Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

a ja sobie wróciłam z tipsiorków...zrobiłam sobie :P maam dzis troche na głowie....a to chyba tu z nas wszystkie dzis zabiegane :) nie mam pomysłów na obiad... marika - mialam kiedys taki spis fajnych przepisów.bede szukac na google i jak znajde to wkleje tutaj. marcelinka- nie martw się...kazdy kto cokolwiek robi by wygladac lepiej dostrzega efekty...mysle ze Twoj wiek jest jak najbardziej ok! dziuńka- tez zaczynam od dziś ćwiczyć:) znalazłam na strychu taki smieszny sprzęt do ćwiczeń.narazie nie dam rady go przywlec do domu ale o 16 bedzie moj szwagier to go poprosze i zabieram dupke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🖐️ No jakos nie chce mi sie jesc.. :O nie jadłam nic od rana, jestem po szkole no i nie chce mi sie jeesc,no ale musze cos zjesc bo w koncu nie jestem na głodówce..I najgorsze słuchajcie ze mam popsuta wage!!!!!!!!!!! :O :O kurcze,, normalnie zaraz sie totalnie załame.. :O :( (mam taka stara co jest cała zakurozna znaczy ta szybka i nic z niej nie widac ) Co ja teraz zrobie.. ;O Dzirulka a co do zupki ogórkowej czy pomidorowej, przeciez robi sie ja na miesie a mieso jak wiemy mam tłuszcz, a tłuszczu nie mozna.. to jak to w koncu jest z tymi zupami.? Dzisiaj na W-F próbowałam krecic tym hula hopem ale za cholere nie mogłam.. kreciłam około 2 s.Nie wiem czy sie kiedys naucze, bo co stego ze kupie se hula hopa jak itak krecic nim nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** co do wagi to mam dwie jedna mi sie zepsuła i pozostała ta stara zakurzona co nic z niej nie widac :D Hmm Spróbujemoze jakos da sie to szkiełko wyjac i wyczyscic :P ALe wątpie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie wszytsko porobiłam co tzreba i teraz siedze chwilke a zaraz jak tylko przyjedzie moj szwagier i wyciągnie to pruchno zaczne cwiczyc.na obiadek zjadlam ta pierś wczorajszą...bleeee ale przezyłam. jeziorko---> oczywiscie ze mozesz zjesc pomidorkową na mięsie!!!! bez makaronu oczywiscie.pozaa tym w tej diecie mozna jesc mięsko!!! nie wszystkie miesa ale wybrane.podałam to wczesniej.a do tego musisz jesc!! nie chcesz przeciez z tak dobrej diety zrobic głodówkę i co najgorsza zle sie przy tym czuc.powinnas conajmiej zjesc te 4 posiłki...2 ciepłe dania i 2 przekąski także mykaj do lodówki i szamaj coś!!! to rozkaz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez nie musisz gotowac Jeziorko zupy na kosci z tlustym kawałkiem tylko nawet na piersi z kurczaka a musisz mieć na mięsie????? Ja pomidorowa robie tak , ze kupuje sos pomidorowy 100% koszyuje okolo 2 zł w kartonie w duzych marketach i mi wychodzi pyszna zupka :) a ogórkowa z ogorkow kiszonych duzej ilosci . Moze byc tez zupka na samej kosci :) bez miesa . Dużo rodzajów mięs można nie można być tak restrykcyjnym bo idzie oszaleć :) Ja zjadłam kawałeczek wiejskiej wczoraj a dzisiaj 800 gram mniej wiem , ze sporo w tym wody ale leci. Zaraz wskakuje na rowerek jak położe synusia spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci do głowy wpadnie :) chudy rosołek pomidorowa i ogórkowa kak pisałam wczesniej pieczarkowa rybna moze byc jarzynowa np z kalafiora , kalarepki , fasolki szparagowej , pietruszki fasolowa grochowa Co ci do glowy wpadnie oprocz ziemniaczanej , barszczu, i bez dodatku marchewki Nie wolno tylko zabielać mąką ja nawet czasem dodawałam smietanki 9% dwie lyzeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO top zrób sobie przypuscmy tą pomidorowa. Mieszkasz z rodzicami co nie? Na dwa dni pol litra wody bedziesz miala na dwa talerze wez jakaś kostkę( kup kostke ze zwierzatka nie taka gotowa w papierku( chociaz moze byc i taka np warzywna ) na zupe lub podprowadz mamie :P) oddziel tłuszcz zagotuj , zbierz cedzakiem szumowine czyli to co plywa po wierzchu takie brudy. Dodaj pietruszke , kalafiora , moze byc brukselka , kalarepka jak chcesz albo groszek mrozony fasolke szparagowa przypraw , az zmieknie dodaj lyzeczke smietany jak wylaczysz zupke i właaaaaaala :D smacznego za dwa dni podam Ci nową :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie niestety z paczki rzeczy odpadają bo jest w nich albo mąka pszenna albo ziemniaczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja sie dzis jabłkami zajadam zjadłam juz chyba z 5 pokaźnych sztuk - wczorajszy wypad do fryzjera w miare udany :) jakos tak mi sie od razu bardziej chce Oby tylko ten wysilek przyniósl porządane skutki yzn przynajmniej 2 rozmiary