Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Liluś,a to kicha z tym modemem :( nie dali zastępczego? u mnie też śnieg stopniał przed świętami,dziś w nocy znowu napadało. Może jednak coś się zmieni co do sylwestra?hmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś dopiero z tym modemem muszę iść (chociaż ja nie mam kiedy to pewnie siostra z mamą pójdą) i trzeba jakoś to wyjaśnić, bo poprzednio nie dali zastępczego, ale teraz to tak tego nie można zostawić, bo mimo, że na czas naprawy nie mam neta płacony jest cały miesiąc i ogólnie to zwykłe złodziejstwo wszędzie, nie wiem jakim prawem takie rzeczy się dzieją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama tak i mimo, że ja jestem trochę nieśmiała i niewyszczekana to jak się zagotuję to potrafię się wydrzeć, więc ja to bym po prostu poprosiła o rozmowę z kimś wyżej w sprawie tego cholernego modemu, bo na tych stanowiskach moblinych internetów siedzą takie dziumdzie co nadają się najwyżej do tarcia chrzanu i dogadać się z nimi ciężko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo jak Ty,ale jak już się "włączę" to nie ma to tamto ;)P za to mój M to masakra,nie da sobie w kaszę dmuchać,więc jak trzeba coś grubszego załatwiać to tylko on ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo to moja Mama wlasnie taka jest, ze zawsze kogos zagada swoimi argumentami, mowi, ze pracowala w urzedzie albo, ze pojdzie do gazety z tym:D Tak czy inaczej jesli nie dadza tego zastepczego to pojde do konsumentow. Tylko czy mam jakies prawa jesli umowa nie mowi nic o zastepczym modemie jesli ten moj sie zespuje?:O A co do sylwestra to nic sie raczej nie zmieni, nikt raczej nie da mi szansy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo nic innego mi nie pozostaje i tak:) Dobrze, że w pracuje przy kompie to tutaj chociaż mogę posiedziec troche, ale teraz juz musze wziac tylek w troki i popracowac, chociaz troche mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mama, Lilka, xauzi, Persephone :) No wlasnie ciekawe co z Najahaje, dawno jej tu nie bylo czyzby tez miala problem z netem? U mnie w nocy padal snieg ale juz stopnial. Narzeczony juz jest u mnie i juz mam go dosyc :p Nic spokojnie nie mozna zrobic, zero samotnosci hehe :) Ciagle mnie zaczepia itp hehe ale coz :) Z nim zle, bez niego jeszcze gorzej hehe :) Lilka - walc zo modem zastepczy :) Ja tez ogolnie ejstem cicha ale do czasu az sie zdenerwuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny może wy znacie jakieś urządzenia do masowania plecków? Założyłam temat ale nie wiem czy ktoś się wypowie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xazui,mój teść ma taką matę,którą się kładzie na fotelu lub łóżku i ustawia różne stopnie masowania i masuje różne partie pleców.Ale to jest dosyć drogie chyba i nie znam nazwy.Ale zapytam jeśli chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iza, Xazui:) Też bym chciała zeby jakis facet mnie zaczepiał, a Ty marudzisz;p Lepiej sie czyms RAZEM zajmijcie:D Wczoraj lecial "To wlasnie milosc", jeden z moich ulubionych filmow i tam jest ta scena jak Sara (chyba Sara) sie rzucaja na siebie, caluja i takie tam:D iiii moja Mama powiedziala wtedy, ze mi tez chyba by sie przydalo:D Ale sie zawstydzilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Cześć dziewczyny:) święta,święta i po świętach,szybko ten czas leci. Dopiero dzisiaj wróciłam z rodzinką do domu obładowana prezentami bo przecież moją księżniczke wszędzie odwiedzał mikołaj:).Teraz przydałoby się poodchudzać przed sylwestrem:(.Co u was? Mamo dzieciaczki już lepiej? Izabelka prezent dotarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ajjj :) to fajnie,że Mikołaj taki wszechstronny ;) Pewnie się Niunia cieszy ;) A ile ma? Moje w miarę,córci przechodzi,w okolicy środy/czwartku do kontroli z nią idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Moja mała Kingusia ma trzy i pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
moja Kinguś ma trzy i pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 79 Starsi koledzy zbierali puszki po piwie ......szał Maaaaaaaaaamooooooooo....rzuć mi na loda...... Piło się wodę z hydrantu, aby tylko nie isc do domu, największa kara to był szlaban na wychodzenie na podwórko ( na pole bo mieszkałam wtedy w Nowej Hucie) Całe dnie spędzało się ujeżdzająć pochylone drzewa , rzucaniem patykami w niedojrzałe owoce czereśni, a jak grało się w państwa miasta scyzorykiem i komuś zrobił się dołek to wołałao się ,,żyD'' Zeszyt nazywał się pele-mele (złote myśli),Zimą ogrzewałam się na klatce aby tylko mama nie zawołala do domu...a i prąd wyłaczali często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 79 Starsi koledzy zbierali puszki po piwie ......szał Maaaaaaaaaamooooooooo....rzuć mi na loda...... Piło się wodę z hydrantu, aby tylko nie isc do domu, największa kara to był szlaban na wychodzenie na podwórko ( na pole bo mieszkałam wtedy w Nowej Hucie) Całe dnie spędzało się ujeżdzająć pochylone drzewa , rzucaniem patykami w niedojrzałe owoce czereśni, a jak grało się w państwa miasta scyzorykiem i komuś zrobił się dołek to wołałao się ,,żyD'' Zeszyt nazywał się pele-mele (złote myśli),Zimą ogrzewałam się na klatce aby tylko mama nie zawołala do domu...a i prąd wyłaczali często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 79 Starsi koledzy zbierali puszki po piwie ......szał Maaaaaaaaaamooooooooo....rzuć mi na loda...... Piło się wodę z hydrantu, aby tylko nie isc do domu, największa kara to był szlaban na wychodzenie na podwórko ( na pole bo mieszkałam wtedy w Nowej Hucie) Całe dnie spędzało się ujeżdzająć pochylone drzewa , rzucaniem patykami w niedojrzałe owoce czereśni, a jak grało się w państwa miasta scyzorykiem i komuś zrobił się dołek to wołałao się ,,żyD'' Zeszyt nazywał się pele-mele (złote myśli),Zimą ogrzewałam się na klatce aby tylko mama nie zawołala do domu...a i prąd wyłaczali często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
witaj Aqua:) ja też jestem rocznik 79:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam...jeszcze napoje w woreczkach ze słomką, puszki na meblach, wisolwit, wibowit...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Mama - gratuluje widze, ze juz na 12 miejscu jestes, oby tak dalej :) ajjj - prezent nie dotarl, jestem taka wsciekla. Otoz nie rpzeczytali uwaznie mojego maila i mysleli ze chce paczke kurierem a nie kurierem za pobraniem i czekali na kase!!! Jak to przeczytalam to sie wscieklam, dodam jezzcze ze zamawialam ze sklepu a nie od prywatnej osoby i w dodatku dodzwonic sie tam w ogole nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
dzień dobry wszystkim:) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
dzień dobry wszystkim:) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
dzień dobry wszystkim:) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×