Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

Gość emiami
Mariolka 02.02.1987 Czyy moja znajomość z tym facetem ma sens???? przecież dzieli nas tyle kilometrów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby0220
mam pytanko czy z żonką będziemy mieli własne mieszkanko Dziekuje serdecznie :) data urodzenie19.04.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar dar
Witam. Ja równiez prosze. Czy zdam prawko w tym roku? Daria 03.03.1983r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj wrozko :) jesli jest "wolne miejsce" na rytual, to prosze o taki na znalezienie dobrej pracy i ogolna pomyslnosc finansowa :) barbara 21.11.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienko jej tu nie ma juz
a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaa- wróżką jestem, do jasnowidztwa mi daleko... :) w takim razie wróżba odnosiła się do tego, że musisz być cierpliwa i nie liczyć zbytnio w tej kwestii na szczęście. Tak jak wcześniej zaznaczałam jest rozdarcie- jego serce cały czas jest przy Tobie, jednak żeby i ciało było obok musisz cierpliwie odczekać. bleeeh- mogę Ci wysłać na maila? Z tym, że do horoskopu potrzebuję także imienia i godziny :) Zielone oczy- Niedługo się o tym przekonasz sama. Prawdopodobnie otrzymasz jakąś wiadomość od niego. mikiiiiiona- nie przyglądaj mu się tak dokładnie, zacznij zauważać drobne gesty- one budują związek i zaufanie. Musisz mu bardziej zaufać :) wyjdzie to Wam na dobre- jemu zależy :) lili8425- w tej kwestii wszystko zależy tylko od Was, jednak widać, że w niedalekiej przyszłości zaczniecie żyć razem i że jesteście ze sobą poważnie związani. slonce76- bez wątpienia wiele Was łączy, jednak radziłabym Ci się mu bardziej przyjrzeć. Karta mówi o namiętności, miłości i przywiązaniu między Wami, ale także o możliwościach wystąpienia niesnasek oraz być może problemów neurologicznych przez problemy. Ostrożnie. Dorotaaaaaa- w tej chwili masz szansę, by poprawić swoją sytuację materialną. Nie szukaj pracy na siłę- przez najbliższy tydzień daj sobie odpocząć, następnie zacznij się rozglądać. Jeśli do końca roku niczego nie znajdziesz, będzie to sygnał, że czas rozpocząć własną działalność. Co do Twojej mamy- sądzę, że szczera rozmowa, z sercem na dłoni mogłaby pomóc. Nie znam dokładnie Twojej sytuacji, więc też niewiele w tej sprawie mogę powiedzieć. Życzę Ci powodzenia. ....finka- Renata biedy nie zazna, jest duża szansa, że znajdzie tą pracę- nie należy jednak bardzo się w tej kwestii spieszyć, ponieważ może trafić w nieciekawą sytuację i przez nacisk w pewnym momencie się załamie. Radosław będzie miał interesujące, być może nawet podwójne życie. Jeśli jest teraz z kimś w związku, istnieje prawdopodobieństwo zakończenia go. zartoskana- proszę o adres e-mail. Datę, imię i godzinę urodzenia. wariatkaaaaaaa- :) kup test. Jedenasta jedenaście- email, data, godzina, imię :) emiami- mówi się, że rozstanie albo zdusi, albo rozpali ogień miłości, jeśli jest prawdziwa. Jeśli zależy Wam na tej znajomości- dacie radę. gruby0220- będziecie mieli :) jest Wam przeznaczone mieszkanie razem. dar dar- w tym roku nie dasz rady. Zacznij od następnego. bazienka- zamówienie przyjęte :) zacznę już w sobotę. bazienko jej tu nie ma juz- wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze jesli poczekam cierpliwie wszystko wruci do normy:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jeśli będziesz wytrwała, to jak najbardziej. Jeśli czegoś bardzo pragniesz, to możesz osiągnąć wszystko. Prawda jest taka, że można kształtować rzeczywistość... nieliczni z tego korzystają :) zwykle są wizjonerami. Bądź wizjonerką tego związku i spraw, by na nowo rozkwitł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiiiona
Dziekuje! Trafilas w sedno, ciezko z nim rozmawiac o uczuciach ale gesty sa i to nie tylko male :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funnysoofannyso
