Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Kobitka

Czy podobają się Wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam na tylku motylka i na cycku gwiazdeczki oby dwa tatuaze robil mi mlody chlopak kumpel mojego meza i bylam calkiem nago jak mi je robil maz oczywiscie nie wie o tym to super ze mąż nigdy nie widział twojego cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci cos bez znaczenia i to na całe zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównuję pytanie dlaczego ktoś sobie zrobił tatuaż do pytania dlaczego ktoś chce mieć trójkę dzieci. Możesz podawać i mnożyć przykłady, że lubisz, kochasz, chcesz tak po prostu, masz taką potrzebę. I tak znajdzie się cebulak, który stwierdzi, że to dla 500 plus, patologia itd. To samo z tatuażem. Możesz tłumaczyć, że podoba ci się, mimo wykształcenia, dobrej pracy, mimo, że jesteś normalnym człowiekiem. Cebulak wmówi ci, że to prostytucja z k*******m, brak inteligencji i rzyganie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na upartego możesz powiedzieć, że wzory reprezentują moje upodobania estetyczne bo to chyba logiczne, że wybierałam to co mi się podoba. Jedyny powód dla którego mam tatuaże jest taki, że podobają mi się tatuaże, czego tu nie rozumiesz? Możesz więc nie wmawiać mi, że "chcę łamać konwenanse i być nowoczesna"? Może napisz mi moją biografię, początek już masz gotowy. Cieawe czego się o sobie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt nie mówił o małym, przeciwnie- wszyscy podkreslali ze mały jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś autorytetem w tej dziedzinie żeby mówić co jest lub co nie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na upartego możesz powiedzieć, że wzory reprezentują moje upodobania estetyczne bo to chyba logiczne, że wybierałam to co mi się podoba. Jedyny powód dla którego mam tatuaże jest taki, że podobają mi się tatuaże, czego tu nie rozumiesz? Możesz więc nie wmawiać mi, że "chcę łamać konwenanse i być nowoczesna"? Może napisz mi moją biografię, początek już masz gotowy. Cieawe czego się o sobie dowiem ja ci nic nie narzucam po prostu pytam. i nie pisałam wczesniej w tej dyskusji. Tak sie zastanawiam co ludzie nie bedacy artystami, nie zwiazani z showbiznesem, nie majacy takiego otoczenia w którym jest to popularne i powszechne robia takie rzeczy. Bez oceniania czy to słuszne, ot chce wiedzieć dlaczego ktoś naraza sie na jakaś forme trwałej ingerencji w ciało. Ale ty się odgryzasz jak jakas wsciekła suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś autorytetem w tej dziedzinie żeby mówić co jest lub co nie jest ok usmiech.gif nie mówię co jest ok, tylko mówię, ze po przeczytaniu dyskusji widze ze mały był uznawany za taki w porzadku i niekontrowersyjny. umiesz czytac ze zrozumieniem, czy widzisz co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może i nie ludzie a człekopodobni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny powód dla którego mam tatuaże jest taki, że podobają mi się tatuaże, czego tu nie rozumiesz? no to skoro masz to co lubisz to czemu nie mozesz sie pogodzic z tym ze dla wielu osób ro brzydkie. Ja jakbym miała tatuaż bo naprawde bym go chciała miałabym w d...czy ktos to akceptuje i co mysli o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie mozna byc analitykiem i jednoczesnie lubic tatuazy? ludzie nie sa jednowymiarowi i to, ze ktos nie pracuje jako artysta nie znaczy, ze nie ma takich zamilowan. Podobnie nie kazdy artysta ma tatuaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze super potrafisz dyskutowac na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll nie troll ale racjima sporo. Trzeba mieć jakies braki akceptacji swojej osoby, żeby wydziarać sobie połowę ręki czy nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kierować się pewnym schematem to każdy więzień i marynarz mają tatuaż, a to nie jest prawda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz