Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Kobitka

Czy podobają się Wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem gdzie wy żyjecie. Jest różnica w olbrzymim tatuażu, który pokrywa całą rękę, przekutym nosem, brwiami i oderwanym uchem, a w małym tatuażu na nadgarstku, barku, stopie.Jest też różnica między tlenioną posiadaczką pontonów zamiast ust, a całkiem normalną kobietą. To nie ma nic wspólnego z tatuażem. Ludzie są mało otwarci i nietolerancyjni. Znam mnóstwo osób z tatuażami i nie są to niunie i sebixy. W wielu przypadkach to ludzie na stanowiskach, np. mój kuzyn, który zajmuje kierownicze stanowisko i współpracuje z ludźmi z całej Europy, ma aż dwa tatuaże. Oczywiście widoczne tylko prywatnie. Jego żona jest nauczycielką i również ma dwa. Znajomy prawnik ma wytatułowaną całą łydkę i jeszcze masa takich przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.03 tatuaże to dobry sposób żeby odstraszyć pewien nieprzyjemny typ facetów - taki dodatkowy bonus usmiech.gif X Z moich obserwacji wynika coś zupełnie odwrotnego. Tatuaże wręcz zachęcają nieprzyjemny typ faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że skoro o skojarzeniach to większość od skojarzeń z niuniami i sebixami kojarzy mi się z polskim cebulactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając te komentarze mam wrażenie, że tatuaze zniechęcają bardzo chamskich facetów, a to jest duży plus! Przeciętny "seba" któremu marzy się "sexy kobieta" nie będzie chciał kobiety z tatuażami więc problem z głowy :) Co do noszenia sukienek - mając tatuaże zawsze wygląda się rockowo więc to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.25 Mały i ukryty owszem. Nikt mi jednak nie wmówi że np wiadomości ze świata w poważnym studio CCN, będzie prowadzić facet albo laska z wydziaraną od dłoni do ramienia dziarą. Owszem, jesli zakryje tak. Ale prawcowadca NAPEWNO nie pozwoliłby im na pokazanie tatuaży na wizji. To chyba o czymś świadczy. W słynnym kabaracie Crazy Horse 90 procent Angielek nie mogą tańczyć bo mają tatuaże . Albo więc usuwasz albo kolokwialnie mówiąc idź na rurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*CNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie zawody wymagające inteligencji i wykształcenia, które są odpowiedzialne i dobrze płatne mają element pokazywania się czasem głupiej publice. Prezenter nie może mieć tatuaży nie dlatego, że to coś złego, tylko dlatego, że stare babcie oglądające wiadomości mogą tak myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam skorpiona na samej cipce i facetom sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny "seba" któremu marzy się "sexy kobieta" nie będzie chciał kobiety z tatuażami więc problem z głowy x Przeciętny seba uważa że laska ztatuażami jest sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widzę jest dokładnie odwrotnie :) To zwykle takie "ziomki" z aspiracjami na światowych januszy biznesu i szambem wylewającym się z ust chcą kobiet które "mają klasę" (są stereotypowo eleganckie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wszystkie zawody wymagające inteligencji i wykształcenia, które są odpowiedzialne i dobrze płatne mają element pokazywania się czasem głupiej publice. Prezenter nie może mieć tatuaży nie dlatego, że to coś złego, tylko dlatego, że stare babcie oglądające wiadomości mogą tak myśleć usmiech.gif X W dziwnym świecie żyjesz. CNN czy BBC nie oglądają zacofane babcie, tylko yuppie z City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie są akurat strasznie uprzedzeni do wszystkiego, tam dużo osób dalej interpretuje biblię dosłownie i uważa, że jak masz tatuaż to jesteś z gangu motocyklowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o BBC może nie rozmawiajmy...latami kryli siatkę pedofili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,20978688,ewelina-polak-zagrala-w-pitbullu-pojawi-sie-w-ex-na-plazy.html x Tiaaa. Ta napewno w odróżnieniu od będących marzeniem aspirujących biznesmenów z szambem , jest marzeniem prwdziwego byznesmena, kulturalnego mężczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat nie dzieli się na dwa typy mężczyzn :) żwróć uwagę, że ta modelka (?) ogólnie ma dość wulgarny styl (i nie chodzi o tatuaże). Większość kobiet które mają tatuaże są związane w jakimś stopniu ze sceną alternatywną i nie pompują sobie ust jakby to była piłka plażowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolegę w pracy, branża bardzo konserwatywna, ma "rękawy" i latem również nosi w pracy koszule na długi rękaw. Z drugiej strony w naszym zawodzie nie ma innej możliwości niż marynarka i koszula, więc nie przeszkadza mu to. Sama mam tatuaż, którym nie afiszuję się przy klientach, bo to moja prywatna sprawa. Sebixów i niuniek nie znam osobiście, tylko z internetowych opowieści cebulaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość młodych facecików to niestety takie "sebiksy" więc poniekąd potwierdzasz moją teorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć kompleks wieku lub sebixów. Skąd ty znasz takich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wyobrażam takiego sebę jako kogoś kto skończył jakieś technikum czy inną zawodówkę, chodzi z kremowych szortach i brudnych adidasach, a o kobietach mówi per "plebs", o innych, bardziej wylgarnych określeniach, nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówiąc tylko z internetu - nie mam specjalnie doświadczenia z takimi ludźmi. Dlatego mówię, jak ich sobie wyobrażam (i tylko tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tylko twoje wyobrażenia. Nie znasz, ale szufladkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pisał o instagramie - większość kobiet (z tatuażami i bez) nie wygląda jak modelki na instagramie więc po co w ogóle o tym wspominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłóć się z wynikami badań, czy faktami, nie ze mną: ) Bo to trochę jakbyś miała pretensje do dnia, że przychodzi do nocy. Dla mnie możesz sobie nawet wytatuować napis na czole:):D Serio:P) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniekąd tak, ale w przeciwieństwie do tych którzy szufladkują po samym wyglądzie ja mam podstawy żeby kogoś skreślić. Jak mężczyzna wypowiada się w wulgarny sposób o kobietach które popełniły zbrodnię nie pasowania do jego preferencji estetycznych to raczej nie jest to ktoś wart uwagi. Nie ważne czy krytykuje tatuaże, kolor włosów czy sposób ubioru - takie osoby po prostu nie szanują kobiet ogólnie i prędzej czy później to wychodzi w relacjach z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłócę się z tym, że większość ludzi nie lubi tatuaży tylko stwierdzam, że ktoś kto wali długie posty obrażające kobiety które mu się nie podobają to zero niewarte uwagi i żadna strata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma nic wspólnego z tatuażem. Niektórzy to prostacy, unikam takich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tatuaże pomagaja takich przesiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W programie Damy i wieśniaczki, który polega na zamianie się rolami, właśnie można poznać takie stereotypy. Okazuje się, że damy są większymi wieśniakami od wieśniaczek. I to są kobiet określane przez was jako niunie. Nie ma to nic wspólnego z tatuażem. Raczej z całym ich stylem i zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×