Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Kobitka

Czy podobają się Wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość tatoo to badziewie
"Póki co żaden z facetów, który widział mój tatuaż, nie powiedział, że mu się nie podoba. Może z grzeczności." na pewno z grzeczności! moja ma nieduży w okolicy karku (profesjonalny, kolorowy i nie żadne tandetne motyli czy durne orientalne wzorki), ale i tak uważam, że to kicha i tandeta :( no, ale kobitka ma inne zalety więc jakoś przymykam na to oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chirp
Naprawde HIV AIDS szaleje u ludzi potatulowanych. Tak kiedys powiedziała ginekolog do mnie. Wybor nalezy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa na łopatkach po prawej i lewej stronie:P Decyzje o zrobieniu pierwszego podjełam po kilku latach dwa razy odwoływałam wizytę w studio bo nie byłam przekonana na 100%.Nie żałuję,i nie pytam nikogo o zdanie to moje ciało i mam prawo o nim decydować. W PL jest jakiś chore podejście do tatoo.Zaraz postrzeganym jest się jako kryminalista,bandzior,kobiety postrzegane są jako tępe panienki dające dups*wszystkim i pracujące w solarium!!! Nie rozumiem takiego podejścia zwłaszcza młodych wydawać by się mogło otwartych i tolerancyjnych ludzi.Tymczasem na forum wypowiadają się zakompleksieni nie tolerancyjni ludzie którzy o tatuażu oraz tej sztuce zdobienia ciała nie mają pojęcia. Nie czuję się mniej atrakcyjna poprzez posiadanie tatuaży,ani tym bardziej głupia. Pracuję ,nieżle zarabiam i nikomu nie przeskadzają moje tatuaże uważam że w oczach pracodawcy jest tak samo kompetentna jak osoba bez wzorków na ciele. I na koniec pytanie do autorki,po co przeprowadzasz tą sonde??Chesz zrobić tatuaż ale najpierw musisz poznać zdanie opinii publicznej?To nie rób po co masz robić coś pod publiczkę. Facet ma Ciebie kochać,szanować za to jaką jesteś kobietą (inteligentną,piękną,z poczuciem humoru itd)a nie za to czy masz tatuaż.Przynajmniej taka jest moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki Hiv??? Tatuaż robi się w studio profesjonalnym.Hiv panuje równiez wśród osób zmieniających pratnerów/partnerki jak rękawiczki.To już nie jest brak wiedzy ale zwykła głupota i zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
Do Pani Popiołkowej Tatuaż mam już ponad rok, zrobienie tatuażu "chodziło" mi po głowie przez wcześniejsze 6 lat - uważam więc, że decyzja była przemyślana. Tatuaż robiłam dla siebie i nikt mnie na to nie namawiał, czy nie przekonywał do tego, a nawet niektórzy byli przeciwni - ale mogli co najwyżej wyrazić swoją opinię, bo to moje ciało i ja o nim będę decydować :P Temat założyłam, świadoma, że ludzie w Pl mają do tego różne podejście,bo lubię poznawać zdanie innych osób, może też trochę prowokować tematy, które z reguły budzą dużo emocji, które w jakiś sposób są kontrowersyjne :P A tak w ogóle to podoba mi się Twoje podejście do całości i to już nawet nie o tatuaże chodzi ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale robienie sobie dziarga
przez kobiete nad biodrami z tylu to niby po co??I noszenie krotkich bluzek w lato zeby go pokazac,to dlatego??? czyli zwracacie na siebie uwage w ten sposob??? zenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"chirp Naprawde HIV AIDS szaleje u ludzi potatulowanych. Tak kiedys powiedziała ginekolog do mnie. Wybor nalezy do Ciebie!" Podejście tego typu, co kiedyś pogląd, że HIV i AIDS są zagrożeni jedynie homoseksualiści... Przede wszystkim tatuaże robi się w sterylnych warunkach, jednorazowymi igłami, wysterelizowaną maszynką, barwniki pobiera się z jednorazowych pojemniczków, a tatuażysta obowiązkowo rękawiczki na łapkach, więc jak ktoś tego nie przestrzega to pewnie że może się zarazić i to nie tylko HIV !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"ale robienie sobie dziarga przez kobiete nad biodrami z tylu to niby po co??I noszenie krotkich bluzek w lato zeby go pokazac,to dlatego??? czyli zwracacie na siebie uwage w ten sposob??? zenada...." Akurat też mam tatuaż w tym miejscu i nie ze względu na modę, a dlatego, że jest to miejsce, które najbardziej mi się podoba na tatuaż u kobiet. Dla mnie w tym miejscu wygląda najbardziej sexi :) A czy taki tatuaż kusi, gdy bluzka się podwinie - myślę,że niektórych tak, ale czy nie o to w tym też chodzi,żeby trochę rozbudzić wyobraźnię faceta :P Czy chcesz tego czy nie, kobiety kusiły, kuszą i będą kusić wieloma wabikami, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie ;) Poza tym tatuaż ma się na całe życie, więc jak już będę stara i pomarczona , to łatwo będzie zakryć bluzką,a do tego czasu nie patrzę na niego non - stop, a jedynie od czasu do czasu w lustrze mogę sobie obejrzeć, więc mi się nie znudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to mozesz rozbudzic
