Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość rocznik81
ach i te wszytskie telenowele i tasiemce co sie ogladalo juz nawet teraz nie pamietam jak sie to nazywalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik81
ja mam sentyment do mleka w tubce, ostatnio w lidlu tak intensywnie wybieralam kleiły sie niemiłosiernie ze zgubilam moja ukochana apaszke, oj na dlugo mi się odechciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik81
pamietam jeszcze poranki w kinie, wizyty w kawiarni z ciocią na ambrozji , albo galaretce , ech mozna tak godzinami wspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik81
najlepsze było chyba karmelowe pod wzgledem słodkosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim ulubionym było zawsze to standardowe :) ale to jeden z tych niezapomnianych smaków dzieciństwa. Mamo, skończyło się na 12.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na 12 ;) To nic ;) dzięki za wsparcie :) Mamy 12 miejsce,za to też jest nagroda a komplet kosmetyków dla dzieci się przyda ;) pozdrawiam :) Trzeba się cieszyć z tego co się ma ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,dobre i co ;):P:D A tak szczerze mówiąc to nawet bardziej się cieszę z tego zestawu do pielęgnacji dziecka niż gdybym miała pufę i kocyk bo kocyków dzieci mają kilka a pufy nie miałabym gdzie postawić,polowałam na ramkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny Walczyłyśmy z tobą mamo jak lwice :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc xauzi :) Mama - kosmetyki do dziecka zawsze sie rpzydadza :) a gdzie sie podziala Lilka? czyzby neta w acy nie miala albo cos? O Najahaje to juz nie wpsomne bo jej od swiat nie widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo gratuluje 12 miejsca ,chociaż miałam nadzieje ,że będziesz wyżej bo przecież było już 7.Ale dobre i to 12:) Też się zastanawiałam czemu nikt nie protestuje że topik tego faceta się pokazał ,a twój wszyscy na forum krytykowali:( Ciekawe czy facet chociaż podziękuje im za te głosy:P Chyba jestem złośliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię tego złośliwie, ale facet ostatecznie też nie wygrał ;) W każdym razie to nierówne traktowanie bardzo mi się nie spodobało. Co tam porabiacie, tak ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajal 2 miejsce. Tylko ja bylam oburzona bo w tym samym czasie co on jakies 3-4 dni temu zalozylam tez topik zeby glosowac na poloj mamy i jeden w ciagu minuty zostal usuniety, a drugi po ok 30 min, a topik tego faceta byl caly czas...wiec nie rozumiem na jakiej zasadzie sa tutaj usuwane topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jakis czas temu tez zalozylam jeden topik, ktory zostal usuniety po kilku minutach a nie bylo tam zadnych bulwersujacych tresci itp bo temat brzmial "czy pamietacie new kids on the block?" czy jakos tak...wiec dlaczego zostal usuniety nie wiem...a jak jakis glen pisze ze zjadl kupe to topik istnieje no naprawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj- nie wiem,ja zakładałam też topiki różne i one zostawały usuwane po chwili,więc nie wiem czy Modki nie upatrzyli sobie mojego IP :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - jak widac mamy pecha, ja naprawde nie wiem od czego to zalezy...tylko ze czasem jestem tym juz naprawde zbulwersowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×