Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Nas wszystkie mobilizuje mialo być :) Ale cosmo jak osiagniesz swoja wage nie uciekniesz od nas co nie :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia- no co Ty...nie uciekam nigdy , przenigdy:) specjalnie bede grzeszyc zeby tu zostac hihihi nie no zartuje.nie odchodze nigdzie:) oooo i widze Twojego męża :):) ja tez dam mojego ale najpierw czekam na dziołszki az dadza :) i dodam jak bylam blondyną hahahaha pekniecie ze smiechu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj teraz zmobilizujesz dziewczyny ,zeby zajrzeć :) jem zupisko pomidorowe chude moj ustatni posiłek :P dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie!!!!!!!!!!!!!(tylko patrz czy nie ryzowy bo one sa podobne takie przeroczyste nitki), w wiekszych marketach i malych sklepach poprostu musisz poszukac ale najlepiej jak sie wybierzesz do jakiegoś Kauflandu nie całkiem wielkiego ale też nie małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a ja jeszcze nic nie ćwiczyłam dzisiaj trala la la :P Nie mam kiedy teraz wprawdzie mały śpi ale ja własnie zjadłam , musze podac obiad i pozmywac. Cosmo a jaki masz swój kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra:P 5 to tez dobry staż:) a dziewczyny chyba poszły spać? ej wy tam? mariczka,jeziorko!!!!! ja dopiero pierś pokroiłam zaraz zrobie ten obiad i jak go pochłonę to pękne bo takiego cycka z kurczaka wielkiego nie widziałam haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mariczko blondyneczko Ty sliczna!!!! nareszcie!!!!! :) a ten maluiszek to kto? Twoj??? co to ma byc nie wystraszcie sie mnie??? heheh aparatka:) :) juz po obiedzie! zaraz zemdleje tak sie nawcinałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie cukier mariczko :P:P przeciez wedlug mnie zes laska:) masz dołeczki,ja zawsze chcialam miec:( ale natura mi nie dała:( no to jeszcze jeziorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doleczki to ja mam- ale jak mocno sie smieje to mi sie nie podobaja:(( cosmo ty mi tu sie nie smutaj ---> fajna d*pa z ciebie ze szok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj mi te dołeczki:P poparzyłam się strasznie:(:( musiałam łapska pod goracy garnek wcisnąć oczywiście i strasznie piecze:(:( help!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×