Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziara Czarna Pedziara

Szczersc w zwiazku nie poplaca- moja historia jako przestroga

Polecane posty

Gość plmnbvxc
ja sie nie dziwie facetowi, jestem dziewczyna mam 20 lat... ponad 15 penisow? przesada. puszczalska ejstes i tyle... jak ktos mial 7 to juz dziwnie sie slucha... ja mam za soba jednego peniska i jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enp1
Autorko tematu, czy mowiac mu to uzylas wogole mózgu przez chwile? Bo odpowiedz jest tak popierdolona ze wydaje mi sie, ze jestes straszna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu
ilu Waszym zdaniem wypada miec mezzcyzn/ kobiet- ?jaka to jest norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Was obchodzi ile miala kutasow w dupie ile w cipie i ile litrow spermy polknela, a ile wyplula? ten by z nia nie byl, tamten tez nie. a ta nigdy taka nie bedzie. niektorych zal dupe sciska, ze nie maja takiego powodzenia. jej prywatna sprawa, z kim to robi, co robi i gdzie robi. JESLI NIKOMU NIE DZIEJE SIE KRZYWDA. skad wiecie czy jest latwa czy nie? potraficie tylko oceniac i rzucac kurwami na lewo i prawo. smieszni jestescie. kazdy madry sprzed monitora. bardzo dobrze, ze bylas szczera. widocznie to nie byl on. lepiej "wyszalec sie" przed zwiazkiem, niz w czasie jego trwania. na mnie 17 nie robi zadnego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co bylo a nie jest...
nie pisze sie w rejestr:P A ciekawe ile ten chloptas ma lasek na swoim koncie. A tak nawiasem to nie widze sensu takich pytan, takich rozmow w zwiazku i rozpamietywania kto ile mial... Wazne jest tu i teraz, a nie co bylo, z kim bylo i moze jeszcze gdzie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie - co bylo a nie jest.. ja tam wole sie dowiedziec w szczerej rozmowie. o doswiadczeniu partnerki, niz dowiadywac sie od osob trzecich, jak zawsze najlepiej poinformowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerosc w zwiazku bardzo poplaca - znam to ze swojego doswiadczenia, ja wiem ile moj maz mial kobiet, on wie z iloma ja spalam ale to nawet nie jest polowa tego, co autorka napisala jesli ktos sie kurwil w zyciu to nie dziwne, ze nikt go nie bedzie chcial jako prawdziwego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiode Cie bo sie nie kurwilam i mialam bardzo male doswiadczenie sexualne zanim poznalam meza, a jak go poznalam bylam prawie w takim wieku jak autorka i o niej tu piszemy nie o mnie z reszta nei wiem co sie mnie czepnelas skoro wiecej osob sie tu wypowiedzialo, ktore mysla jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamietaj ze lepsza cnotka niewydymka niz kurwa - no moze dla wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ANDREI
jak juz chcesz pisać po angielsku to pisz poprawnie analfabetko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze powtarzam ze facetowi sie mówi ze jest tym trzecim.Kazdy z nas ma jakąś przeszłosc mniejsza lub wieksza ale ja ma.A tych 17 w tym wieku to dla mnie zaden szok ja wtym wieku mialm no chyba 40 juz nie pamietam, bo było to tak dawno.Teraz jestem i zona i matka w 100% A FACECI TO HIPOKRYCI SAMI ZALICZJA A NAS SIE CZEPJAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze powtarzam ze facetowi sie mówi ze jest tym trzecim.Kazdy z nas ma jakąś przeszłosc mniejsza lub wieksza ale ja ma.A tych 17 w tym wieku to dla mnie zaden szok ja wtym wieku mialm no chyba 40 juz nie pamietam, bo było to tak dawno.Teraz jestem i zona i matka w 100% A FACECI TO HIPOKRYCI SAMI ZALICZJA A NAS SIE CZEPJAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następnym razem nie mów...
