Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julittkaa 24

czy w salonie mozna przymierzyc kazda suknie?

Polecane posty

Gość julittkaa 24

czy w salonie mozna przymierzyc kazda suknie ktora sie podoba i potem porostu wyjsc>? czy moze trzeba za to placic? sory jesli moje pytanie wydaje wam sie glupie...ale nie wiem...bo ja majac salon balabym sie dawac kazdemu kto wejdzie przymierzac suknie i bac sie ze ja upaprze pudrem albo tuszem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjh
za mierzenie się nie płaci. w większości salonów trzeba się umawiać na konkretny dzień i godzinę. można mierzyć wszystkie suknie, które są w salonie ale często mają tylko wybrane z danej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety podobno w
niektorych salonach (mniejsze miejscowosci) sie placi. W Warszawie spotkalam sie tylko z limitem ile sukien mozna przymierzyc, jesli jest duzo osob w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy sie nie spotkalam z tym
ze trzeba placic za przymierzanie sukien. Ja byłam w wielu salonach i w kilku przymiarzałam po kilka sukien, nie bylo żadnego problemu. Panie bardzo mile i sympatyczne, doradzaly model, same podsowaly takie modele na jakie bym sama nie zwrocila uwagi i dzieki temu wlasnie znalazlam swoja wymarzona suknie. Raz tylko spotkalam sie z markowym salonem, gdzie ceny sukien byly zabojcze, ale panie byly tak niesamowicie nieprzyjemne, ze nawet nie chcialo mi sie obejzec katalogu do konca, a nie mowiac juz nic o przymierzaniu. Ale juz od kilku osob slyszalam, ze tam jest bardzo nieprzyjemna obsluga i kazdy szybciej stamtąd wychodzi niz tam wchodzi. (Ciekawe tylko jak oni na siebie zarabiaja takim podejsciem do klienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można przymierzyć każda czasem tylko proszą o umówienie się na konkretna godzinę lub podanie modeli które nas interesują np żeby je sprowadzić do przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×