Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Kobitka

Czy podobają się Wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie nie. Miałem dziewczynę z tatuażem na nadgarstku ale brałem z dobrodziejstwem inwentarza:-) Raczej zniechęcałbym gdyby aktualna chciała robić dziary, chociaż ostateczną decyzję zostawiłbym jej; to jej ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, kojarzą mi się niezależnymi, pyskatymi feministkami.... Zero kobiecości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże to już ogólnie tandeta i sposób na tanie wyróżnienie się z tłumu,choć patrząc teraz że to masówka wyróżnianie się tatutażem nie jest już wyróżnianiem się właśnie tylko konformizmem. U kobiet wyglądają nieźle,ale zależy jakie wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże to dobry sposób żeby odstraszyć pewien nieprzyjemny typ facetów - taki dodatkowy bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczna moda. Mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Moda. :D Która trwa nieprzerwanie od tysięcy lat. 😴 Ważne by coś symbolizowały, a zdanie facetów się nie liczy. To nasze ciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie unikan tatuaży które coś znaczą bo to się łatwo może przerodzić w wadę, a ładny rysunek zawsze będzie ładnym rysunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówiąc to "masowo" widać głównie januszy w czpkach z daszkiem i bożeny spalone na dojrzałą pomarańczę, a nie wytatuowane kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddt30 2016.05.01 mnie nie .... i moja miła nie ma ... x już pisałeś wieśniaku zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na stopie i uważam że wygląda bardzo fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedną sciere pogoniłem za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ona18.ł1.pl bardzo ostre rąbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że tatuaże u kobiet to fajna sprawa. Oczywiście jeżeli kobitka waży 100k i walnie sobie tatuaż na ramieniu to wygląda to po prostu komicznie. Wydaje mi się, że trzeba mieć do tego odpowiednią sylwetkę. Trzeba trochę o siebie zadbać jeżeli chce się robić tatuaż. Fajnie wyglądają rękawy u kobiet na ramienaich. No ale co kto lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie ważyła 100kg jak robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
nie, a większość Angielek z którymi pracuję takie ma, na ulicy i na plaży też sporo wytatuowanych Anglików widziałam, mnie to zupełnie nie kręci, wręcz odstrasza i nie lubię permanentnych ozdób (bo bywają ładne tatuaże) na ciele, których nie da się łatwo pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK w tej chwilii chyba co 3 osoba ma - co moim zdaniem jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem w Chorwacji na plażach prawie niebieskich Holendrów i Belgów, to tragedia! U kobiet szczególnie nie, chociaż jakiś maleńki motylek na nadgarstku nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się strasznie podobają mocno wytatuowani faceci, a jak na złośc mój własny nie jest przekonany :( Za to sama mam sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie. Kojarza mi sie z agresywnymi feministkami albo prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
A mi tatuaże kojarzą się z kobietami z Niemiec, takimi z trochę męską sylwetką, włosami na jeża, kolczyki w różnych miejscach łącznie z sutkami i łechtaczką, strzaskanymi na mahoń na jakiejś karaibskiej plaży. Kompletnie nie moja bajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wytatułowana kobieta wygląda okropnie. Szczególnie jeśli założy sobotę wieczorową czy jakoś sexi strój, odbiera to cała krocie, zmysłowość, kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydlistwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:57 po jakiemu ty piszesz, bo moja nie rozumieć twoja co pisać? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie. Jeszcze kiedy kobieta ubierze się rockowo to ujdzie. Niestety, kiedy zakłada sukienki; ogòlnie kobiece stroje, wtedy dziary na skórze wygladają jakby za przeproszeniem ktoś narobił na środek pastelowego dywanu. Poprostu brużdźą , psują efekt. Dziary robi określony typ kobiet , przeważnie plebs intelektualny. A kobiety z tatuażami podobają się sebom z siłek , o twarzy pozbawionej myśli za to z kupą mięśni :) Wszystkie te potworki lachony, z częściami zamiennymi od chirurga plastycznego z insta, mają dziary . Przerobione i wydziarane , aż niedobrze się robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię sobie niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to oszpecenie pięknego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak kobieta ma tatuaz np na karku lub stopie no i na piersiach moja zona ma na cycku i posladku a teraz chce zrobic na stopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki. Jakiś motylek czy kwiatek na stopie, czy przegubie ok ale duże mi kojarzą się z kobietą o zachwianym poczuciu wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.46 Tak samo myślę. Wydziarane niunie to target sebiksów:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×