czytac? nie chodzi o to, ze komus sie to nie podoba tylko o wyzwiska od k***** wmawianie zaburzen psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie mozna byc analitykiem i jednoczesnie lubic tatuazy? ludzie nie sa jednowymiarowi i to, ze ktos nie pracuje jako artysta nie znaczy, ze nie ma takich zamilowan. Podobnie nie kazdy artysta ma tatuaze. tak ale w pewnych kręgach to powszechne a w innych szokuje, dlatego jak się lubi takie rzeczy to chyba sie nie zostaje smutnym ksiegowym tylko chce sie czegos innego w zyciu, albo w ten sposób własnie kompensuje sobie jakies braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz mi czego w sobie nie akceptuje, bo nie wiem, ale TY chyba musisz wiedziec skoro z taka pewnoscia to stwierdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz czytac? nie chodzi o to, ze komus sie to nie podoba tylko o wyzwiska od k***** wmawianie zaburzen psychicznych ale ja ci zadałam normalne pytanie, bez wyzwisk, to ty byłas w odpowiedzi agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, więc mój kuzyn jest psychicznie chory, bo ma wydziaraną całą nogę od kolana w dół. Ojciec dwójki dzieci, miłośnik zwierząt, czynny sportowiec amator(maratony), kierownik w urzędzie, działacz polityczny i społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem analitykiem, nie ksiegowym. to po pierwsze. po drugie - skad przekonanie, ze ksiegowi sa smutni? po trzecie - kazdy w teorii nalezy do roznych kregow, na pracy zycie sie nie konczy. po czwarte - skad wiesz co i gdzie jest akceptowane? co obchodzi kolegow z pracy jak wygladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo żeby nadążyć za dyskusją muszę stwierdzić, że jest chory psychicznie, bo zrobił sobie taki tatuaż. Jego brat, biznesmen, kilka restauracji, radny miasta, tatuaż na plecach. Też chory pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co się tak rzucac, po prostu do niedawna tatuowały sie tylko okreslone kregi i to dalej pokutuje w społeczeństwie. Nie tylko u nas, szwajcaria zakazała robienia tatuazy chtba w 1996. Dlatego jak ktoś chce miec widoczne tatuaze topowinna to byc osoba na tyle do nich przekonana i pewna siebie, że zadna oopinia jej nie ruszy . i swiadoma tego ze takie oceny moga ja spotkac, jak kazdego kto się jakoś wyróznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja odpowiedz nie byla agresywna, jak juz to troche zlosliwa, ale naprawde nie rozumiem jak mozna nie pojmowac, ze ktos cos lubi i nie ma w tym zadnego drugiego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że ich ojciec to marynarz. Zero tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, więc mój kuzyn jest psychicznie chory, bo ma wydziaraną całą nogę od kolana w dół. Ojciec dwójki dzieci, miłośnik zwierząt, czynny sportowiec amator(maratony), kierownik w urzędzie, działacz polityczny i społeczny. stary chłop i takie idiotyzmy, a poza tym to po prostu brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim pololeniu to nie jest kontrowersyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja odpowiedz nie byla agresywna, jak juz to troche zlosliwa, ale naprawde nie rozumiem jak mozna nie pojmowac, ze ktos cos lubi i nie ma w tym zadnego drugiego dna a jak mozna nie pojmoważ ze kogos to brzydzi, bez drugiego dna, ot po prostu brzydzi, nie podoba sie,źle sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to dla ciebie idiotyzm. Czy stary, ma 35 lat i jest bardzo inteligentny, ambitny i rodzinny. Nie wiadomo też czy nie lepszy od ciebie. Ty jesteś człowiekiem, który łatwo ocenia i żyje jakimiś stereotypami, które dawno przestały funkcjonować we współczesnym świecie. On jest człowiekiem, który osiągnął wiele i ma tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest człowiekiem, który osiągnął wiele i ma tatuaż. no sorry rzucić sobie wzorek na jedna noge do kolana, no super, jakie ładne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×