Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

hej kochane sorry, ze sie nie odzywam, ale w pracy nie mam dostepu, a wieczorami nie bardzo mam czas, dopiero wrocilam do domu po kolacyjce z ropuchem wiec dieta jak to dieta - wysokolaoryczna i srednio-zdrowa :) ale jest ok postaram sie wiecej czasu znalezc i bede mogla nadrobic zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello,dzis zaspalismy a bylismy umowieni z rzeczoznawca na 8;00.Zjedlismy po drodze bulki z kapusta kupione po drodze w piekarni,byly za to pyszne:)siedze pod kocem z wielkim kubkiem herbaty,ide zaraz robic paste z tunczyka:)znowu mroz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej... Justyska---ale ci zazdroszcze,24 stopnie,nie moge,przeciez ja juz zapomnialam jak to jest w takiej tem..... Dzisaj znowu mrozicho,wszystko takie szare,bure (a moze to moje okna juz wolaja o wode hah)...... Co do chlebka to zrobilam pszenno-razowy,z duuuuza przewaga razowego,dodalam slonecznik,pestki dyni,otreby,szukam tej mieszanki 7 ziaren ale nigdzie nie umiem dostac.No juz postanowione e w sobote zrobie jakis z maki orkiszowej,justyska ja mam jeszcze pytanie czy tobie chleb z maki zytniej wychodzi taki mokrawy w srodku??? Ja zaraz mam przerwe,dzisiaj zrobilam zurek z jajkiem,ziemniaczkiem pieczonym,i w zamrazarce mam jeszcze pierogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no ten żytni nie jest na pewno suchy, jest taki w sam raz nie wiem czy mokrawy :) chce wypróbować nowych przepisów więcej jak tylko czas pozwoli. Dziś post- na śniadanie jemy chleb pszenno- żytni z białym serkiem ziarnistym i pomidorem, później chyba kasza....... nie wiem dokładnie zobaczymy. Ale tu cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) wiem, az mi glupio w pracy i caly dzien nie mam dostepu do netu a wieczorami zapominam :) szkoda mi bo mamy fajna grupe :) wiec jaby co dawajcie mi kopy na przypomnienie haha pozdrawiam was wszystkie zaby :) co tam slychac ciekawego? piszcze do mnie na garnek - jestem w stanie je odebrac w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kafe nie chodzi garnek chodzi......ok bedziemy pamietać :) u nas dzis znowu było upalnie w dzien. Teraz już zimno się zrobiło narazie nocki chlodne dni gorące. Jeszcze mam nadzieje najgorsze nie nadejdzie....... w sumie dopiero luty. Taki mam brzuch pelny a w sumie mam na cos smaka.....nienawidze takiego uczucia- napchana a głodna.... okres minął, powinnam nie miec głupich zachcianek a i tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo, iby nazarta ale by sie cos zjadlo :) ostatno jem smiecie - jak gluoia, ale musze wrocic do rutyny, jak pislam na topiku innym, dla mnie dieta = zdrowe jedzenie, wiec tylko ograniczajac kalorie jem zdrowo ale cos nie moge sie zmusic owszem nie jem tluszczow, bialegoo chleba itp itp, ale nie jestm tez typowo clean :) no i pije piwko, wiec uciekam je dokonczyc i spac bo rano do pracy a jutro uczelnie, wie cstamtad sie odezwe, - chyba sie urwe wczesnie i pojde z ropuchowatym do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok do jutra....... to milej nocki :) ja poszperam cos na necie narazie :) u nas dopiero 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaraz uciekam, milego wieczoru dla Ciebie i reszta kobitek milego dnia jutro :) ja sie odezwe po poludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... No widze ze tu maraton nocny byl. Witaj aniu! Ja dzisiaj na sniadanko kupilam sobie rogalika,zobaczylam w sklepie jak lezy taki swiezutki pachnacy i sie skusilam,zjadlam go z miodem,teraz kawka,ale jakos tak sie dziwnie czuje i zrobilam sobie zbozowa z mlekiem,pol na pol,na drugie sniadanko mam duzy jogurt activia,2 jablka,a na obiad rano przygotowalam,piersi z kurczaka zawijana ze szpinakiem,ziemniaczki pure,i otworze puszke kukurydzy i groszku i tak podam prosto na talerz.... Dzieciakom sie zachcialo hod-doga na kolacje i nie wiem co wymyslec,nie znosze parowek,a moze ktoras ma jakis inny przepis na hod-dogi? No fajnie ze piszecie,justyska napisz jak cos ciekawego znowu znajdziesz,a propos to ty masz normalnie LATO!!!!! u siebie? Ale ci zazdroszcze,choc u nas dzisiaj strasznie cieplo sie zrobilo,tylko te choldy sniegu na ulicach i chodnikach...ach,wiosno czekamy!!!! Dziewczyny ja od paru miesiecy biore sobie takie rozne witaminki na wlosy i paznokcie,i fajnie mi wloski sie zagęscily i paznokcie byly ok,ale od paru dni katastrofa!!!!!!! Nie wlosy ,ale paznokcie mam w oplakanym stanie,strasznie mi sie lamia,i jakies takie brzydkie sie zrobily,nie wiem co to moze byc....Help!!!!!!! Moze znacie jakies sposoby na to,a moze cos jeszcze powinnam podjadac dla wzmoznienia,tylko co? A moze to te moje witaminki przestaly dzialac i mam zmienic? Jejku jak mozecie to pomozcie,bo normalnie katastrofa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co z tymi obrazkami powymyslalai,tyle sie naprodukowalam i wszystko sie skasowalo!!!