Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Szatynko nie mam pojęcia, najlepiej zadzwoń do swojego ginekologa, co to znaczy, bo raczej żadna z nas tu Ci nie pomoże, a ty sie tylko zamęczać będziesz :-( jak tak czasem czytam posty, to ciesze się, że w Belgii nie wydadza pacjentowi wyników, tylko wysylaja je bezpośrednio do lekarza, a ten do Ciebie dzwoni, jesli cos go niepokoi. Zwłaszcza my, przyszle mamuski chcemy by wszystko bylo idealnie i wszelkie badania pwodują niepokoj. 3 mam kciuki i modle sie, byśmy szczęśliwie donosily ciąże i urodziły zdrowe, śliczne maleństwa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie nie wiem o bym chciala..wazne ze jest zdrowe..to i tak dla mnie duze osiagniecie-17 tydzien..ostatnia ciaze zakonczlam niestety w 9 tyg.:( w sumie nastawilam sie na chlopca,zawsze myslalam ze bede miec chlopca,ale moze gdzies w glebi wole dziewczne :) tak czy tak doktor powiedzial ze dziewucha na 150%..maz rozczarowany troszke,wiadomo nastawil sie na syna,ale przejdzie mu..juz nazwamy coreczke NATALIA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierze mnie jakieś przeziębienie. Co za pogoda. Ja też nastawiłam sie na chłopca i boję się, że wyjdzie dziewczynka. Wiadomo każdy facet chciałby miec synka, córke juz ma ;) a ja raczej na kolejne sie już nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już drugi dzień w pracy na zwolnieniu i jakoś trudno mi się oswoić z tym miejscem, ale wiem, że to tylko kwiestia czasu, bo jednak dosyć długo mnie nie było. Za dwa tygodnie idę do lekarza i ciekawa jestem czy będzie widać płeć już. Jestem ciekawa bardzo, ale jednoczesnie martwię się chyba bardziej tego jak maleństwo się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpniówki..miło poczytać Wasze rozmowy. Ja jestem po badaniach amniopunkcji i teraz czekam na wyniki. Mam nadzieję że będzie wszystko ok ale bardzo się martwię. Za to wiem że będzie to chłopczyk - 2 synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpniówki..miło poczytać Wasze rozmowy. Ja jestem po badaniach amniopunkcji i teraz czekam na wyniki. Mam nadzieję że będzie wszystko ok ale bardzo się martwię. Za to wiem że będzie to chłopczyk - 2 synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w 17 tyg. ruchy czuje od początku marca. jeszcze nie wiem co będzie ale czuje ze dziewczynka ale nie powiem chłopiec tez może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo! Długo tu nie zaglądałam witam nowe dziewczyny. Wróciłam do pracy i chyba dzięki temu trochę odżyłam, nie mam teraz za dużo czasu na rozmyślania. Nie wiem jak wy ale ostatnio bardzo dużo śpię nawet po 12-14 godzin. Co do płci to wolałabym dziewczynkę chłopca już mamy, ale co ma być to będzie ważne żeby było zdrowe. 16.03 idę do gina to m oże już się dowiemy, a jak nie to na 25 marca umówiłam się na usg 3D, a tam już nic się nie ukryje mam nadzieję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się was zapytać o badania, które wykluczają różnego rodzaju choroby u maleństwa? Nie za bardzo się znam na tym, a nie wiem czy lekarz sam to proponuje w odpowiedniej chwili czy trzeba się samemu upomnieć. Proszę o rady, bo o ile dobrze pamiętam to niektóre z was robiły takie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sam lekarz w odpowiednim tyg robi takie badania..bylam w 13 tg i robil przyziernosc karkowa i nosowa,a teraz w 17 tyg badal komory serca, mozg, rzolądek itd.. u mnie takie rzeczy sa na standardowym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka takie rzeczy na usg też u mnie są w standardzie, ale jest jakieś badanie chyba wykluczające choroby genetyczne czy coś takiego (zespół downa itp.) i właśnie nie wiem jak to się nazywa, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko takie badania nazywaja sie prenatalne ( usg specjalnym sprzetem) wykywaja wady genetyczne w 80% ja mialam robione w 12 tc teraz jakbym chciala wady serduszka lub innych narzadow zrobic to do 22 tc mozna tak mi lekarz powiedzial to oczywisce kosztuje chyba ze masz skierowanie wtedy refunduje NFZ a jezeli nie to placisz u mnie 220 zł jak pytalam .