Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

Gość agula120282
Proszę o horoskop oto mój mail gunia1202@wp.pl urodzilam się 12.02.82 o godzinie 18 00 a na imie mam Agnieszka :)dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleks123456
rozstałam sie z chłopakiem po 3 latach,czy jest szansa że do siebie wrócimy ? Patrycja 1.05.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliii
kiedy spotkam miłość i czy bedzie ktoś mi znajomy??? Ewelina 02.10.1991 z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleks123456
jeśli byłoby możliwe to czy moge wiedzieć co czuje ? czy już mu minęło ? itd z góry b.dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakasiakasiakasiakasia
Kasia 1986. 11. 28. Łukasz 1986. 01. 01. Co laczy te dwie osoby, jaka widzisz przyszlosc? jakie uczucia ich lacza? Kiedy zajde w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiajania
Witam, a ja bardzo chciałabym wiedzieć, kiedy zajdę w ciążę którą utrzymam i urodzę dziecko??? 08.02.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleks123456
zapomniałam on Alan 2.03.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna z pytaniem- przeprowadzka nie jest rychła na dzień dzisiejszy. Jest Tobie bliski, jednak staraj się go bardziej zrozumieć. Kluczem do związku jest wzajemne zrozumienie. Daj mu czas. Bleeh- mail z horoskopem wysłany :) masz sporo czytania ;] aniaa0- wróżki mogą wskazywać różne drogi, zależnie od działań ludzkich. Tobie zależy i jemu zależy, dlatego moje karty rozumieją Wasze pragnienia... i wiedzą, że macie dużą szansę. Wierzę, że czuwa nad Wami jakaś siła, która pomoże Wam. Trzymaj się ciepło ;* Funnysoofannyso- ryt ma największe działanie w czasie 2-4 tyg po wykonaniu :) jego działanie w sumie potrafi utrzymać się zależnie od osoby wykonującej od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie musisz użyć "swojej magii" :) a wtedy na pewno wszystko będzie dobrze. mikiiiiiona- chyba pisana jest im wspólna droga :) pozytywnie ogólnie to widać, chociaż muszą się bardziej dotrzeć, jeśli im zależy. Anno- nie pominę Cię :) zadaj konkretne pytanie. Wiem, że chodzi o związek i pracę, jednak nie wiem, w jakim kontekście mam interpretować :) aaaaliiiiii- jeśli masz lepszą ofertę, to jak najbardziej. Jednak jeśli nie, to nie szukaj na siłę. mikiiiiiona- jestem z okolic Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papowrpoawrw334
21.06.1993 kiedy znowu sie zakocham z wzajemnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 22.07.1988
Czy razem z mężem będziemy miec dziecko? jeśli tak to kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNAMN
ja 20 11 81 on 06 09 82 czy bedziemy razem czy ewentualny slub i dzieci ?czy bede z nim szczesliwa?????? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy jest świat
Pozdrawiam serdecznie mam pytanko chciałbym wiedziec czy zdam prawojazdy w tym roku prosze o odpowiedz dziękuje ślicznie data urodzenia to 04.07 .1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 26
czy znajde prace która będzie mnie satysfakcjonowała i kiedy to będzie i czy jemu na mnie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joan333- wybacz :) tak dużo tych pytań, że już trochę głowa mnie boli ^^ Już odpowiadam. Jesteś pewna, że całe życie chcesz być podporą, wsparciem, czasem ratunkiem? Jest szansa, że będziecie razem, jednak przemyśl to dokładnie. Niedługo powinna trafić się szansa stabilnego związku z mnóstwem perspektyw. agula120282- wysłany. Miłego czytania :* i proszę o opinię. kleks123456- jest taka szansa, jednak związek może być po tym niestabilny. Z drugiej strony już bardzo dobrze się znacie. I nie daj ponieść się iluzji. Kochasz, on jednak jest obojętny, albo chce taki być. eweliii- Jest spora szansa, że już znasz tą osobę. Być może jest trochę nieufna, nieco zamknięta w sobie. Jeśli zechcesz się zbliżyć,na początku będzie ostrożna. Jednak z czasem otworzy się na Ciebie i otoczy uczuciem. Prawdopodobnie jest to ktoś starszy od Ciebie. Pamiętaj- to nie "miłość ma Cię spotkać"... wyjdź jej na przeciw tym razem, a będziesz zadowolona. Kasiakasiakasiakasiakasia- Łączy je namiętność. Jeśli chodzi o przyszłość, radziłabym ostrożność, bo szybko można ją zaprzepaścić. Co do ciąży- poczekaj do połowy przyszłego roku, wtedy najlepiej zacząć starać się o dziecko. Magdooosia_85- jeśli piszesz drugi raz, musisz powtórzyć pytanie i moją odpowiedź :) tyle piszę, że powoli tracę czucie w palcach, i nie pamiętam, co piszę... janiajania- przed Tobą jeszcze dużo starań, moja droga. Co najmniej kilka miesięcy nawet do roku czasu. Nie dłużej jednak niż dwa lata. Pamiętaj przestrzegać wszystkich wskazań lekarzy. