Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

hello ! widze nowi sie pojawili:) ale mam nadzieje ,ze o Pannie jeszcze nie zapomnieliscie ,chociaz mnie ostatnio czesto nie bylo. Damo-ja bylam wlasnie wczoraj na imprezie,wytanczylam sie niesamowicie,ale humor mi sie nie polepszyl...odzywaja sie coraz czesciej komleksy i coraz bardziej znow sie czuje wyobcowanaa wsrod ludzi:( nie podoba mi sie to ,bo zblizam sie coraz bardziej do punktu wyjscia... ogolnie nie wyszla tez sprawa z nowa praca i zostaje narazie na "starych smieciach" bez perspektyw na zycie achhhhhhh-chyba dzisiejszy uklad gwiazd mi raczej nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik mi się wydaje ...że przeżyłem ból rodzenia miałem kolonoskopię ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ...rodziłaś ??? miałas mój zabieg??? spróbuj...porównamy te doświadczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobra Damo ...na zgodę ty na kolo... , a ja urodzę...:P z nart ..wróciłem i cuś mi się smyro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rodziłam ! Coś Ty !!!!!! Obym nie musiała :D Mniej więcej wiem, co przeżyłeś, ale chętnie bym się zamieniła :D Ty sobie rodź ile zechcesz... zobaczymy czy nie zmienisz zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Queen... no słodkie.. rzekłbym przesłodzona muzyka. Ale lepsze to od discopolo, jak dla mnie. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem tego by słuchacz muzyki discopolo poczuł się gorszym. Gusta muzyczne nie świadczą o wartości człowieka. Ja po prostu wyraziłem swoją opinię o tej muzyce. Sam ze 20 lat temu z okładem zachwycałem się radiem gaga, czy jakoś tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×