Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

Proszę. Piszcie, nawet gdyby część się spełniła. W sumie wróżę od 8 lat, jednak ciągle warto się doszkalać. To jest dla mnie rodzaj testu połączonego ze szkoleniem.. a Wy przy okazji możecie się czegoś dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
poprosze o wrozbe, kiedy spotkam kogos kto mnie pokocha. 08.12.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
A ja poprosze o horoskop lub opis mojej osoby cos co bys mogła wlasnie zweryfikowac tylko napisz prosze co potrzebujesz do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość czasami czeka o krok. Czasami wystarczy dobrze się rozejrzeć. Bądź cierpliwa. Czasami przyjaciel może okazać się kandydatem na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
Daria 03.03.83 daria-22@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
urodziłam sie o fgodzinie 19.05 dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 01.11.72 Proszę o wróżbę dotyczącą mojego zdrawia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
wrozko czy o tym przyjacielu to do mnie ?? bardzo bym prosila o wrozbe, jestem juz tak dlugo sama i coraz bardziej lapie dola :( prosze o cos wiecej na moj temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
Uwaga dostałam zaraz przeczytam i zobaczymy...:) wolisz zebym Ci odpowiedziała co do trafności na maila czy moze byc na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o odpowiedzi tutaj :) w końcu po to ten topic powstał... żebym się sprawdziła. Ola- zdrowiem się nie zajmuję, chyba, że ziołolecznictwem :) ale to nie tutaj. ja poprosze- tutaj mam tyle pytań, że ledwo nadążam odpisywać. Nie wiem, co pisałam odnośnie Ciebie i więcej powiedzieć nie mogę, bo nie pamiętam. Jeśli masz więcej pytań, możemy się umówić na prywatną wróżbę- wszystko albo na maila albo na moim blogu. Tutaj też gdzieś cennik podawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
wrozko, bardzo prosze o odpowiedz, strasznie mi zalezy, czy chlopak z ktorym ostatnio sie rozstałam wróci do mnie?czy mnie zdradzil? ja Kasia 22.04.1985, on Marcin 22.09.1983. prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
Wiele sie zgadza prosze tylko napisz mi co oznaczja te liczby w :Pozycja Twoich planet. Za moment zewryfikuje konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
napisalas ze tutaj mozna Ci zadac jedno pytanie, i pare minut temu je tutaj zadalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuu- wygląda na to, że tak, mógł w taki sposób Cię skrzywdzić. Wypadła karta wieszcząca bezpowrotne rozstanie. Jednak muszę Cię także pocieszyć- niebawem zapomnisz. Myku- tłumaczenie jest nieco skomplikowane :) To położenie planet w chwili Twojego urodzenia wg stopni. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej, chętnie znajdę dla Ciebie artykuł, który przybliży to w miarę przystępnie- jednak wszystko jest dokładnie opisane w horoskopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
Moze moje pytanie jest dziwne ale czy ten cały tekst dotyczy mojej osoby czy to jest jakos podzielone na typy osobowosci? nie znam sie na tym :) Zaraz napisze co sie zgadza w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostałaś odpowiedź : Miłość czasami czeka o krok. Czasami wystarczy dobrze się rozejrzeć. Bądź cierpliwa. Czasami przyjaciel może okazać się kandydatem na tego jedynego. Myku- to jest rozdzielone na różne sfery Twojego życia ;) i to jest SKRÓCONY horoskop urodzeniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
To jest opisane jakbys pisała tylko i wyłacznie o mnie :Zapowiada charakter lubujący się w samotności i pewnym odosobnieniu od ludzi i większych skupień ludzkich, dający też powodzenie w zajęciach wolnych od obecności publiczności, jak w domach więziennych, klasztorach, szpitalach, domach starców i ubogich. Ta konstelacja zapowiada też u osoby z nią urodzonej, że będą miały silne reakcje przy zarzutach nieprawdy od innych ludzi i wtedy Ryba ze Słońcem dosłownie wybucha oburzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj całość :) i proszę o ocenę całokształtu właśnie- w ilu % się zgadza. Nie spiesz się. Tu są wyszczególnione różne sfery Twojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
wrozko a czy widzisz kogos w najblizszej przyszlosci z kim stworze zwiazek? kasia 22.04.1985dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze
w takim razie dziekuje, nie wiedzialam wlasnie czy to do mnie bylo skierowane. jak mozna sie umowic na cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
Moze nie powinnam tak wklejac tutaj całych watkow ale rzeczywiscie tego duzo i ciezko mi tak wszystko wychycic. Ten kawałek tez trafiony.Jesteś dużą indywidualnością. W swojej pracy próbujesz podkreślić swój własny styl. Chciałbyś, aby Twoja oryginalność była rozpoznawana. Dla Ciebie jest to prestiż zawodowy.Tak naprawdę jesteś mieszanką wielu cech osobowości i nie tylko Tobie, ale i innym jest trudno określić kim naprawdę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myku
oki przeczytałam Twoj post powyzej i tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę- zapraszam Cię na maila. Napisz mi czego oczekujesz :) cat_666@autograf.pl myku- nie wklejaj całych fragmentów... miałam sytuację, że ktoś kiedyś wykorzystał taką informację o mnie na forum. Uważaj. Jedenasta jedenaście- pytaj zatem :) to skrócona wersja horoskopu urodzeniowego. Nie dotyczy chwili w Twoim życiu tylko tego, jaki charakter, itd. kształtują gwiazdy i planety w chwili Twojego urodzenia. Oczywiście, mogą pojawiać się nieścisłości- wiadomo, że w człowieku co jakiś czas zachodzą zmiany, że wpływ ma otoczenie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×