaiskaisa
ale czy jest ta milosc? z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ten drugi wpis, ale jak cofałam po jakimś czasie do poprzedniej strony to samo mi się jakoś wkleiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earw32525r32
Kiedy dokladniej go poznam i gdzie? 21.06.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eawr3345356363
tzn chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy- dla każdego darmowe jedno pytanie :) Jeśli macie więcej pytań- wszystko możemy uzgodnić na maila : cat_666@autograf.pl Za cały rozkład na przyszłość biorę 50 zł ( opis ok 2 kartki A4 ), odpowiedź na jedno pytanie - 10 zł, z dokładnością do miesiąca - 15 zł. horror- Musisz najpierw uporać się ze swoimi problemami. Spotkasz tą osobę za kilka miesięcy. Jednak rozglądaj się już teraz- być może pojawi się ktoś, przyjaciel, który pomoże dotrwać Ci spokojnie do tego momentu. blanca123- jeszcze nie w najbliższym czasie, ale pojawi się szansa. to tylko jaaaa- on chyba także do końca nie jest pewien. Proponuję Ci zrobić listę "za i przeciw" i wypisać sobie wszystko. Jeśli "za" przeważy- ten związek ma przyszłość. zartoskana- zaraz Ci odpiszę, Słońce. AlicjaaaaaaaaaM- tak, będziesz miała dziecko. Anna 26- okazuj swoje uczucia, mów o swoich potrzebach w związku i słuchaj tego, co mówi partner- wtedy, choćbyście dopiero się poznali wszystko zacznie się układać. Ewelina 10.10.87- masz szansę zmienić coś w swoim życiu, nie zmarnuj tego :) papowrpoawrw334- nie, nie mogłabym. W magii czas nie istnieje. Staram się odczytywać to najlepiej jak umiem. Jeśli wróżka mówi Ci, że "spotkasz za 3 dni osobę która odmieni Twoje życie"... to nie radziłabym wierzyć. Co innego, jeśli Ty zapytasz " co mnie spotka za 3 dni? " rozalia511- Bez wątpienia się Wam uda :) życzę powodzenia na nowej drodze życia, moi drodzy ;* earw32525r32- Prawdopodobnie poznasz go wtedy, kiedy będziesz miała jakiś kłopot. Wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebawem powinno stać się coś, co odmieni Twoje życie. Prawdopodobnie spotkasz osobę, która stanie Ci się bardzo szybko bliska. Jeśli masz plany na Sylwestra- nie odwołuj ich ;) tam właśnie jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest duża szansa :) pamiętaj- pierś do przodu, ładnie się uśmiechaj, baw się, nie rozglądaj się na siłę. Wtedy podbijesz niejedno męskie serce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasiakasia
wrozko bardz chetnie bym napisala Ci recenzje, ale napisalas tylko o przyszlosci, wiec nic nie moge jeszcze napisac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca123
wróżko dziękuję.Mam nadzieję że pisząć że pojawi się szansa, masz na myśli że w koću pojawi się owulacja:)) po tylu tablektach które łykam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca123
Wielkie,wielkie dzięki.Recenzja po spęłnieniu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×