😠napisze pozniej jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow,poczty,cmentarza itd.Kupilam swieza wedlinke,kielbaske dla mojego Lubego,warzywa itd.Zapomnialam o ciemnym pieczywie:oDzis maz robi obiad,zapiekanka z miesem mielonym,zemniakami,serem i jakims sosem smietanowym wiec nie bedzie zdrowo ale pysznie:)a co tam:P Justyska-zdjecia na garnku powalaja...jak mozesz nam to robic wiedzac ze u nas jest podobno 20 miliardow ton sniegu!!!tak tak Kalina-ja dokladnie dzis zastanawialam sie co z moimi paznokciami:(chyba zaczne przyjmowac jakies suplementy Ania-moglabys chociaz nie sciemniac ze nie masz neta,zeby pisac na innym topicu znajduje sie siec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jak sie uspokoje!!!!!!!!!!! Durne obrazki!!!! Jestem wk....na................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest dupa blada,nie wiem ale wysylalam chyba z 10 postow i wszystkie mi wcinalo!Normalnie myslalam ze wybuchne! Healthy ja wlasnie chcialam ci napisac ze od prawie roku biore tabsy,dokladnie ha-pantoten,i nagle tak mi sie pogorszylo..nie wiem moze przestalam jesc cos co wzmacnialo je dodatkowo? Moze powinnam zmienic te tabsy na inne? Justyska mieszkasz w rajuuuuuuuuuuuu,,,przepieknie jest u ciebie! i ciepelko!!!! A u nas? zimno brudno mgliscie szaro buro smrod z kominow a jak przyjdzie odwilz to (wszedzie smierdzace odchody psie!!!) Tak wiec mieszkasz w raju!!!! Ja dzisiaj sie nie czuje najlepiej,nie wiem ale jakas taka pelna jestem,nie mam apetytu,czuje balon w brzuchu,ciezki mi oddychac,wydaje mi sie ze to wzdecia,ale nigdy nie mialam to wiem,ale po czym po rogalu? Bo nawet jeszcze nie bylam na obiedzie,i nic nie jadlam oprucz sniadania bo normalnie jestem taka strasznie "pelna".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS....oczywiscie healthy ja pisze o paznokciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslilam sie:)ja pije kolejna herbatke z cytrynka i czekam na obiadek az sluga zrobi i przyniesie Ksieznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wam dziewczyny napisac jak sie wczoraj wieczorem jeszcze popisalam,na kolacje zrobilismy sobie mintaja z frytkami!i to po 20.Dzwoni moja kolezanka a ja jej mowie poczekaj tylko frytki przemieszam a ona co????ty frytki o tej porze???co sie z toba dzieje:)ja coz...bylo pyszne.Wogole uwazam ten tydz.za malo udany,jadlam duzo zwyklych potraw:(jutro sobie ustale juz z gory jadlospis i dociagnac go do konca,dzis pozwole sobie jeszcze moze na popcorn wieczorem jak bedziemy ogladac jakis film.Mysle,ze to wszystko przez ta glupia zime,brak juz mi weny i wpadam w depresje chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety obawiam sie ze to depresja zimowa,ja zawsze wpadam w taki zly ogolnie nastroj zima..i uwazam ze powinnysmy byc z siebie dumne,po malutku odzwyczajamy sie od niezdrowego jedzenia,fakt czasami z braku pomyslu albo ze smaku zrobimy jakies "normalne"jedzenie,ale niedlugo calkowicie sie przestawimy,i nawet juz nad tym tak nie myslac odruchowo bedziemy kupowac i robic zdrowe jedzona,,,,,hm tak mysle A mnie nasza anicia zrobila smaka nalesnikami,i moze jutro cos pomysle bo dzisiaj nie wiem ale dalej czuje sie jak balon....jakbym wazyla ze 100kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawe od chyba 1.5 godz i nie moge jej dopic......czy wy tez tak czasami macie? Takie uczucie balona? O!!!! Jakbym byla spuchnieta!!! To jest to okreslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje taka zasmiecona tymi slodyczami,bialym chlebem,doslownie kilka dni i pare wyskokow i juz tak zle sie czuje.....od jutra zero takiego jedzenia,chce mi sie jakiejs salatki:)greckiej z tostami czosnkowymi z sosem:)jak u justyski na garnku:)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy a propos jystyski,ty wiesz co to one maja za jogurt grecki,czesto go wymieniaja ,a ja szukam u nas i nie moge nigdzie znalezc? Moze zle ich rozumie,i one same go robia,widzialas u nas taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz,ale gdzie go widzialas? I co na nim pisze,normalnie grecki jogurt?...... Hm u mnie sloneczko wyszlo,jest pieknie,dostalam takiej energi,witalnosci,nie wiem ale moglabym gory prznosic...no i w koncu zglodnialam huuuura.....uczucie balona przechodzi,ale przyznam ze jestem w szoku,czyzbym mial wzdecia? Ech starosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×