Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Hej 🌻 Byłam w nocy z maluszkiem na pogotowiu bo ma silną biegunkę :( ehh boje się strasznie oddziałów zakaźnych itd. :( bo te grypy teraz szaleją dostaliśmy leki i mam czekać jak się do jutra nie poprawi podejmą decyzję :( Dieta Ok nawet nie chce mi się nic jeść z tego wszystkiego! tylko piję wodę zjem na obiad spagetti SB i zupki pomidorowej. Ćwiczyłam już dzisiaj A6W 5 dzień masakra jakie to jest ciężkie! Idę sobie poczytać książkę. Buziunie ps cosmo 4000 kcal :P ma sa kra!!!!! hahah dostaniesz karę ! 3 godziny na rowerku proszę :P no! Mariczka GO GO GO :D efekty hmm no ciut napięta skóra jest ogólnie lepiej po 4 pełnych dniach :) i dzisiaj piaty :) Marcelinko musisz się zmotywować ja praca w firmie / synek/obiad/sprzątanie i jakoś się zawzięłam Ty też dasz radę :* Marciczka spróbuję 8 minut na równe partie :) wieczorami Ma już któraś HULA jak coś służę radą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziuńka- wszystko bedzie git.nie martw się! maluszek napewno szybko wyzdrowieje trzymam za to kciuki:) kara musi być? aaaaaaaa :o wiedziałam...:p no dobra ale ze rowerku nie mam to zrobie te 8 min.abs. i to zaraz!!!!!! ja bylam teraz na spacerku z kumpelą.łaziłysmy po sklepach...kupiłam sobie 3 sweterki i cos mi sie zdaje ze mam brzuch taki jakis mniejszy...albo pusty.w kazdym badz razie ja juz czuje sie lepiej!!!!!!!!! mariczka...oby tak dalej.abs zrobie bo widzisz kare mi dała ta pani wyzej heheheh:P:P:P hula hop nie mam...:( a sprzet jeszcze nie naprawiony i mam nadzieje ze dzis mi naprawi marcelinka- tzreba sie zmotywowac do cwiczen:) jeziorko-no pieknie Ci to idzie...no i nareszcie jakies mięsko :) bede jeszcze za godzinke...teraz ide cos posprzatac bo jak zwykle naświniłam sobie sama ...jak to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
Witam!Mam na imie Dorota!Jestem tu nowa!W sumie to kiedys juz tu bylam ale na innym forum!Jestem mama 7 miesiecznej coreczki.Jak kazda kobitka po porodzie chce schudnac.W sumie nie duzo mi zostalo bo tylko 5 zbednych kilogramow.No i ta skora na brzuszku:(Od poniedzialku zaczelam diete razem z moja siostra(ona tez urodzila synka ma 5 miesiecy wiec tez chce troche zwalic z cialka po porodzie).Zaczelysmy 6 weidera,na poczatku bylo latwo na drugi dzien strasznie bolaly miesnie ale dzis juz jest oki jeszcze tylko 39 dni przed nami mam nadzieje ze damy rade.Stosujemy diete niskoweglowodanowa!Nie jemy wogule slodyczy,cokier zastepujemy slodzikiem.Jemy jajka,twarogi,pomidory,ogorki,rzodkiewke,chuda szyneczke i oczywiscie bez bialego do picia slaba kawa z mleczkiem,herbata na zmiane czerwona i zielona i woda min niegazowana.Generalnie jemy to co ma malo kalorii i weglowodanow,ale owoce i warzywa jak najbardziej.Mamy 5 posilkow dziennie i nie jemy po 18.No i tyle.Od poniedzialku zaczelysmy i powiem wam ze czuje sie lekko przy takim jedzeniu,czerwona herbata pomaga mi w wydalaniu bo mialam z tym problemy.Naprawde sie zawzielysmy i mysle ze damy rade .Troszke sie rozpisalam:):).Chce tez wiedziec jak jest u was??Ja bede sie starala pisac jak tylko bede miala czas.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dorotko...moja imienniczko :) my tez zaczelysmy w poniedziałek.jestesmy na SB tzn.ja ,dziuńka i jeziorko.a marcelinka i marika na własnej diecie. ja narazie straciłam 1 kg.przede mna jeszcze d;luga droga bo do stracenia mam jeszcze 7.:o dzis zaczynam 8 min.abs wiec nie moge sie wypowiedziec w kwesti cwiczen...pisz kiedy tylko znajdziesz czas :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Dorotko🌻 ja też mamusia :) synek ma 8 miesięcy :) zaczerń się :) jestem też na takiej diecie jak Ty dokładnie !! , ciążowych kg już dawno nie mam ale przed ciążowe kg są moją zmorą , nabyte z powodu chorej tarczycy. Pozdrawiam :) Zaglądaj często :) dziewczynki u mnie mniej 1400 gram dzisiaj :) Jeeeee :D Jak zejdę poniżej 70 stawiam dietetyczne ciastka :D i kawusie ze słodzikiem latte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko i aerobiczną