Chyba mi z nieba spadlas. Jesli znasz rytual na odczarowanie sie z pewnego pana to nie recencje, ale epopeje narodowa ci napisze. :) W skrocie chcialabym nic nie czuc, kiedy go widze. Dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funnysoofannyso- nie wiem, czy z nieba, ale postaram się pomóc. Zacznę w sobotę- wtedy powinnam już czuć się dobrze i z nowymi siłami biorę się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTKAWAKA
PROSZĘ POWIEDZ zaczęliśmy mieszkać razem. Czy nam się uda?! Jaka czeka nas/ mnie przyszłość. Czy mnie skrzywdzi??!!Czy dobrze postąpiłam?? Ja 14.09.1967 on 15.07.1959 dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski bucikk
Joanna Łukasz- czy będziemy znów razem i wszystko się ułoży tak jak powinno..? Oraz czy uda mi się znaleść pracę w najbliższym czasie? z Góry dziękuje;* to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski bucikk
Joanna 03.11.1988 Łukasz 05.02.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 26
jaka widzisz moja przyszłość, chodzi mi o związek i pracę , z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z pytaniem
czy będę w związku z mężczyzna, sporo starszy ode mnie, czy przeprowadzi sie do mojego miasta i czy nam sie uda, Ewa, 2.10.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeh
Wrózko, oto mój mail goha1990@autograf.pl urodziłam sie 22.08.1990 o godzinie 17.00 a nazywam się Małgorzata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby0220
Dziękuje wrozko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to coś pozytywnego... mam nadzjeje ze Ty sie nie mylisz:) inne wrozki mowily mi zle rzeczy:( ze sienie udai takie tam:( tylko te czekanie jest ciezkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funnysoofannyso
No to w przyszlym tygodniu jak zobacze go, to ci napisze, czy dziala, czy nie. :) Dzieki raz jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiiiona
a dla mamy...? :) Ona 25.06.1966 on 27.02.1961 pyta jak bedzie sie dalej rozwijal jej zwiazek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaaaaaaa
Pani wróżko kupoiłam już test :) ale chciałam się upewnic czy w kartach cos tam ciekawego jest :) bo raz jak mi wrozyli to wlasnie wywrozyli dzidzie na 2010 wiec pytalam:* pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... i teraz podlicz człowieku, czy było już 50 ;D a tam! Prawda jest taka, że moi klienci dawno zapomnieli, że jestem wróżką i przychodzą tylko po rytuały. Z Wami czuję, że żyję... dziękuję za pytania :) MTKAWAKA- kochana, coś jest nie tak. Czy dlatego pytasz? Ogólnie nie musisz się martwić zbytnio, bo raczej na dzień dzisiejszy wszystko jest dobrze. Uważaj tylko na opóźnienia. Martwię się, bo jeśli pozwolisz mu za bardzo wejść sobie na głowę, to możesz wpakować się w naprawdę niezdrowy układ. Wszystko dzielcie po połowie : zmartwienia, pracę, troski. Wtedy nie będzie miał szans Cię skrzywdzić. Trochę zdarzało Ci się błądzić, jeśli jednak zaufasz swojej intuicji, to wyjdziesz zawsze na dobrą drogę. niebieski bucikk- uroczy masz nick :) Będziecie. Walcz o niego! :) nie wolno Ci stać w miejscu, bo zatracisz szansę. To samo tyczy się pracy. Nie przestawaj się rozglądać. Nie miej jednak zbyt wysokich wymagań, bo całkiem dobra szansa może zostać zwinięta przez inną kobietę. Magdooosia_85- :) Magdo... jesteś wartościową kobietą. Nie zadowalaj się pierwszą lepszą osobą, jednak nie szukaj także księcia na białym koniu. W niedługim czasie powinien pojawić się dla Ciebie pewien pan- może trochę niepozorny, jednak zaskoczy Cię osobowością :) Anna 26- mogę prosić o coś więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 26
zapomniałam podać datę 02 02 83, prosze nie pomiń mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaliiiiii
09.04.1983- czy mam zmienic prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiiiona
a z kad jestes Wrozko?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko ponawiam prośbe, bo mnie ominęłaś ;-( ja Joanna 05.01.1983, on Paweł 11.08.1983 czy jest szansa, że będziemy parą? proszę napisać czy jest to w ogóle osoba, którą mam zaprzątać sobie głowę... serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×