mnie (tzn z 40 do 36 przynajmniej ale nie obraziłabym sie na 34 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też Marcelinko marzy 36 eh.. zobaczymy na razie walczymy :) Dzisiaj też uważam dzień za udany chociaż malutko zjadłam ale to nic tak czasem widocznie trzeba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE... ja juz uciekam :) niespodziewanie zadzwonily do mnie wariatki i robimy babski cumberek hihih ale wiem wiem...zadnych pokus i nic z tych rzeczy oprocz piwa:( no ale co mi tam hehe standardowo z rana sie odezwe a niech mi jeszcze ktoras bedzie spala :p:P niestety nie pocwiczylam bo sprzet jest zepsuty i szwagier jutro dopiero mi go naprawi.zaraz cos wszamam zebym sie nie nabombiła za szybko :P buzialki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie🖐️:)) Powiem z duma ze dzisiejszy dzionek dobrze dzis mi zleciał:)) tzn zadnych nie dozwolonych rzeczy oprócz 1/3 szklanki fanty nie ma co sie usprawideliwac ale po cwiczeniach tak chcialo mi sie pic a ze wody juz nie bylo to wypilam tej fanty ale to nie az tak wielki grzech(zapomniałam o nim juz:)) a jak wam dziewczynki idzie?? mam na dzieje ze dobrze:)) od jutra zaczynam cwiczenia 8minut legs oraz a6w:)) ponoc efekty sa zdumiewajace - wiec warto spróbowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz dziurulka jakies efekty???po a6w?? bo zastanawiam sie czy zamiast a6w nie robic 8 min abs!!! musze jeszcze poczytac co jest bardziej efektowniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz dziurulka jakies efekty???po a6w?? bo zastanawiam sie czy zamiast a6w nie robic 8 min abs!!! musze jeszcze poczytac co jest bardziej efektowniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie zmotywowane z tymi cwiczeniami - ja nie :( no ale tlumaczy mnie nawął pracy czasem i po 12h na dzien tak jak dzis wlasnie koncze co swoje i znikam do domu ale pracuje od rana samego wiec pocwiczyc juz nie dam rady do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mi jak na razie nieźle idzie, co sama sobie sie dziwie :P Jakies 2 godziny temu, byłam głodna, a w lodówce jakies serki waniliowe, desery czekoladowe z pianka..tak miałam na nie ochote ze cos.! Az w koncu sobie pomyslałam trudno REZYGNUJE!!! Zeszłam na dól aby zjesc ten deser, otworzyłam lodowke, ale kurcze tak sobie mysle ze tak mi dobrze idzie, i w cale nie jestem przeciez taka głodka zeby to wszamac, naszczescie odłozyłam i za to zrobiłam sobie jajecznice 9z 2 jajek i jednej malutkiej cebulki ) Ciezze sie ze mam silna wole :) No i do tego potem zjadłam 5 gum (bez cukru) :P Musze się tez pochwalic ze nawet do pieczywa mnie nie ciagnie,tak jakby nie istniał :) NO i cały czas chleje tylko wode :D Jutro w szkole zjem sobie zupke pieczarkowa, na przekaske pistacje a potem sznycla :P Najgorze to ze ta choleeeerna waga mi sie popsuła!!!! :O:O ale naszczescie mam ta spróchniała staaraaaa(co ledwo na niej cos widac ) no ale jaks sie doczytam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) dziołszki jestem z siebie dumnaaaaaaa!!! owszem wypiłam 2 piwka no dobra dobra 4 hehehe ale za to to co mialysmy na stole zostało odrzucone :) zjadłam jedynie ogóreczki kiszone a te narobiły popcornu ,chipsow nakupily bleeeee nie tknelam niczego...:p dzisiaj zjadlam plasterek sera light,pomidorka i twarozek.nie mam dzis apetytu,kompletnie! jak wam idzie dietkowanie??? buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)) wczorajszy dzien zaliczony na 5:)) dzis sniadanko zaliczone jajecznica z 1jaja + i plasterek chudej szynki:)) No i wczoraj slowo sie rzekło dlatego tez dzis zabieram sie za cwiczenia:)) nie ma ze boli- słowo sie rzekło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewzynki juz po cwiczeniach 8min legs- wydaje sie ze to tylko 8min ale pog koniec cwiczen czulam jak miesnie pracuja:)) no i zrobilam potem 70 brzuszków i postanowilam zrobic jeszcze 8min abs- obejrzałam najpierw filmik- mysle sobie nic trudnego co to jest te 8min:)):)) przekonałam sie jak zaczełam cwiczyc ze te moje wczesniejsze niby nic jest dosc sporym wysilkiem:)):)):)):)) gdy by nie mysl ze wam powiedzialam ze zaczynam cwiczyc to niesety ale zakończyła bym swoje zmagania po 2min ale nie moglam...... musialam to zrobic dla siebie , dla was:)) i zrobilam :)):))mam nadzije ze po kilku dniach góra tyg bede uzalezniona od cwiczen:)) spróbujcie dziewczyny tego 8min abs i zobaczycie jaki mozna dostac wycisk przez 8min :))polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×