Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena1986

Potrzebuje porady - dobrego lub zlego slowa bo nie wytrzymam ze soba zaraz

Polecane posty

Powiedzcie czy to ja zwariowalam czy to swiat wariuje i tak wszedzie jest?! Spotykam sie z moim chlopakiem ponad 2 lata, ostatnio grzebalam w jego telefonie i znalazlam smsy jakiejs lafiryndy i jej zdjecie zaczelam do niej dzownic zz jego telefonu ale ona nie odbierala potem odrzucala i wkoncu wylaczyla telefon, nastepnego dnia oczywscie wszytsko mu opowiedzialam co ujrzalam w telefonie. Najpierw spokojnie pytalam, a potem juz poniosly mnie nerwy. Po poludniu znowu przejrzalam jego telefon i zonbaczylam kolejnego smsa od niej wiec napisalam do niej ze swojego nr zeby sie d niego od..jebala i za chwile ona napisala do niego odczytalam szybko smsa i oddzowilam z jego nr powiedzialam jej kilka slow i zanim ona sie odezwala odlaczyalm sie. Moj ukochany tlumaczyl sie gesto - moiwl ze skrucha w glosie ze to kobieta po 30 - my mamy po 22 lata, i ma klopoty z mezem i on sie z nia 2 razy spotkal na kae bo ona potrzebowala rozmowy no myslalam ze padne tam!! Potem zaczal mnie oskarzac ze co ja narobilam dzowniac do niej w nocy ze jej maz to straszny zazdrosnik i ze potrafi wywiezc do lasu i takie tam, powiedzialam ze nie obchodzi mnie to i jak nie bal sie z nia pisac smsow i spotykac to teraz tez nie ma sie czego bac, moj slodki mezczyzna obiecal mi ze nie beda utrzymywali kontaktow bo ta kobieta teraz ma przejebane przeze mnie na to wyszlo i nie beda sie kontaktowali juz i ze on nie chce mnie starcic i ze mnie kocha strasznie i wie ze zle zrobil i glupio wyszlo, tak mu dalam do wiwatu tamtego dnia ze hej! teraz ciagle mnie to dreczy nie wiem co robnic, jak sie zachowywac, juz wymyslialm jedna zemste na nia i zrobilam co trzeba i druga tez... kurcze czy tylko ja mam tak w zwiazku??? czy ktos ma podobnie?! czy tylko babki tak cierpia i wybaczja?! powiedzialam mu ze jak sie po raz kolejny dowiem o takiej akcji z nia czy nie to koniec bedzie definitywny co wy byscie zrobily/li??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bylam w takim szoiku, ze nie pamietam doklandie, wiem ze wysylala jakies mmsy z jej imieniem i takie blyszczaco-swiecace, smsy.. ze nie moze np sie doczekac spotkania i jak on popatrzy na nia swoimi oczami i jak ona go powacha jego zapach poczuje noo sorry jak to pisze to mnie strzacha normlanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aaaa i cos o jego pracy, ze dzien szybko minie czy cos, i zeby sie usmiechanl i takie tam.. no gorszej suki to nie widzialam, zeby miec meza dzieci i sie za mlodszym kolesiem o 10 lat uiganiac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyz ona biedna kobiecina potrzebowala porady bo takie ma klopoty z mezem...ze ja zdradza czy co tam tak mi mowil..i dzwonili do siebie po 15 min rozxmowa a ze mna 3 minuty gora, no szlag mnie trafia potrzebuje sie dobrze zemsisc jakies porady dlamnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie to boli do tej chwili, ale tak strasznie go kocham, ze wybaczylam to juz nawet kazalam mu wybierac, ale mam przeczucie ze ona dalej sie z nim kontaktuje nawet nie mam jak teraz spradzic jego telefonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała onaaaaaaaaa
lena1986--prawda ejst tak,ze Twoj nchłopak 22 letni po prostu ma chec na seks z dojrzała kobieta i albo juz z ta ponad 30 letnia kobieta juz miał ,albo po prostu miałby gdyby nie to,ze wypatrzyłąs esemsesy w jego komorce. Cadam czesto z 22 latkamki ktorzy maja swoje dziewczyny i maja ochote na seks z dojrzała,wiec miej sie na bacznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś słodka:P No przecież pokazałaś na co Cię stać,teraz będą sie bardziej kryć. Musisz z Nim porozmawiać (na spokojnie),powiedz że to Cię rani,czujesz złośc niepokój itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena To mzoe Ty tez miej przyjaciela ktoremu bedziesz pomagala, ktoremu tez bedziesz starala sie "pomogla rozwiazywac problem" A potem jak chlopak sie wkurzy zrob zdziwiona minke i powiedz "a myslalam ze skoro ty mzoesz to ja tez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'juz wymyslialm jedna zemste na nia i zrobilam co trzeba i druga tez' Jakie to typowe. Autorko przecież gdyby on nie chciał to by się nie kontaktowali. Zajmujesz się analizą jej zachowania zamiast zainteresować się intencjami swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Niby jest powiedzenie ze jak suka nie da pies nie wezmie ale facet tez ma swoj rozum prawda i to od niego zalezy co zrobi takze zwracaj uwage co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo tak wiem, ale jestem tak poteznie urazona ze sozk, macie racje znajde sobie kolege z problemami i tez mu podam pomocna dlon i przy nim zaczne znim smsowac i gadac przez telefon, nikt nie bedzie z emnie kpil, zartowal, zdradzal za plecami i nieszanowal, teraz zrobie inaczej... ale czy wy tez slyszalyscie o takim przypadku?? czy sa jakies sposoby na to, a jezeli on sie z nia bedzie kontaktowal to ja juz mam sposob zeby sie tego dowiedziec i jak im to ukrocic:D juz wymyslialm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała onaaaaaaaaa