swoja inteligencja i humorem a nie dziargiem na doopie!!!to co napisalas to wlasnie typowe podejscie pustych kobiet,wez jeszcze zlomu sobie wkomponuj w twarz i bedziesz cool!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatoo to badziewie "Póki co żaden z facetów, który widział mój tatuaż, nie powiedział, że mu się nie podoba. Może z grzeczności." na pewno z grzeczności! moja ma nieduży w okolicy karku (profesjonalny, kolorowy i nie żadne tandetne motyli czy durne orientalne wzorki), ale i tak uważam, że to kicha i tandeta no, ale kobitka ma inne zalety więc jakoś przymykam na to oczy... ---------------------------- na pewno to kopernik nie zyje. o czym Ty w ogole piszesz?? dyskusja z niektorymi wyglada jak rozmowa pacjenta z lekarzem. przychodzi pacjent do lekarza i na wejsciu mowi: - panie doktorze, mam grype. odmiana polinezyjska. potrzebuje to, to i tamto i 6 dni zwolnienia. kicha jest gonic za moda. wszystkie kolezanki w klasie/pracy maja tattoo to i ja sobie zrobie.. "(profesjonalny, kolorowy i nie żadne tandetne motyli czy durne orientalne wzorki)" --------------> :D no comments. nawet sie nie przygotowales do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tatuaz w tym miejscu(nad pupą) jest bardzo podniecajacy. moja byla miala wlasnie w tym miejscu(w kilku innych tez) nie pracowala w solarium, nie miala tipsow.. jedyne tatuaze jakie mnie odrzucaja, to te wykonane przez pseudoartystow. spieprzone, amatorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"mnie to mozesz rozbudzic swoja inteligencja i humorem a nie dziargiem na doopie!!!to co napisalas to wlasnie typowe podejscie pustych kobiet,wez jeszcze zlomu sobie wkomponuj w twarz i bedziesz cool!!!" Po pierwsze co o mnie wiesz, że już oceniłeś jaka jestem? Po drugie ja tego tatuażu nie robiłam dla Ciebie, tylko dlatego, ze mi się tatuaże podobają i chciałam mieć własny! Po trzecie jeśli mój tatuaż ma odstraszać takich ograniczonych typów jak Ty, to chwała mu za to, bo tacy mnie nie interesują! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"(...)nie pracowala w solarium, nie miala tipsow.. (...)" W solarium może byłam raz w życiu, a tipsób nigdy nie robiłam sobie... Cholera i kolejny stereotyp tym sposobem został zburzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"(...)a ja wlasnie pisze do Ciebie meila." Jak miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobają mi się na pośladku. :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobitka to ty robisz
sobie dziargi zeby odstraszac pewien typ facetow??? myslalem ze twoj "man" juz odstrasza wzorkiem drutu kolczastego na bicepsie??? kup sobie jeszcze pitt bulla...... zenada Ps. co to znaczy ze dziarg jest sexi>>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"ciekawska kobitka to ty robisz sobie dziargi zeby odstraszac pewien typ facetow??? myslalem ze twoj "man" juz odstrasza wzorkiem drutu kolczastego na bicepsie??? kup sobie jeszcze pitt bulla...... zenada Ps. co to znaczy ze dziarg jest sexi>>>???" Szkoda gadać, poza swoje ciasne horyzonty opierające się na sterotypach i tak nie jesteś w stanie wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up2011_2011
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia87Bunia
Ja jestem kobietą i bardzo mi się podobają :) Sama mam jeden. Coś takiego, tylko, że mam samą jedną różyczkę: http://szpargaly.pl/uroda/roza-i-motylki/ Mój chłopak również twierdzi, że wygląda to bardzo ładnie i kobieco :) No i taki tatuaż nie jest trudno zakryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra wiatru
Jak dla mnie ocenianie innych ludzi to jest dopiero brak intelektu, obserwuj ale nie oceniaj, uświadamiaj ale nie narzucaj... każda osoba to indywidualność i jeżeli ktoś nie ma tego świadomości to niestety ale jest bardzo niziutko rozwinięty i nie bardzo wie jak odnaleźć się w świecie, po co się narodził i do czego dąży. Pozdrawiam wszystkich świadomych dla których akceptacja i szacunek do innych ludzi to normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra możesz zdradzić w jaki sposób do tego tematu dotarłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna majaca tatuaz typowa k***wka zwlaszcza te co maja nad dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet z tatuażem to typowy k****arz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Najlepiej coś dużego, na kilka sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra wiatru
Ja mogę powiedzieć tylko tyle nie wyobrażam sobie skopiować wzorek z neta bądź od innych osób jeżeli już zdecydujesz się na tatuaż to musisz stworzyć własny projekt który wyraża twoja osobowość, styl życia bądź cokolwiek Ci bliskiego. Jeśli robisz to dla lansu lub uważasz ze będziesz bardziej sexowna i później pokazujesz d**e i cycki komu się da (myślę że stąd te opinje o kur**ch) to tez bardzo słabo. Pamiętajcie że nie mierzy się wszystkich jedna miarą w żadnej kategorii życia bo wyniki takiej miary mijają się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×