Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissDancer

Kto zaczyna sie odchudzac ??

Polecane posty

Cześc dziewczyny, zaczynam od teraz, chce zgubic 3-5 kg i utrzymac wage. Mam kompulsy tak wiec jest mi nieco ciezej;O ale nie poddam sie, mój plan to zero słodyczy, pieczywa, ziemniaków, fastfoodów i alkoholu. Mam zamiar ćwiczyc codziennie na uda i brzuch, molziwe trez elementy aerobiku. Pic 1,5 l wody, zielonej herbaty. Mam juz dosc obzerania sie do granic wytrzymałosci. Przez te kompulsy niszczy mi sie całe zycie, jak dietuje, czuje ze mam kontrole, mam wiecej siły, wszystko mi sie chce, jak mam kompulsy nienawidze siebie i najchetniej schowałabym sie pod kołdre i spod niej nie wychodziła. Takze koniec kompulsów. Dieta i ruch. Od teraz!!!!!! mam ok 170 cm i 65 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla123
ja od jutra zaczynam głodówke 21 dniowa. mam nadzieje ze schudne. ale boje sie wigilii bo wtedy bedzie trwala moja glodowka, jak myslicie co powiedziec rodzinie? ze nie jem bo się źle czuję??? prosze doradźcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny. ;P Zapraszam d owspólnej walki :D 21dni głodówki ? Do prawidłowej glodówki to się moja droga nalezy odpowiednio przygotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booomba, czym nas wiecej tym lepiej :) Glodkowka na 21 dni ? Moglas pojechac od razu na 40 jak Jezus, skoro i tak chces sie zniszczyc ;p Przeciez bez odpowiedniego przygotowania, to moze i dasz rade, ale pozniej organizm tak sie zabezpieczy przed kolejna ze 10 kilo plus :) wiem co mowie, bo sama wlasnie trace efekty glodowek.. Proponuje na poczatek diete do 600- 800 kalori, albo South Beach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra startuje z dietą Master Cleanse ( zwana cytrynową)... to ma być świeczka na torcie.. byłam na spokojnej diecie przez pół roku - od maja zrzuciłam 27kg. Teraz chcę szybko schudnąć do sylwka - mój cel to jeszcze 8 Później znów wejdę na ta spokojniejszą - dotychczasową,,, Do celu zostało mi jeszcze 12kg obecnie waże 80kg przy wzroście 180 Startuje ktoś ze mną? We dwójkę raźniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;> U mnie bardzo doobrze jak dotychczas :D Wieczorem standardowo się wyspowiadam z tego co zjadłam ;p A jak tam u was? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona *
U mnie też świetnie :) Proszę coę podaj mi jakąś dietkę bo ja nie wiem jaką wybrać ... chcę szybką i skuteczną ale bez głodówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona * hmmm ciężkie zadanie... :X No nie wiem bo to zależy chyba od osoby... i tego co lubi ? Nie ma sensu w siebie wciskać rzeczy których się właśnie nie lubi :X Ja osobiscie wybrałam 800-1200 i jem wszystko na co najdzie mnie ochota... na tak :D wliczając tego że nie jem mięsa.. :D Fuj :D hahaha :D No małe sprostowanie jem ryby.. jakieś dwa razy do roku ? :D Ale to jest ryba w warzywach ;D I chyba bardziej 'lece' na te warzywa xd No i gołąbki.. jakieś 4-5 razy w roku? W tym wypadku to 'lece' na sos xd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaa :D Dzisiaj to az wstyd pisac, normlanie masakra.. :/ Bylam dzisiaj na badaniach i nie dosc ze jechalam z babcia to pozniej jeszcze odwiedzialam ciocie, wmuszono we mnie prawie 3 obiady, wiec sieka ;p prawie 1800 kalorii :/ Jak chccez fajna, prosta dieta to ja sie trzymam Diety Plaz Południowch :) bardzo miła dietka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: -Jabłko= 100kcal -Jogurt= 190kcal -Kanapka= 175kcal -Kanapka+Jabłko= 275kcal -Mandarynka+Jajko= 120 kcal + duzo herbaty Suma= 860kcal :P 3 obiady? :D Hohoooo dałaś czadu ;D Ja tak zaczęłam o tych gołąbkach.. mmm mama robii :D Hah więc jutro pewnie skusze się na jednego :D Ale oczywiście albo pół zjem albo wynajde jakiegos malutkiego :D I sobie tego kochanego sosu pożałuje :D Tak tyci tyci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje wsparcia duchowego, bo mam kryzys :( Problemy mi się namnożyły i jak zwykle je zajadam :( Tak się dziś najadłam słodyczy, że samej mi wstyd... Ale od jutra mam zamiar wziąć się w garść i próbować dalej :) Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vola - Głowa do góry jutro będzie lepiej :> Trzeba mysleć pozytywnie ;> I ode mnie klaps za te słodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz mozna :) mikolajki byly ;p wazne, ze Ci przykro :D Wiem, ze ostro :D ale niby od rana przed poznaniem nic nie jadlam, ale zajechalismy do szpitala, to babcia mi wpycha jakas kanapka, pozniej u ciotki kolejna zupa jakas :D no i w drodze powrotnej mi babcia frytki chociaz wcisnelo i tak wyszlo :/ ale jutro oczyszczanko to odrobie ;d ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się że jestem :D Dziś nie jestem w stanie policzyć ilości kalorii ;D Więc nie piszę:D Nie mam pojęcia ile ma barszczyk i te gołąbki nieszczesne ;D To jutro sie mierzę i zważe w szkole :O Boje się:< :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś się ważyłam :D Wchodze na wage pielęgniarka mówi 56 w ubraniu :D A mi gały z orbit :D ahahahah :D no nie ma co cieszę się do tej pory ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 61 ? :D Dobrze jest :D Dziś: -Jabłko= 100kcal -Jabłko= 100kcal -Kanapka= 175kcal -Jogurt+Jabłko= 280kcal -Kanapka= 175kcal Suma= 830kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie poddałyscie? ;> :D buuuu xd Ja dziś: -Jabłko= 100kcal -Kanapka= 175kcal -Kanapka+Jabłko= 275kcal -Jogurt= 150kcal -Jogurt= 190 kcal + duzo herbatki Suma= 890kcal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mowy, dzięki za wsparcie:) Ja dziś: -jogurt+musli 2 jabłka pół papryki kawałek kurczaka+łyżkę makaronu razowego+ pomidor activia i 2 małe ciasteczka brrr! jutro będzie lepiej, bo szkoła i nie ma czasu na myślenie o jedzeniu:) do zobaczyska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh już myślałam ze nikt tu pisac nie będzie. :d w razie czego ja spowiadam się na "pożegnać 10kg" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddajemy sie ;) Ja tylko troche nie mam czasu ;p Jem dosyc duzo ostatnio, bo prawie 1000 kalorii dziennie, ale jem mozna powiedziec ze trzy posilki i narazie tego sie trzymam :/ Jem sniadanie w domu, w szkole jogurt i obiad. Musze sie tak pomeczyc dwa tygodnie bo biore leki, ktore musze brac podczas posilku :| chujowka.. Mialam sobie zafundowac oczyszczanko i kicha :/ ale wmozylam cwiczenia, 15 miniut schody, pol godziny cwiczenia cardio i pol godziny rociagania :) zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×