też ćwiczę 5 dzień dzisiaj przede mną jeszcze albo aż 37 dni :) ale na Sylwestra powinno być gicior :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo no kara musi byc:P jak wykonasz te cwiczenia to napisz jak bylo bo sama niewiem czy to mi tak ciezko idzie , czy po prostu nie jestem przyzwyczajona do cwiczen czy po prostu sa ciężkie:)) dziurulka- zycze zdrowka dla dzieciątka:))🌼 dorota- witaj w naszym gronie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już po hula 30 minut , mama mówi ,że brzuch dużo lepszy niż był tylko ,że ja mam duży sam brzuch bo mam budowe jabłko , ale wierzę ,że da się go skutecznie zwalczyć! Synuś już nie spi więc później dopiero rowerek godzinkę :) Jest nas już kilka więc poporoszę każdą o napisanie takiej wiadomosci i nic poza tym: nick wzrost waga cel zrobię tabeleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopolitanek :) 161 cm. 55 kg. 48 kg. :) mariczka-dam znac jak zrobie.narazie oglądałam wideo a bede robic tak godzinke po obiedzie zeby z pelnym brzusiem nie robic. na obiadek surówka z czerwonej kapustki i jajko sadzone z kalafiorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika:)) 167cm 67 55 cosmo- oki:)) czekam na relacje:)) masz racje nie rob tego zaraz po obiedzie bo moze byc nie ciekawie:))heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. hmmm wazyłam sie i stego co wyczytałam na tej zakurzonej wadze to schudłam 2,3 kg hmm :P Ale troche słabo mi jest.. A najgorsze ze codziennie wracam ze szkoły i ide pod górke to tak mi jest ciezko.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kochanie tylko bez mąki :)waga tak bedzie leciala nawet czasem 1 kg dziennie niestety na poczatku leci woda ale pozniej bedzie lecialo mniej a bedzie lecial tluszcz i po portkach bedzie latwo zauwazyć Czekam na wszystkie Panie stałego składu :) na dane i robię tabelaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wciągnęłam obiadek:P 1/3 woreczka ryzu + udko ugotowane+ 2małe korniczony i tak podczas jedzenia zastanwaialm sie czy to nie jest czasem za duzo:((:((:((:((??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
dziewczynki dziekuje za mile przywitanie w waszym gronie-w sumie to kazdej z nas na tym samym zalezy ito nas laczy:) dorota23 167 cm 70kg cel-63:)marzenia ale moze sie udA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WZROST.......WAGA.........CEL.......KG -... cosmopolitan........161.............55.............48........ dziurulka.............169.............73,5..........55........ Mariczka.............167.............67.............55....... Jezioro łabędzie........CZEKAM NA DANE :D...he...he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WZROST.......WAGA.........CEL.......KG -... cosmopolitan........161.............55.............48... ..... dorota23.............167.............70.............63........ dziurulka.............169.............73,5..........55.. ...... Mariczka.............167.............67.............55.. ..... Jezioro łabędzie........CZEKAM NA DANE ...he...he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
Mam takie pytanko!Wy tu razem stosujecie jakies dietki??Co jecie??A to SB what's this??Sorki ale nie jestem w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
boze jaka ja glupia jestemto chyba chodzi o samo bialko tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WZROST.......WAGA.........CEL.......KG -... cosmopolitan........161.............56.............48... ..... dorota23.............167.............70.............63.. ...... dziurulka.............169.............73,5..........55.. ...... Mariczka.............167.............67.............55.. ..... Jezioro łabędzie........CZEKAM NA DANE ...he...he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dorotka jest to dieta opracowana przez lekarza dzielona na fazy I faza 2 tyg bez weglowodanow wcale owocow i niektorych warzyw tez a pozniej powoli sie wprowadza pelnoziarniste pieczywo i owoce o niskim Indeksie Glikemicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×