Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Kobitka

Czy podobają się Wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

sama jestem kobieta i uwazam, ze to po prostu kwestia gustu. Osobiscie nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie ludzie na poziomie nie robia sobie wielkich , rzucających sie w oczy tatuazy bo nigdy nie wiadomo czy nie stanie się coś w ich zyciu, ze przestanie im się to podobać, albo bedzie przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie fajna dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem kobieta i uwazam, ze to po prostu kwestia gustu. Osobiscie nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za usmiech.gif nap4awde nie wstydziłabys się pokazac z panem kierownikiem z urzedu, panem w srednim wieku, któremu w lecie z szortów wystaje łydka spisanajak jajo wielkanocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tego nie zrobiła. Mam tatuaż, ale mały. Jednak nie mogę odmówić komuś inteligencji czy zdrowej psychiki, bo ma tatuaż na całej nodze. A ty to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to rozumiem i mnie nie obchodzi co kouo obrzydza. nie zycze sobie tylko obrazania mnie i wmawiania pusczalstwa, patologicznych zachowan i chorob psychicznych. dociera? inny gosc - osoba na poziomie potrafi brac odpowiedzialnosc za swoje decyzje, a sa takie duzo powazniejsze niz kolorowy rekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zrobic sobie na cipce ale niby to tam bardzo boli robilam wokół skutków i az. Tak nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tym wiezieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, śmieszne poprostu jest że niby kobiety z klasą powielają modę starej grypsery i prostytutek. W Dzielnicy Czerwonych Latarń, do której zapuściliśmy się z głupiej, młodzieńczej ciekawości, w oknach burdeli nie widziałem ani jednej niewydziaranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakiej dzielnicy mowisz, bo chyba nie o tej w amsterdamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:15 Haha... Rownie dobrze mozesz przestac sie myc, a to ze inni beda zatykac nos albo cie unikac to przeciez ich problem nie? Rownie dobrze mozesz zapuscic wlosy na nogach i pod pachami, wyjsc na plaze i winic mezczyzn za to, ze nie wzbudzasz ich zainteresowania. Moglbym mnozyc przyklady, ale mianownik jest jeden. Nie jestes za nic odpowiedzialna a tym bardziej za to jak postrzegaja cie inni. Po twojej wypowiedzi sadze, ze jestes typowa postmodernistyczna feministka, ktora walczy z opresyjnym patriarchatem, a jednoczesnie domaga sie SPECJALNEGO, delikatnego traktowania ze wzgledu na plec. Trafiłem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymagam zwyklego szacunku ktory nalezy sie kazdemu czlowiekowi :) widze, ze po prostu nie mozesz rozmawiac be prob sczeniackich dogryzek. moze wroc do czytania o da vincim sk ubodlo cie tak, ze ktos zwrocil uwage jak bardzo nie wiesz o czym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przestan pirownywac higienie (a zatem tez zdrowie) do estetyki. jakos moj wyglac nigdy negatywnie nie wplynal na jakos mojego zycia. jedyne negatywne komentarze jakie slyszalam od pijanych wyrostkow i mojej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za literowki, pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 Ok czyli higiena i estetyka to dla ciebie dwie rozne sprawy. Ok... w tym wypadku dziekuje, juz znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze udajesz teraz idiote. ktos kogo poczucie estetyki ci nie odpowiada bo np. ta osoba lubuje sie w babcinych swetrach nie znaczy, ze nie dba o higiene. prosze, powiedz, ze tylko zgruwasz kretyna chcac mi ublizyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o poczucie stylu, chodzi o NORMY. Wiesz co to sa normy? Przypuszczam, ze nie skoro to ze uwazasz ze przychodzac do pracy w podartych spodniach nie robisz zlego wrazenia na klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na spotkanie klientem nie ubieram sie w podarte spodnie, misiaczku. nie kazdy ma prace kyora polega na tym swieceniu oczami do klientow :) ja pracuje glowa, nie dupa jak tu niektorzy sugerowali, wiec nikogo nie intereduje co na niej mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak temat o podobaniu się zszedł na pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobaja mi sie kobieta to dzielo sztuki lubie naturalne cialo tatuaż mi zaburza mi esttetyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietom z tatuazami zazwyczaj podobaja sie faceci z tatuazami. Wiec problem rozwiazuje sie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z roku na rok coraz piekniej wygladaja, szczegolnie na wiotczejacej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starosci nikt nie uniknie. mnie osobiscie podobaja sie tatuaze na starszych osobach wiec nie bede sie zle czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też różnica między kobietą z tatuażem i wytatuowaną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widac postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe, w dyskretnym miejscu bardzo na tak. Te zajmujące dużą powierzchnię albo w dużej ilości, wręcz odpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają. Tak jak pisała osoba wyżej, małe, nie bijące po oczach. Przymierzam się do takiego już bardzo długo i nie mogę zdobyć na odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×