Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

Hej Florianka witaj wsrod nas A ja informuje,ze bedzie chlopczyk, wiec Farid bedzie mial braciszka. Hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..Nazilla to super! a wszystko w normie, wyniki ok? Mnie caly czas boli ten brzuch wiec bez nospy ani rusz..do tego teraz wrocilam do pracy po 2 tyg i masakra, plecy mi wysiadaja..ałłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka wszystko dobrze. Bardzo się cieszę bo to najważniejsze. Teraz próbuje synkowi pokazać jak mały kopie ale jakoś gdy przykłada raczke braciszek ucieka. Na dodatek nadal mówi ze w brzuszku jest Zosia i nie daje się przekonać inaczej. ;) Na bóle pleców nie znam odpowiedzi. Może po prostu poszukaj na necie jakiś magicznych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cisza.......:-( ,też nie przybieram na wadze, ale zupełnie nie mam apetytu. Wyniki krwi są jednak gorsze niz ostatnio,hemoglobina tylko 11,a HCT-33,z wynikami idę dopiero 10 maja i trochę się denerwuję czy nie są powodem do wczesniejszej wizyty?? A jutro badanie usg prenatalne.Boję się czy wszystko jest ok...Zobaczymy... No i mam nadzieję,że dołączę do tych,które już znają płeć;-) Akręgosłup też zaczyna boleć,niestety.Kurczę,a jeszcze przed nami kawał czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie okropnie boli podbrzusze jak chodzę, mój mąż mówi ze mam zwolnic a nie pedziec jak szalona. Moze i ma racje bo wszystko w biegu, rano do pracy potem z pracy i ciagle cos. Odebralam wyniki amniopunkcji i jestem spokojna. Co to byl za stres, a w sobote mam dokladne usg. Nadal jem tylko owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,moze twoja dieta jest za uboga a poza tym maz ma racje,zwolnij,ja wlasnie wyladowalam na nospie i nakazie odpoczynku,po tym jak w piatek przesadzilam z zakupami...po prostu strasznie stwardnial mi na cala sobote i piatkowe popoludnie brzuch.przejdz sie do lekarza i powiedz co jest,lepiej chuchac na zimne...trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie racje, trzeba dmuchac na zimne i dbac o dzidziusia, ale jakos tam mam to w cahrakterze ze nie potrafie siedziec i nic nie robic. W poprzedniej ciazy z pracy jechalam na porodowke wiec same to rozumiecie :-). Lekarza mam w sobote moze mi cos poradzi..pozdrawiam kochane dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- przyszłe mamuśki!!! Założyłam nowy topik na kafeterii dla dziewczyn, które będą rodziły w tym roku. Zapraszam! Będziemy mogły wspólnie porozmawiać o rzeczach ważnych i o głupotkach. O tym co przezywamy w każdym tygodniu naszej ciąży i o tym jak sie przygotowujemy do porodu. Temat nowy ale mam nadzieję, że szybko się rozkręci! Pozdrawiam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4434138&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello slabo cos z naszymi rozmowami. Co u WAs? Jak Wasze bruzszki? Czy ktoras ma problemy z rozstepami. Mi cos powoli zaczyna sie pojawiac malutkiego i musze temu zaradzic..ktos moze ma jakies sprawdzone kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sie przeniosly?? sorki ze ja mnalo pisze ale ciaza dla mnie nie jest najpiekniejszym okresem w zyciu niestety zeby miec dziecko trzeba ja przezyc do tego chodze do pracy i prowadze dom malo mam czasu na rozrywki Ala znowu rozlala mleko dla kotow i musze sprzatac bola mnie stawy z ala tez tak mialam bol jest straszny przy chodzeniu odzywac sie pisac co sie dzieje ja mam urwanie glowy w pracy jeszcze mamy szkolenia na ktore dyrektor kaze mi jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam strasznie dużo zajęć, praca, dom i nie zawsze jest czas na coś jeszcze. Na dodatek samopoczucie nie zawsze pozwala na coś jeszcze. Idę we wtorek do lekarza to powiem co i jak. Miałam iść w czwartek, ale przełożyli mi, bo lekarz wyjeżdża gdzieś. W pracy też mam planowane szkolenia, ale należy pamiętać, że na dalsze wyjazdy nie zawsze należy się zgadzać, bo w naszym stanie mamy do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja mowilam ze zle sie czuje i nie chce jechac ale dyrektor i tak mi kazal jechac niestety takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Moje dziecko się rozchorowało w same święta, przyniosło z przedszkola ospę wietrzną i walczyłam z nią prawie 2 tyg ,całe szczęście że ja przechodziłąm ją w dzieciństwie. Mój brzuszek jest już duży i z każdym dniem jest większy na ostatnim usg moja niunia ważyła 550 g Jeśli chodzi o kremy przeciw rozstępom to używam krem firmy gerber, wcześniej miałam pharmaceris ale jak dla mnie to pachniał zbyt intensywnie. Mam problem tylko z obolałymi i spuchniętymi nogami po pracy, ale na razie chcę pracować czas szybciej leci. Pozdramiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś zamiast iść do pracy - siedzę w domu, bo rozchorowałam. od