Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość w wakacje u babci i dziadka
na wsi co 2 dni robilismy ognisko i pieklismy kielbaski i ziemniaczki :) Cos cudownego, wspaniale niezapomniane wspomnienia. Brakuje mi tych czasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się jeszcze wróżyło ściskając brodę: jak sie zrobił przedziałek-będzie się miało w przyszłości dziewczynkę, jak nie-chłopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl jeszcze serial fajny
opowiesci z narnii - teraz jets film ale pamietacje ze serial byl pierwszy! bardzo go lubilam ale nie pamitam wlasnie czy sie nazywal opowiesci z narnii czy opowiesci ze starej szafy czy cos w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pi86
Nie czytałam całości, więc nie wiem czy ktoś już wspomniał Xenę i Herculesa? U mnie na podwórku to ja byłam Xeną i jak kiedyś walczyłam z koleżanką na kije (że nby miecze) to tak dostałam w łeb, że aż przysiadłam :) To były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramara
Ja jestem rocznik 87 BTW. Kurcze, przypomnieliscie mi tego Balwanka Bouliego - lubilam go, no i Duszka Kacperka - to bylam moja ulubiona bajka jak bylam mala i mi brat wszystkie odcinki musial nagrywac na video, a jak potem sie przeziebilam czy cos i lezalam chora to ogladalam je od poczatku. I jeszcze zawsze ogladalam Niekonczaca sie opowiesc jak bylam chora. Fajnie byla byc chorym wtedy. Mama znosila smakolyki, kupowala nowa zabawke, brat chodzil do wypozyczalni video po jakies filmy i bajki dla mnie, tata opowiadal bajki (wymyslal sam rozne wspaniale opowiesci skurczybyk)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie cytoplazmy
?:classic_cool: takie cos glutowate co sie gniotlo w łapach i bylo super :P albo ameby :D hahahaha to bylo super :D tez sie gniotlo w rekach :) albo takie zelowe łapki :P rzucalam sobie tym po scianach i suficie i zostawaly tluste plamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciiiaczkaaa
ja mam 20 lat,kochana masz racje to były piękne czasy,tak samo wspominam zabawy do pozna na dworze,podchody,berek,w chowanego,bieganie po lasach,łapanie żab :D potem robiłam im z koleżanką pogrzeby,domki,hustawki na drzewach,rowery,łyżwy rolki,chodzenie na grande do sadu :)w zimie sanki,worki :D piekne mielismy dziecinstwo,dzisiaj technologie,internet,telefony odebrały dzieciom dziecinstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciiiaczkaaa
ja mam cale dzieciństwo przed oczami jak czytam te wasze wpisy:) i wszystko mi sie przypomina nawet rzeczy o których zapomniałam karteczki oczywiscie wymieniałam,jak mama mi jakies kupiła to byłam taka szczesliwa..:)nie mam ich juz:( i oczywiscie klasy,skakanie w gume,malowanie kreda po drogach :) skakanie z hustawki:P zespoł spice girls przebierałysmy sie za nie i tanczyły i spiewały,tamagoczi :P nie mialam niestety i wrózby w zeszycie tez były,guma donald i pele mele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiccciiiaczzkaaa
ja mam łezki w oczach to wy tez jak ja robiłyscie koncerty spice ! buty podswietlane to tez hit,ja pamietam takie na wysokich koturnach ze spice girls to piekne ze lacza nas wszystkich obcyxh wspolne wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicciaaczkkaaa
ta zabawa ike kroków 4 sloniowe 3 tiptoki byla super i jeszcze cos takiego było ze wszyscy sie za rece trzymali były 2 druzyny naprzeciwko siebie cos tam krzyczeli któras osoba biegła i musiala przerwac tamten ciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20+? Raczej 17+ ;) Pamiętam, pamiętam, karteczki też. Piękne lata, które minęły na rzecz dorosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VUO
ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ǝıɔsǝʇsǝɾ nɯǝzɔ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 88
ja pamietam taka piosenke ... jestesmy jagodki czrne jagodki mieszkamy w lesie zielonum oczka mamy czarne buzki granatowe ..a nasze czarne serca bija nam radosnie bum -tarara-bum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
rany jak tak sobie poczytalam to az lezka sie zakrecila za tymi czasami.. minely bezpowrotnie.. az szkoda.. to byly najpiekniejsze zcasy.. listy sie pisalo, widokowki wysylalo.. a teraz? pozdrowienia z nad morza pisane sms.. eh.. chcialalbym aby moje dziecko mialo takie piekne dziecinstwo.. co przezylismy to nasze i nikt nam wspomnien nie zabierze.. pamietacie na szkolnych dyskotekach jak tanczylo sie macarene? albo bale szkolne i lambada? kurcze .. ja chce powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam że w podstawówce mieliśmy fazę na tą tęczową sprężynę która tak fajnie sie przelewała w rękach albo sama "schodziła" po schodach,były też szklane smoczki noszone na szyi,albo też na szyję takie małe plecaczki na sznurku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 858585858585
