Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość juuu
sluchajcie a Panietacie bajki na POLONIA 1? Yataman? czarodziejskie lustereczko? cubasa? i inne ? kurde to byly bajki.. pamietam ze nie moglam sie doczekac kiedy w koncu yataman przegra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam czarodziejkę z księżyca :-D a potem taki wielki szał na pokemony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdfgfhgh
Ja pamiętam bajki Disneya, pamiętam jak poszłam pierwszy raz do kina z rodzicami na Króla Lwa. TO były bajki dopiero, nie to co ten shit dzisiejszy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
byl jeszcze domek na prerii i taki serial z chlopakim chorym na downa corky taczer( nie wiem jak sie to pisze).. jak ja uwielbialam piosenke z tego serialu.. siostra cioteczna mialal na kasecie ta iosenke i calymi dniami jej sluchalam w kolku przewijalam.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86aaaaaa
Ja też coś ukradłam... wstyd:) koleżanka miała takie maleńkie naklejki w kształcie słoników, gwiazdek itp. O ile dobrze pamiętam naklejałyśmy je na uszy, jak takie niby kolczyki. Przyniosła je kiedyś do szkoły. Miała ich tak dużo, że z drugą koleżanką ukradłyśmy jej ich parę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam muminki, smerfy, tom i jerry, scooby-doo i tyle z "normalnych bajek :) a teraz to nie są bajki, na to nie ma słów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortalinka
serial z corkim to " dzien za dniem" swietny był a ksiezniczka z kksieżyca do dzis jest super mozna obejrzyc na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nikogo nie ma w domu i tik tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten serial to byl chyba Dzien za dniem, domek na prerii uwielbiam do dzisiaj, Czarodziejke z ksiezyca tez ogladalam "ukaze Cie w imieniu ksiezyca" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie dzieciom kupuje aparaty,kamery i skutery ... kiedys się dziecku kupilo zegarek czy rower i była radocha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
jak ja mialam komunie to byly wtedy rowery WIGRY 3 albo JUBILAT i mialam fioletowy wigry 3 z kulkami na szprychach ;D a moja koleznkamiala tzw kangura, przedne kolo miala mniejsze a tylne wieksze, ale smiesznie wygladal.. i wtedy powoli wchodzily przerzutki.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
"oblaDi oblada" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze pamietam:) Na zbieranie karteczek z tych małych notesikow, takich wyrywanych, przeznaczylam lata temu stary album na zdjecia, mam go do tej pory:) Był też szal na karteczki do segregatrow:) Mielismy z kolegami i kolezankami manie rysowania kreda po chodnikach:) Cale ulice byly w naszych rysunkach:) Super czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
to ja tez sie dołącze, jestem z rocznika 87 pamietam to wszystko co wymieniliscie te gry na podwórku, kapsle, seriale, bajki pamietam jak sie w Mario na dyskietkach grało i wtedy podskakiwałam razem z nim, na komunie dostałam rolki, wtedy jako pierwsza na podwórku wszyscy mi zazdroscili, pamietam smak gumy DONALD, teraz ten smak przypomina mi Nestea brzoskwiniowa. szkoda ze juz nie ma takiego dziecinstwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mielismy swoje bandy
hehe takie grupki, mielismy swoje bazy, flagi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie jak sie na chodni
ku rysowalo "chlopka" roznie to jest nazywane i sie rzucalo kamykiem w niego tam gdzie spadl to do tego miejsca sie skakalo hehe :) i takie no ...w rece nie wiem klaskalismy takie rymowanki byly....si si smerfionta i mapeciatka i mapeciatka i papa smerf :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ja mialam tych
karteczek....w szkole byl szal!!!!!!!!! ktos tam sie wypowiadl o gimnazjum, tez mysle ze to zly pomysl....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny temat! ja pamietam jak sie z kuzynką bawilismy w 'biedaczki':P tzn mieszkalismy pod winogronem, udawalysmy ze jestesmy siosurami i gotowalysmy w garnuszkach zupy z trawy, kwiatkow itp.. albo jak sie bawilo do 10 w nocy na podworku.. 10 w nocy to byl szał, ale zawsze potem mama wolala do domu:P to sie wydawalobyc srodek nocy... bawilismy sie z dzieciakami w podchody, zapalalismy pochodnie i chodzilismy do 'grapy' i spiewalismy piosenki :D jezuu:D:D albo razem ze staryszymi o 2 lata kolezankami bawilismy sie w Spice Girls i puszczalismy z magnetofonu i probowalysmy je nasladowac po angielsku haha:D kolorowa kreda to tez byl szał, pamietam jak mi tata przywiozl taka z Wiednia, takei duze grube... haha albo jak farbowalysmy z kolezankami wlosy bibułą, pamieta ktos takie zabawy?:) kurde... zajebiste mialam dziecinstwo... pamietam jak dostalam walkmana i sluchalam na nim Ich Troje i bylam tym taka poniecona.. ehhh ..... super czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani zo zo zo pani sia sia sia pani zo pani sia PANI ZOSIA MEZA MA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja pamietam jak sie zblizała 22 i było ciemno to bawilismy sie w podchody- chowalismy sie na dachach, w krzakach, wszedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe ...
...a ten maz maz maz pije wciaz wciaz wciaz, sprzedal dom dom dom, sprzedal woz woz woz sprzedl dom sprzedl woz na patelni zone wiozl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ten maz maz maz maz pije wciaz wciaz wciaz troche wina troche wodki i dlatego jest malutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×