soboty słabo się czuję i dziś jedyne co mi pozostało to ból gardła, z którym jakoś ciężko mi sobie poradzić. Ciężko jest jednak domowymi sposobami wyzdrowieć. Mam nadzieję, że to czego się już pozbyłam - nie powróci. Jutro idę do lekarza i nie chce być już chora. Bardzo chcę zobaczyć malutkiego i czy z nim jest wszystko ok. Martwię się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam wczoraj na wizycie u lekarza i moja niunia waży 460g. Dalej jest wsystko ok. Potwierdziło się także, że będzie to chłopaczek. Za dwa tygodnie mam usg prenatalne, na zamenhofa zawsze tam kierują jak od początku prowadzą ciążę, a i ja osobiście uważam, że jak jest taka możliwość to naprawdę warto z takich możliwości korzystać. Poza tym mój brzuszek wygląda coraz wydatniej, aż starch się bać jak to będzie w 9 miesiącu. Cichutko tu ostatnio jest na naszym blogu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale tu ciszaaa u ns. Wrocilam ze szpitala , mialam koszmarne regularne bole podbrzusza.Poniewaz okropnie sie tym wystraszylam poszlam do szpitala i dobrze bo tam zawsze fachowa opieka. Trwalo to 4 dni i naszczescie uspokojono to lekami. Nie widomo od czego to ale jest to bardzo grozne w tym m-cu ciazy. Teraz sobie odpoczywam w domku na zwolnieniu lekarskim i prawie nic nie robie. Nie moge duzo chodzic ani stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ale cisza nie przenosivc mi sie ja ide na badania genetyczne i chyba nie bede rodzic w krosnie wyglada ze jednak Alien nie jesty do konca zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zaglądam codziennie ale ostatnio straszna cisza nastała. Triss trzymam kciuki żeby się wszystko wyjaśniło i żeby Alien jednak był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no faktycznie cisza okropna. ale taka ladna pogoda teraz,ze moze nasze przyszle mamusie korzystaja :D u naszej trojeczki wszystko w porzadku poza jednym, moj brzuch, robi sie wieeeelki az za wielki. az boje sie co bedzie w sierpniu. ale dzieciaczki zdrowe, wiec jakos przezyje to ze nie bede widziec wlasnych stop przez jakis czas. Pozdrawiam, Triss mam nadzieję,że się mylisz i Twoj Alienek jest zdrowy. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey no wrescie ktos pisze ja jeszcze pracuje dlatego nie mam za duzo czasu ale juz niedlugo ide na chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Ja też cały czas pracuję i jak wracam z pracy, to niekoniecznie mam siłę nawet włączyć komputer. Czasami tak jak dzisiaj wejdę sobie w pracy, ale wiadomo jak to w pracy nie ma z reguły czasu na prywatne sprawy. Idę w środę na usg prenatalne i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Wchodziłam prawie codziennie, troszkę pisałam, ale przez spory czas niebyło odzewu od nikogo. Mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej. Pozdrawiam Wszystkie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przydałoby się, żeby towarzystwo się trochę rozbudziło. Teraz będzie weekend majowy,więc może więcej czasu dziewczyny będą miały. Planujecie jakieś wyjazdy albo coś w tym stylu? Pogoda ma być podobno idealna. Ja dzisiaj się wybieram na imieniny do taty. Prawdę mówiąc nie za bardzo chce mi się tam iść, ale już obiecaliśmy,więc głupio się teraz wykręcać :/ No to miłego, długiego weekendu, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po przerwie:-) Miałam kolejne usg genetyczne i resztę badan prenatalnych,na szczęście wszysytko jest dobrze,nadal czuję się rewelacyjnie,pracuję bez przerwy ,Dzidzia kopie z dnia na dzien mocniej.Co do płci to wszystko wskazuje na drugą dziewczynkę,chłopca tam lekarz nie widzi-tak to okreslił:-). Moja córka jest przescześliwa i codziennie pyta ile jeszcze dni zostało... Triss....skąd nagle takie przypuszczenie,że z dzieckiem coś nie tak:-(???Może to jakaś pomyłka?tyle się o tym słyszy... Trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey piszcie piszcie L4 a co?? wogole mialam czarna serie pozatym mam problem z zastepstwem acha bede miec neta w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam troszkę się ruszyło na naszym forum, ale znowu się cisza zrobiła - to pewnie ten majowy weekend. Idę we środę na usg prenatalne - szkoda, że sama, bo mąż niestety pracuje o tej godzinie - trudno. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosica
witam, można się przyłączyć ? termin mam na 17 sierpnia i pan lekarz już dwa razy potwierdził że dzidzia wygląda na chłopaczka. Mam juz córeczke, ma 9 lat. Wolałaby siostrzyczke ale brat w ostateczności tez może byc :) Córke wychowywałam sama, w polowie października wyszłam za mąż i chyba w noc poślubną zaszłam w ciażę bo zaraz zobaczyłam dwie kreseczki :) od Stycznia juz jestem na L4 bo prace mam wykańczającą i szalenie stresujacą więc wole nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×