Były takie czarne, placione bransoletki z żyłek chyba. Dołączli je do czasopism dla nastolatek. To był hit! Prawie każda dziewczyna je nosiła...miały imitować tatuaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
oooooooo sprezynke i ja mialam.. dostalam pod choinke "od Mikołaja" heheheh ah ten mikołaj, zawsze wiedzial co chcialalm dostac.. a pamietacie jak bylo "pod poduszke" 6 grudnia? teraz mowia na to Mikołajki ale kiedys mowilismy "pod poduszke".. zawsze chcialalm nie usnac zeby zobaczyc jak Mikolaj wklada mi prezent ale nigdy mi sie nie udalo.. a rano zawsze sie budzilam i pierwszy ruch to bylo wlozenie reki pod poduszke a tam zawsze cos bylo :0 heheheh nie no pieknie :) przez caly rok czekalam na te 2 swieta - pod poduszke i pod choinke.. kiedys mialo to swoj urok jak kazdy myslal ze Mikolaj przynosi prezenty.. teraz stracilo.. a pamietacie kto was uswiadomił ze Mikolaj nie istnieje? tylko rodzice sa tym mikolajem? ah jaki placz byl i slowa: mamo to prawda ze Mikolaj nie istnieje? heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam od kogo się dowiedziałam że Mikołaj nie istnieje ale pamiętam że jak juz wiedzieliśmy z rodzeństwem że to rodzice "podkładają"prezenty to wcześniej buszowaliśmy po szafach żeby odkryć co takiego dla nas mają ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl jeszcze serial fajny>>> ten stary serial nazywał sie "Kroniki Narnii", jakiś czas temu był na DVD z jakąś gazetą. O jaaaa, o jaaaaa, sprężyna! Dzięki za przypomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna Moto
1) Pamiętam,jak w przedszkolu dostawaliśmy kartki całe pomalowane na czarno.Kiedy wydrapywało się jakiś wzorek, pod spodem były wszystkie kolory tęczy :) Nie spotkałam się później z tym żeby dzieci to robiły. 2) Budyń w szklanych kubkach jedzony słonymi paluszkami! 3) Pierwsze odcinki ,,Śmiechu warte", ,,Zulu Gula", ,,Koło Fortuny" 4) Piosenki: a Mama Muminka jest tłusta jak szynka itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez buszowałam
po szafach i pamietam jak znalazłam bluzę z nadrukiem kelly famili...hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
potem to i ja buszowalalm.. zawsze przed swietami.. na poczatku nie znalazlam nic tak byly ukryte :) dopiero jak podroslam znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomniały mi się jeszcze
spodnie od dresów czarne lub granatowe koniecznie z 3 białymi paskami po bokach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka zWrzosowiskaw
Przeczytałam pobieżnie, bo w pracy jestem, a widzę, że od wczoraj trochę wspominających przybyło:) Pozdrawiam, Czarodziejka z Marsa:D Do wieczora🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam tez te dresy z paskami, ja ich chyba nie mialam, a pamietacie kurtki z wizerunkiem byczka Chicago Bulls?:D Moj kuzyn miala i ja tez chcialam byc kozakiem i ja miec, ale ostatecznie nie mialam takiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makapa
jedzenie: biało-różowe żelki w kształcie szczęki, kwaśne lizaki, które nie były owinięte w papierek, pani ze sklepiku wyjmowała je z plastikowego słoika ;) chupa-chupsy, princessy,np arachidowa (w pomarańczowej etykietce), andruty serial McGyver :D Alf :) Pi i Sigma! Bmx-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia R
Pan Tik Tak :) ,,Domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha i chce bysmy także kochali je trochę..." Batony Picnic i Raylee (czy jakoś tak) Żółty szampon Bambino Gwiazdki: Milky Way Magic Stars Herbata w granulkach i napoje Frugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzz
pokemony zbierane z chipsów (ale to juz troche pozniej) pamiętniki na kłódeczkę:D Ktos tam wczesniej napisał o Furby... Matko, dostałam go na komunię... Myślałam, że się posikam z radości:D Kiedys tez czesto bawiłam sie z kuzynką w biuro : (zabawa starymi torebkami mamy, telefony plastikowe) Zabawa pieniędzmi z EUROBIZNESU ze swietlicy... No i niesmiertelne karteczki. Kiedyś dostałam od koleżanki taka czarodziejke z ksieżyca z gołym biustem i rakietą w tle. Taki kiepski fotomontaż. AAAAle byłam dumna, koledzy zawsze chcieli oglądać ten obrazek:D Zabawa lalkami Barbie (jak jeszcze nie miałam kena to zastepował go jakis misiek). No i w zabawie czesto był motyw,że ken zdradza Barbie z pokojówką (wziełysmy to z kolezankami z jakiejs telenoweli) I Bardzo czesto zabawa w szpital i poród (lalka pod koszulę i potem się ją rodziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×