Po co w ogóle takie pytania, czemu one mają służyć... Przez myśl mi nigdy nie przeszło, aby któregoś z moich byłych o to zapytać. Inna sprawa, że 17 jak na 25 lat to rzeczywiście dużo. Ale Twoje życie, żyjesz jak chcesz. Ja jestem starsza od Ciebie i nadal jestem dziewicą. Bo w życiu trafiałam na samych palantów, ktorzy nie byli tego warci. A bardziej... bo to moje życie, żyję jak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no wlasnie bo to tak naprawde nie chodzi o szczerosc tylko o ciekawosc. Czlowiek jest ciekawy i chce zeby ktos byl szczery ale tylko wtedy gdy nasze oczekiwania pokrywaja sie z ta szczeroscia, gdy tak nie jest to wtedy wlasnie dochodzi do takich sytuacji jak u autorki. Tak wiec czy warto pytac o takie rzeczy? Ciezka sprawa. Z jednej strony czlowiek chce wiedziec bo moze ma inne oczekiwania wobec partnera ale z drugiej strony liczmy sie z tym ze wcale nie beda one takie jak bysmy chcieli. Moze warto juz na wstepie przyjrzec sie przyszlym partnerom zeby uniknac rozczarowan na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym rzuciła
faceta, który miał za sobą seks z aż 17 kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie ma znaczenie przeszlosc? to moze trzeba pytac czy tatus nie byl komunistą i nie służył w UB, a dziadek czy walczył z okupantem, czy kapował? 17? co to jest 17stu partnerow? ja mialem mniej kobiet, mam wiecej lat i nie jest to dla mnie problemem. problemem by bylo raczej dziewictwo w tym wieku. to bym sie zastanawial czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannaaaaa
Pierwszy wolny nick dobrze gada. A co do reszty, to zyjecie w zaklamaniu, nie zdziwilabym sie gdyby Wasze laski tylko Wasm sciemnialy, ze jestescie drugimi a naprawde spaly z kilkoma a z kilkoma innymi jeszcze oral i anal ;-) Znam takie przypadki. W katolickiej Polsce to jednak jest taka moralnosc na pokaz i zaklamanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość pozuje i udaje kogoś kim nie jest. dziewczyna się przyznała, dla mnie ok. większość tu cnotliwa jak ksiądz dyrektor przykazał, tylko szkoda, że ta większość w realnym świecie wali się jak domy w czeczenii. hipokrytki i hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie nie poplaca
a poza tym on cie chyba nie kochal skoro tak do ciebie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannaaaaa
Troche to smieszne, bo niby byli dwa lata w zwiazku, wiec chyba laska mu pasowala a potem nagle przestala, dziwne, bo mysle, ze gdy sie z kims jest to jednak ta osoba jest ta wyjatkowa i nie tak latwo o tym nagle zapomniec. No ale jak dla kolesia najwazniejsza jest falszywa moralnosc to chyba lepiej, ze tak sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek1000
no no niezła dupodajka z Ciebie :D nie dziwie mu się bo ja bym zrobił to samo w taka prawda ze wy baby liczycie na porządnego faceta a same dajecie na prawo i lewo ;/ facet sie nie pogodzi z tym ze z jego dziwczyna 17 kolesi robiło co chce , takie życie , ja bym tego nie zniósł i brzydził Cie całować ;/ naprawdę bo jak ci 17 kolesi w morde pakowało to chujowo z deka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest kwestia
ilości partnerów, bo czy było ich 10 czy 20 to bez różnicy. Nie chodzi też o brzydzenie się. Ale duża liczba partnerów seksualnych w młodym wieku mówi coś o samym podejściu osoby do seksu. Ja mam takie, że dla mnie seks może być tylko w dłuższym, stabilnym związku i chciałabym partnera, który ma podobne podejście do mojego. Dla mnie to jest po prostu jeden z elementów tzw. dopasowania seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbados1009
to niesamowite jakie tematy są tutaj poruszane...zawsze jak ty zaglądam trochę się pśmieję....i nie chodzi wcale o ciebie kochana tylko o tych durni co tu piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łożesz ty karol jacy tu wszyscy święci...żenada.A tak na marginesie autorko to co z oczu(w tym wypadku z uszu) to z serca.Trzeba było nie mówić całej prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karator i cięta riposta
znalesc dziewice w wieku 25 lat to jak wygrana na loterii ;D szanuje taka laske ;D ja mam 20 lat i 1 partnerke seksualna mialem ;D a ty dziewczyno masz 24 i 17 chujów mialas hahahaha ;) czesc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty karator
to czy wygrana czy przegrana to zależy jeszcze od temperamentu panny...na ch.. komu dziewica któa okazuje się potem oziębłą flądrą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karator
miales jedna panne bo pewnie jestes BRZYDKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×