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze nie pisalam ale czytalam no mialam troche zajec bo w pracy mam bardzo nerwowy okres no i wreszcie moje dziecko ma zeba dlugo nie mogl sie przebic wogole bardzo pozno wyszedl 13 miesiecy miala Ala ale teraz jest bardzo marudna no dobra bo mam przed jeszcze sporo zajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedziec, co mi sie wczoraj przytrafo. Naoglądałam sie w necie laktatorów i wieczorem nie mogłam spać. Piersi jak balony, brodawki wrażliwe jak podczas karmienia, czułam takie dziwne mrowienie, żyły to były tak widoczne jak nigdy. Piersi gorące jak piec. Piżama mnie raziła jak diabli. Kurcze to dopiero 4 miesiąc, a ja prawie sobie laktacje wywołałam. Teraz ustaliłam zakaz myslenia o karmieniu i totalny zakaz dotykania piersi przez mojego chłopa ;) W pierwszej ciązy nic takiego mi się nie zdażyło ale teraz cycuszki mądre wiedza do czego służą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio kiepsko tutaj u nas z pisaniem, no ale cóż. Jestem w pracy, ale jakoś nic mi dzisiaj za bardzo nie idzie, jakoś źle mi, a na dodatek chce mi się spać, bo wstałam rano przed 6 do łazienki i już nie zasnęłam, a teraz bym z godzinkę pospała, ale nie mogę. Idę za tydzień do lekarza, ciekawa jestem jak niuńka się czuje. Muszę też podpytać go o kilka rzeczy, bo oczywiście lista mi się znów zrobiła. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimoza, super, będziesz mieć parkę :) Ja marzę, żeby był synek. Powiedz, miałaś jakieś przeczucia co do płci maluszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę miała chłopca, drugiego synka :-). Samopczucie coraz lepsze, chciaż oczekiwanie na wyniki amniopunkcji jest okropne. Cały czas nie mam apetytu na coś specjalnego jakiś dobry obaid czy coś. Czy Wy też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski gratuluje corki i synka :) ja ciagle sie zastanawiam czy sie dowiedziec czy czekac na niespodzianke. Ja sie czuje dobrze i wszytsko do przodu. Czasami mam zle dni kiedy nic mi sie nie chce. Dzis jestem ostatni dzien w Polsce , a za meisiac bede w Iranie na wakacjach. Zobaczymy jak to tam bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,dluuuuugo mnie nie bylo,ale to tylko dlatego ze mialam przeprowadzke i dopiero w pn mi neta podlaczyli. jak sie kochane czujecie?jesli chodzi o mnie to zyc nie umierac,czuje sie swietnie no i waga w miejscu stoi:))jeszcze jedo pytanko mam,jak u was z ruchami? czujecie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Nie miałam żadnego przeczucia co do płci dzidzi, pewna na 100% będe w przyszłym tygodniu po usg 3d, ale moja mama mówi mi od początku że będzie dziewczynka bo niby zmieniam się na twarzy (czego ja nie widzę). A tak poza tym to czuję się świetnie, na wadze 2 kg do przodu czyli nie jest źle, dzidzka bardzo ruchliwa i każdy jej ruch sprawia mi wielką frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja sie czuje swietnie, wczoraj nawet poszlam z kolezanka na wcieczke po pubach(oczwiscie bezalkoholowo)..waga tylko +1,ale to chba dobrze :) ruch czuje juz od dawna..w sumie to jest takie bulgotanie w brzuchu,jakby bąbelki-ale lekarz powiedziala ze to sa wlasnie pierwsze ruchy..juz nie moge sie oczekac takich prawdziwych kąpniec,choc kilka dni temu mialam podobna stuacje ze cos czulam,ale teraz juz nie wiem. i podobno dziewcznki sa bardziej ruchliwe..jak w wasza cera- bo umnie dalej masakra,prszcz po pryszczu,wgladam jak uczennica liceum.:P Natalka mi cala urode chyba zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no moja cera ma sie swietnie,zadnego pryszcza,naprawde,nic sie nie zmienilam,bynajmniej ja zmiany nie widze i nikt mi nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza panuje na tym forum :) Ja dzisiaj mam wizyte u lekarza, nie moge sie doczekac, zeby sprawdzic czy wszystko jest ok. To juz polowa ciazy :D czeka mnie usg i morfologia. przeraza mnie troche waga. przytylam juz 12kg, a przeciez bedzie wiecej :( no ale trudno. jakby dzieciaczki sie ulozyly dobrze to moze i plec bedzie widac :D no to milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam faktycznie ostatnio na forum prawie nikt się nie odzywa. Wybieram się we wtorek do lekarza podejrzeć moją niuńkę, podpytam się też lekarza o badanie prenatalne. Stwierdzam, że za rzadko widzę mojego bombla, bo tak po dwóch tygodniach od usg chciałabym znowu iść do lekarza, bo już mnie dziwne myśli nachodzą, ale tłumaczę sobie to tak, że w pewnym etapie najadłam się sporo strachu o nią i teraz jestem nadgorliwa po prostu. Po prostu się martwię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Jeszcze niedawno byłam na forum o staraniach a teraz spodziewam się dziecka. Jestem w 19 tygodniu ciąży i mam termin na sierpień tego roku. Jak sobie radzicie w ciaży? Jakie macie problemy? Może któraś z was prowadzi bloga?? Jeśli macie ochotę to zapraszam na swojego bloga; Możemy się wymienić naszymi przezyciami. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!!! http://pierwszaciaza.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×