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, szczęścia... i zdrowia- zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka. papowrpoawrw334- niedługo :) patrz pozytywnie na świat... szczęścia ;* Asia 22.07.1988- będziecie mieli dziecko, jednak tutaj nie widać dokładnie daty. JOANNAMN- będziesz szczęśliwa, jeśli nauczycie się razem żyć i pokonywać wspólnie przeciwieństwa losu. Widzę także wkroczenie na nową drogę- więc istnieje duża szansa, że weźmiecie ślub :) kolorowy jest świat- w tym roku będzie trudno, jednak jeśli dasz z siebie wszystko, to pomimo trudności może Ci się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 26- z pracą będzie trudno. Musisz trochę obniżyć standardy, żeby coś znaleźć. Bez wątpienia masz potencjał i bez wątpienia za jakiś czas znajdziesz taką pracę, jednak teraz, jeśli zależy Ci, by coś znaleźć- nie czekaj na gwiazdkę z nieba. A co do niego- zależy, jednak chyba nie do końca jest z Tobą szczery. Jeśli zauważysz coś, co nie będzie Ci pasowało- najlepiej z nim porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaisakasiakasia
tylko namietnosc?? nie ma milosci?? chodzi mi o to, czy to juz zwiazek na cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 2207.1988
Dziękuje bardzo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę powiedz...... czy powinnam wycofac się z tego układu?? Tak się boję! 14.09.67on 15.07.59 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Wróżko :) Magdooosia_85 Ja też chcę Kiedy poznam jakiegoś normalnego faceta z którym zwiążę się na stałe? Magdalena 10.02.1985 Twoja odpowiedź Magdooosia_85- Magdo... jesteś wartościową kobietą. Nie zadowalaj się pierwszą lepszą osobą, jednak nie szukaj także księcia na białym koniu. W niedługim czasie powinien pojawić się dla Ciebie pewien pan- może trochę niepozorny, jednak zaskoczy Cię osobowością ----------------------------------------------------------------------------------------- No i ciekawie mnie, gdzie go poznam. Na uczelni, w akademiku czy może w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula120282
Dzięki śliczne jestem pod wielkim wrazeniem :)a czy mogla bym wiedziec czy uda mi sie zdac prawojazdy do konca roku zapisałam się na kurs dzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNAMN
a baby bedzie????????????? POZDRAWIAM SEREDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za odpowiedź... jak znajdziesz chwilke wyślij mi indywidualny horoskop... od dłuzszego czasu nie moge poznac odpowiedniego faceta, napisz mi kiedy to sie zmieni, JOANNA ur. 05.01.1983 godz 21:05 brunetka21@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę, czy mogłabyś mi powiedzieć kiedy poznam osobe z którą będę szczęsliwa? 30.04.86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca123
Witam!staram się o dziecko i narazie nic z tego.czy w końcu uda mi się zajść w ciążę? 24-06-1982 z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja też mogę prosić o jakąś poradę? Moja data ur.to 05.03.1973 on 22.06.1970 .Czy mamy jakieś szanse? Pogubiłam się w tym wszystkim,wiem co ja czuję,ale zupełnie nie wiem co czuje on.Proszę o jakąś wskazówkę.pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaisakasiakasia- namiętne uczucie. Trochę nie tak zrozumiałaś :) jednak czy na całe życie, to zależy głównie od tego, czy coś nie wejdzie w drogę, bo związek to krucha konstrukcja. MTKAWKA- nie uciekaj. Dbaj o ten układ, pokaż czasem pazury, a wszystko powinno być dobrze. W razie czego- pisz do mnie, a coś wymyślimy. Magdooosia_85- na uczelni, albo w pracy. Akademik raczej nie. agula120282- ja Ci mogę doradzić tylko wkuwanie :) mało osób zdaje za pierwszym razem, szanse rosną, gdy się już z tym jakoś zapoznasz. Jeśli masz kogoś, kto nauczy Cię praktyki- wtedy masz ok 80-85 % szans na zdanie. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 26
dzięki wielkie :)A mogę prosić jeszcze o ten rytuał,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×