Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Nie, nie było dwóch w przeciągu minuty, widocznie coś się znowu im ścięło. A swoją drogą, faktycznie trzeba by się mailami wymienić: persephone@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone 🖐️ podam wam moje gg jak byście były zainteresowane:) 11470555 e-mail - jtwardowska821@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie " Przeminęło z wiatrem"? ale ten Red był przystojny:) oglądam teraz troche "Patriote" i tak mi się skojarzyło. Albo "Północ południe"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jak mija dzien? ja dzisiaj pedze na nocke, na szczescie snieg nie pada i oby tak bylo. Najlepiej ze sie dowiedzialam, ze moja koelzanka jezdzi na letnich oponach...chyba jej zycie nie mije, ale jej nagadalam :p jutro osobiscie porwe jej auto i pojade wymienic jej opony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama: "Ten zapach za mną chodzi, wciąż uwodzi mnie, Haaaaattrick" :D Iza, w takim razie udanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaaa
czesc wszystkim ja jeszcze odpowiadając na pierwsze pytanie w tym temiacie - to pewnie że pamiętam to zbieranie karteczek ! Też do dziś mam te karteczki ! To była zabawa ! W ogóle mam wcześniej jak nie było komputerów to dzieciaki więcej przebywały na polu :( Ja potrafiłam bawić się do wieczora i jeszcze mi dnia brakowało ! To były czasy ! Bawiło się w podchody, chowanego, ganiało się z chłopcami a raczej często uciekało przed nimi haha Oj działo się działo. Życie było takie beztroskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolaaaaaaaaa, witaj :) Wspomnień się nazbierało, to naprawdę fascynujące, ile w nas zostało z tego czasu, że nadal to pamiętamy i nas cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dzieciaki były świetne:) co tydzień to oglądałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci się zebrało na wspomnienia Persephone:) często sobie śpiewamy z Kingusią "Małą smutną królewne" .Na you tube jest wersja karaoke.A "dyskoteke pana Jacka " uwielbiałam:) Do tej pory mam kasete magnetofonową z piosenkami fasolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę skądś skombinować Akademię Pana Kleksa dla dzieci a właściwie dla Kacpra bo Ola za mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×