lena1986--nie chce Cie zasmucac,ale czy Ty myslisz,ze kobieta po 30 roku zycia szuka u 22 letniego chłopca jakiejs porady zyciowej.Przejrzyj na oczy.Twoj chłopak ma ochote na seks z dojrzała kobieta i o to chodzi,a nie o jakeis zwierzenia,porady w małzenstwie.Poradzic to mogłaby ta po 30,a nie chłopak 22 letni.Nie daj sobie wmowic,ze 22 latek jest podpora psychiczna dla ponad 30 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,uważam że jeśli ma zdradzić to tak zrobi.Nie pomogą żadne szantaże,zemsty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze on zle zrobil i sam tez zdaje sobie z tego sprawe, gdy mi o tym moiwl wydawal sie byc taki szczery i rzeczywscie wydawal ise byc skruszony i powiedzial, ze bardzo mnie kocha i takie tam, i ukrywal to zebym ja nie miala cigale podejrzen i nie fukala sie o to, ale wolalabym zeby mi o tym powiedzial od razu i powiedziasl ze idzie sie znia spotkac i jak wroci da znak, a nie ukrywac to bezczelnie i powiem jeszcze do mnie miec pretensje ze ja grzebie mu w telefonie bo jak mialam podejrzenia to chyba nic sie nie stalo, powiedzial jeszcze ze ta baba sie w nim zakochala i on nie mial z tym nic wspolnego i ze mnie nie zdradzil, bo moglby ale ona wiedziala o mnie i dlatego tego nie zrobili spoko co?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ale on jest tak glupi ze wierzy ludziom, tez nie wierze w te bajeczke o pomocy psychologicznej, jeja jak mi strasznie na nim zalezy, juz sama nie wiem, nienawidze tej baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuje wypowiedz sukienki 20:40 [zgłoś do usunięcia] Sukienka 'juz wymyslialm jedna zemste na nia i zrobilam co trzeba i druga tez' Jakie to typowe. Autorko przecież gdyby on nie chciał to by się nie kontaktowali. Zajmujesz się analizą jej zachowania zamiast zainteresować się intencjami swojego faceta. wiedząc ze go kocha ,dalej sie z Nią spotykał,dopiero wszystko Ci mówi teraz,kiedy już o wszystkim wiesz? dla mnie to zwykłe wybielanie się i tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady... jakos to przezyje, nie wiem co robic ciezko i w jedna i w druga strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvwrfgv
Zrobic piekielna awanture chłoppakowi i zadzwonic do tej kobiety i postraszyc ja,ze maz sie dowie co ona wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w szale do niej dzownilam ona nie odbierala telefonu ode mnie, a to ze jej maz sie o tym dowie zostawilam sobie na deser na najgorsza chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż Ci mogę poradzić? obserwuj ,niech straci czujność,jeśli trafisz znowu na jakieś smsy--czy bedziesz miała podejrzenia ,że to nie tylko przyjaźń--zerwij z Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo chyba tak trzeba bedzie zrobic, chyba umre ale tak zrobie, jest mi ciezko juz, a co dopeiro potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała onaaaaaaaaa
*Sami* bo to nei przyjaźń :-) po prostu baie sie chec seksu,młodemu tez ,tylko jak na arzie baba udaje niedostepna i na kawke z nim chodzi.chociaz nie wiedomo,czy juz nie sprobowali tego i owego.Zadna przyjaźń dorosła,dojrzała kobiete z przejsciami nei łaczy z 22 latkeim ktory nie ma pojecia o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
jakie to Typowe:D moja ex majac dokladnie 30 lat puscila mnie w trabe z 21latkiem, tez sie na poczatku tumaczyla ze to tylko kolega, ale skubany wiedzial co robi i gdzie wklada. naszego malrzenstwa juz nie ma z nich tez nic nie zostalo bo sie gnojek tylko zabawic chcial mial do tego obiadki i noclegownie za free, zaluje ze tylko moje zdieci na to wszsytko patrzyly, a tego nigdy Nie wybacze suce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziomal
lena , jak bedziesz o niego walczyla to gwarantuje Ci ze przegrasz i wszystko co do niej napiszesz i co jej powiesz ona zaraz poleci z tym do niego, w koncu i on Cie znienawidzi. tak dziala ten mechanizm. jak sytuacja sie jeszcze raz powtórzy to daj modemu kopa na dowidzenia i nie uzalaj sie nad nim, chyba ze chcesz sypiac z nim po jakiejs suce zeby do ciebie wkladal to co z niej wyciagna....przemysl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×