Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominik 33

komisja wojskowa,dlaczego nago musialem sie rozebrac przy samych paniach!?

Polecane posty

Gość gość
Opowiadacie bajki albo swoje marzenia . Ja byłem na komisji poborowej w 1980 roku . A te bajki możecie wciskać tym którzy nie byli nigdy na komisji . A gdyby nawet była taka orgia na komisji to powinniście sie cieszyć ,bo większość młodych ludzi z waszego pokolenia a moźe nawet 90% nie dotykała jeszcze żadna kobieta nie licząc mamy i pocałunków waszych ciotek na przywitanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojsko to wymysl pedalow buahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 76 roku czulem ponizenie,wezwano mnie i musialem sie rozebrac do naga przy trzech paniach z komisji, rozebralem sie a one pozniej dopiero zadawaly pytania,rozmawialy miedzy soba na inny temat,stalem tam nagi jak na jakims pokazie,upokarzajace,dlaczego wojsko toleruje takie cos,przeciesz czulem sie jak w jakims cyrku gdzie ja goly stoje na srodku,a kobiety siedza wygodnie na krzeselkach i zadaja pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równouprawnienie Panie gonią golasów, aż ich trudno zliczyć, Lecz gdzie tak z dziewczynami mogą chłopcy ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojskowa kobieta Jako kobieta pracująca w wojsku miałam możliwość być w komisji lekarskiej podczas przyjmowania chłopaków do jednostki. Każdy "nowy" podczas badania musiał opuścić gacie, zakasłać i ściągnąć napletek. Z początku było fajnie popatrzeć na te różne peniski ale uwierzcie ,że później po prostu było to już dla mnie rutynowe i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka Anka He he fajny topik, a ja pamiętam to jak dziś, kiedy pomagałam w pracach komisji, podszedł do nas jakiś oficer i pyta czy chcemy, żeby chłopaki ściągali gacie Na co my, że czemu nie Każdy poborowy musiał do badania stawać z fujarką na wierzchu, he he, ale miałyśmy ubaw, chociaż co po niektórych nam trochę było szkoda, mazgajów ale generalnie fajnie było popatrzeć, tylu młodych penisków i woreczków, co wtedy już sobie chyba nie pooglądam a najlepsze, że każdy dostał polecenie proszę unieść członka (chodziło o to, żeby zobaczyć czy w mosznie są jądra), większość nie miała pojęcia co robić jedni jakąś ciągali, inni podnosili tylko do poziomu, niektórzy ściągali skórkę każdy oblany rumieńcem, pochichrałyśmy się jak nigdy ...Ech.. . to było coś, może się jeszcze uda mi zgłosić na jakąś komisję A temu, który zarzuca mi nieodpowiednie zachowanie odpowiem tak: No, pewnie... Jak ty byś miał możliwość pooglądania setki dziewczyn, jak przed Tobą stoją nago, to na pewno byś zrezygnował, bo to nieładnie. I tak się musieli rozbierać, gamonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarka Anka i jej koleżanka Chodzą na komisję każdego poranka. Tam oficer lekarz, chcący się rozerwać, Postanawia wówczas tę Ankę poderwać. I tak sobie myśli, ja stary konował, Nie będę jej przecież kina proponował. Pielęgniarka Anka, rasowa dziewczyna, Woli nagich mężczyzn niźli iść do kina. Kiedy już mu w głowie świta myśl gotowa, Przekaże dziewczynom takie oto słowa: Czy chcecie dziewczyny, żeby na tej sali Chłopaki przed wami majtki pościągali? Ależ oczywiście panie oficerze, Niechaj każdy tutaj prędko się rozbierze. Lecz mamy wątpliwość, czy po naszej stronie Wszyscy się rozbiorą, nawet i gamonie. O to się nie martwcie, od tego momentu Przedstawię im siłę mego argumentu. Każdy poborowy musi o tym wiedzieć, Nie chce być golasem, pójdzie sobie siedzieć. Kto dziś przed komisją golutki nie lata, Ten pójdzie za kratki nawet na dwa lata. Nie pokaże paniom penisa i reszty, Czekają na niego więzienia, areszty. Ależ pan dowcipny, oficerze miły, Siła argumentu, to argument siły. No i już widzimy, że po naszej stronie Wszyscy rozebrani, nawet i gamonie. Tak więc pan oficer bardzo był łaskawy, Pozałatwiał dobrze wszystkie tamte sprawy, I mieliśmy spektakl od świtu do zmierzchu, Gołe są pośladki, fujarki na wierzchu. Każdy stoi nagi, każdy zawstydzony, Wszyscy muszą podnieść do góry ogony. Lubię nagich mężczyzn na komisjach badać, Potem koleżankom wszystko opowiadać. Koleżanki z miasta bardzo nam zazdroszczą, W porównaniu z nami one niemal poszczą. Policzyc by drzewa z okolicznych lasów, Tylu oglądamy co rok tu golasów. Najlepszą rozrywką, każda z nas to przyzna, Jest zawsze dla kobiet ten nagi mężczyzna. Ogólnie dla kobiet najlepsza zabawa: Molestować mężczyzn w majestacie prawa. Aby jak najdłużej trwała ta komisja, To marzenie życia, to jest moja misja. Często w samotności marzę sobie skrycie, Żeby ta komisja trwała całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to najgorzej było wtedy jak padło polecenie prosze wejsc z przebieralni na sale bez slip !!! myslalem ze umre ze wstydu ale coz potulnie wchodze a tam kumpela 22 lata z urzedu.to było najgorsze przezycie w moim zyciu paradowalem tak przed nia dwadziescia minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie męzczyzn Milenka 12 Na przełomie Gomułka - Gierek trzykrotnie byłam na komisjach wojskowych. Komisje wtedy odbywały się zupełnie nago. Młodzieńcy, którzy dostali wezwanie, musieli rozebrać się do naga i wejść na salę. Moja praca polegała na weryfikacji danych poborowego. Prawie nigdy nic się nie zgadzało, pomylone nazwiska , adresy itp. Taki delikwent musiał stanąć przed moim biurkiem kompletnie nagi i czekać aż znajdę jakieś dokumenty. Nietrudno zauważyć, że to była okazja do dokładnego przyjrzenia się mu. Większość była bardzo zawstydzona, ale dzielnie trzymali ręce wzdłuż ciała , nie zakrywali się. Nikt nigdy nie protestował, ani poborowi ani członkowie komisji. Powiem więcej, bardzo dobrze pamiętam jak jeden z członków przyszedł rano razem ze swoją córką, z wyglądu jeszcze licealistką, i ta młoda dama próbowała namówić ojca, żeby pozwolił jej popatrzeć na gołych chłopaków. Ten facet nie chciał się zgodzić, ale szef komisji na początek śmiał się, a po chwili pozwolił jej zarzucić na ramiona czyjś mundur i wejść na salę. Miała mi pomagać w odnajdowaniu dokumentów, ale cały czas oglądała nagich chłopaków i do niczego się nie przydała. Jej rozanielony wzrok mówił wiele... Inne członkinie komisji, wchodziły na salę kiedy chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wymieni wszystkie osiągnięcia Platformy Ob. za osiem lat rządów, bo jestem za młody i nie wiem. Coś tam tylko słyszałem o nagraniach u Sowy, ale dokładnie nie wiem o co biega. Coś tam było, jakaś kamieni kupa. Może ktoś napisze. (Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia) IP i czas połączenia logowane. 16:07 jest to prawda Wystarczy wymienić tylko dwa osiągnięcia. Amber Gold, 20 tysięcy ludzi traci dorobek życia, prawie miliard złotych gdzieś znika. Reprywatyzacja Warszawy, 40 tysięcy ludzi wywalonych na bruk, na dodatek oszuści dostają wielomilionowe rekompensaty od państwa, czyli z naszych podatków. A poza tym kilkadziesiąt afer, które długo trzeba by wymieniać. Więc jeśli kogoś stać tylko na jakieś debilne komentarze o posłance Pawłowicz, to sam ma ptasi móżdżek, tak jak wszyscy z Platformy, o czym świadczą nagrania u Sowy, a cały naród to słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ośmiu latach rządów Platformy wielu ludzi poczuło zbrzydzenie. To z powodu niezliczonej ilości afer i przekrętów, gdzie część pławiła się dzięki temu w luksusach, a uczciwa część społeczeństwa ponosiła bardzo poważne konsekwencje, dotyczące nieraz zagrożenia bytu. Dlatego wiele osób rozszyfrowuje skrót PO tak: Partia Obłudy Partia Oszustów Partia Obciachu Chyba to są dobre okreslenia, bo cała działalność PO opierała się na totalnym kłamstwie. Zresztą tak jest nadal, a jeszcze doszła działalność antypaństwowa za granicą. Totalna opozycja = totalne kłamstwo + Targowica. W zmieniającym się świecie może to doprowadzić znowu do rozbiorów, a wówczas totalna opozycja obudzi się z rękami totalnie w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne tematy Czy ja jestem faszystą? : Kto mi wytłumaczy, co to jest demokracja, a co faszyzm? Mój sąsiad (stary UBek) pojechał na marsz KODu i momentalnie przez to stał się demokratą? Inny mój sąsiad (znany działacz Solidarności, nie popierający PO ani Nowoczesnej) regularnie chodzi do kościoła - to jest faszystą? Sędzia, który uniewinnia mafiozów - to jest demokrata, a służba która ściga tego pożal się Boże sędziego to faszyści? Ludziki, którzy przez 8 lat przywłaszczyli sobie miliardy - to demokraci, a ci co są temu przeciwni - to faszyści? Dziwny ten swiat, jak śpiewał Niemen. On to przewidział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magode
Dawniej stosowano rozbieranie się do naga na komisjach wojskowych, bo człowiek nagi jest bardziej uległy i posłuszny. Nikt nie będzie rozwijał swoich pacyfistycznych wizji stojąc nago przed komisją, nie będzie kwestionował, czy się wykłócał wskazując na swoje dolegliwości. Z nagimi przyszłymi poborowymi komisja szła sprawniej. To wszystko opowieść pewnego wojskowego z mojej rodziny, który takie komisje w latach 70 bodajże przeprowadzał/organizował. A obecność "sekretarki z urzędu" to tez nie tylko czysta fantazja, bo podobno taka bywała na komisjach (wtedy, pod koniec lat 70). Zwykle jednak reszta to byli mężczyźni, chyba, ze jakaś pielęgniarka najwyżej. Jako kobietę - kiedyś, bardzo mnie ta opowieść podniecała i jako fantazja może być (że to ja jestem sekretarką, albo że to komisja dla kobiet i faceci są w komisji). Miłego fantazjowania zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×