Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

Gość calvad..
Wrozko wyslalam Ci maila, jesli znadziesz chwile, to bede bardzo bardzo wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greenisabel - skończyły się darmowe horoskopy, przykro mi. Jeśli chcesz, możesz w zamian zadać pytanie. calvados- odpisałam Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
napisalam maila :) dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ...wazniejsze jest to jak czeka mnie przyszlosc....bo stoje na rozdrożu...pelno pytan,zagadek....problemow serdeczne dzięki z gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba telepatia;-) ??????? troszkę mam predyspozycje...do przewidywania roznych spraw.. ale sobie nie potrafie pomoc;-( pozdrawiam sserdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe o wrozbe na temat pracy .Przebywam obecnie za granica, 2 tygodnie temu stracilam prace . Nie wiem czy wracac do Polski i w kraju szukac pracy a moze zostac tu gdzie jestem i szukac nadal? Czy w kartach wychodzi jakas praca dla mnie do konca tego roku ???? Mam na imie Katarzyna, a moj znak zodiaku to baran. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
*Nauczyciel, psycholog, filozof. *Bezinteresowność, poświęcenie. Zrozumienie, współodczuwanie, ofiara, rozpłynięcie. Roztrzepanie, fantazja. *Nauczyciel, psycholog, filozof. *ROWNIEZ TO WSZYSTKO O OKULTYZMIE *TEN CAŁY KAWAŁEK ROZPOCZYNAJACY SIE OD:Księżyc krytycznie aspektowany w znaku Skorpiona *Oryginalni, pełni skłonności do niesienia pomocy tam, gdzie ona jest potrzebna i mają zręczność w jej udzieleniu i wprawę w przedsiębiorczości; zamiłowanie do sportu, ćwiczeń gimnastycznych, dla wyrobienia siły fizycznej; we wszystkim oddani w całości i nic nie czynią i nie wykonują połowicznie nawet w zabawie. *TO JEST O MIOM MEZU JAKBY WIEDZIAL ZE TU O TYM PISZE:/ :jak chodzi o partnera; skłonności do chorób, jak zatwardzenie (obstrukcje), hemoroidów; cały system nerwowy ucierpi przez dolegliwości innych organów. NA RAZIE TYLE UFF..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYKU
wejde jutro i dokoncze mam nadziej ze bedziesz miała okazje przeczytac, dziekuje za maila dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Po kilkakrotnym i wnikliwym przeczytaniu stwierdzam że bardzo wiele się zgadza. Bardzo luźno interpretując oczywiście. hmm kobieta zmienną jest. Powiem tak, zgadza się w 50% bo wiele już przeżyłam ale wiele jeszcze przede mną mam nadzieję. Żałuję że nie zadałam Ci wróżko jednego konkretnego pytania. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka87878787878787
Anna 19.02.87 adrian 16.08.84 kiedy bedziemy mieli dziecko i jaka plec jak mozna dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 10.10.87
dzieki za wróżbe, prosisz o recenzje, ale za bardzo nie wiem co Ci napisac, Twoja odp. "masz szansę zmienić coś w swoim życiu, nie zmarnuj tego" zobaczymy czy cos uda mi sie zmienic,ale teraz nie mam pojecia o co moze chodzic... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_konda
Magdalena 10.02.85 Tomek 03.10.87 Czy dalej jest na mnie wściekły i co on czuje tak właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, miałam także kilka zamówień na poczcie. Z żalem muszę zawiadomić, że limit darmowych wróżb oraz horoskopów został wyczerpany. Jeśli jednak byłabyś/byłbyś zainteresowany skorzystaniem z moich usług : Specjalizuję się w: *magii Voo Doo *kontaktach ze zmarłymi *wróżeniu z Tarota i z fusów *tworzeniu talizmanów *tworzeniu horoskopów *"odbijaniu" klątw do osoby rzucającej Magią zainteresowałam się dzięki rodzinie- od dzieciństwa otaczały mnie zioła, magia ludowa. Możesz liczyć na moją dyskrecję, a cenę usługi ustalimy wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica....
kiedy znajdę prace i miłość, 6 lipiec1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale przed chwilą napisałam- wróżby się skończyły. Do pań, które napisały do mnie na maila, w konkretnych sprawach- niebawem Wam odpiszę, dzisiaj jestem już po tabletce nasennej... a w tym stanie nie najlepiej się rozmawia. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka22latka
To może ja też jakoś się załapie Plis Na wróżbę;( jestem z Wałbrzycha i serdecznie Pozdrawiam wszystkich Cieplutko Chciała Bym Się Do wiedzieć Czy Chłopak ten wo gule jest Mi Pisany I czy jeszcze mu na mnie zależy i Czy Wróci Do mnie Bartek Błaszczyk 01.02.1988rok ja Dorota Ulanowska 13.10.1987rok I czy jest mi z nim Przyszłość Pisana tak Nie i Czy jak nie wróci To znajdzie Dla mnie ktoś ten I Czy Kiedyś ślub s kimś wezmę jaka jest Moja przyszłość ????? a i jak nie wróci Do mnie to jaki ten Ktoś Będzie Starszy Młodszy nisz ja i Gdzie Go spotkam ???? Ale chce żeby mój Do mnie wrócił I czy Go na prawdę Kocham wiem że tak Czy to z Przyzwyczajenia Ale na pewno nie z Przyzwyczajenia To bym nie płakała i dała inaczej do Zrozumienia Więc za kochałam się :( I Nie wiem co mam Zrobić dokładnie żeby Do mnie wrócił jak naj szybciej tylko się dopóki żeby te uczucie nie za gasło ;( na a męt ;( Proszę Mi Powiedzieć mój email dorota.ulan@wp.pl mam na dzieje że Ktoś mi od Powie Bo nas związek trwał11miechuw a nie dawno ;( było ro ztanie czyli on zemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzystałam
A ja skorzystałam z darmowej wróżby na viversum i nie żałuję. Tylko się zarejestrowałam i wybrałam doradcę, który do mnie oddzwonił :-) Polecam wszystkim, którzy chcą dostać odpowiedź na nurtujące pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikon
a ja znalazłem taką stronę do wróżenia http://wizytauwrozki.pl/, super prosto się wszystko załatwia i wszyscy wróżący sprawdzeni przez administrację, warto odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociafilozofia
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org i otrzymałam znów tę datę! :( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia999
Hej ja tez nam fajną stronę znalazłam ją niedawno http://poznajdate.com/ można tam poznać przewidywaną datę swojego odejścia z tego świata. fajna zabawa, spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilk_aaa
No ja też byłam na www.poznajdate.com i chyba pójdę gdzieś jeszcze potwierdzić lub zaprzeczyć tej dacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trupek1
OSTRZEŻENIE Hej Nie dajcie się naciągać przez te strony co liczą daty śmierci. TO OSZUŚCI, im chodzi tylko o Wasze pieniądze. Rozwiąż jakiś durny test, a później niespodzianka ZAPŁAĆ przez SMS i dostaniesz jakąś datę z kosmosu. Ja od ponad tygodnia według nich jestem trupem. Szanujcie swoje pieniądze, nie warto nabijać kasę oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glucio
ludzie XXI a wy we wróżby wierzycienie nie cofajcie sie do mrocznego średniowiecza wróżenie to wyciagniecie kasy od naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Cat to złodziej !
Wzięła ode mnie 1000 zł za rytuał który się nie powódł i zniknęła to wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na Imię Justyna. Czy mój chłopak oświadczy mi się w tym roku na urodzinach>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×