Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Hej odnosnie pytania o migdałki to nie mam pojecia, ale lepiej może dla bezpieczeństwa najpierw wyciąć migdałki, dojść do formy i dopiero starac się o dzidziusia :) Wiem że trzeba troszkę odczekać, ale będziesz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie troche inne
no też mi się tak wydaje ale wolałam się zapytać bo może ktośw podobnej sytuacji był...najchętniej już jutro bym je wycieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
ninusia dzissiaj oprócz kataru właściwie nic mnie nie boli i zaczynam bardzo powoli oswajać się z myslą, że przyjdzie @ :( teraz jeszcze leżę w łózku ale zaraz się zbieram do szkoły i muszę wyjsc na to zimno:(szkoda, że nie mam przenosnego internetu to na przerwach wszysko był monitorowała co tam robiecie i jaki stan ducha i ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam nadzieję, że @ do was nie przyjdzie:) Ja w tabelce na pisałam 7, a powinien być 3:) U mnie dzisiaj już 17 dzień wyższych temperatur, nie liczę dwudniowego spadku. Chyba że po tym spadku była dopiero owu? Martwi mnie tak długa faza lutealna:( A jeśli chodzi o migdałki, to tam podają jakieś leki i narkozę- tak było kiedyś, nie wiem, jak teraz. Myślę, że przy ciąży to raczej niewskazane, ale najlepiej zapytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
minia, nadal jej nie ma @? czy ta beta może się mylic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa a co czujesz że @ nadchodzi? Ja zawsze czułam że juz jest blisko, złe samopoczucie, wiercenie w dole... ale jak narazie nic z takich rzeczy nie odczuwam :) Ciekawe czemu? MaNiusia musimy się tego trzymac że w styczniu "może" nie ujrzymy @. Ale ja ciągle mimo że nie mam objawów, to tak jakoś mi się wydaje ze zaraz przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups sorki pomyliłam się napisałam MaNiusia zamiast Minia :) Mam nadzieje że mi wybaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
dzisiaj nie czuję zbliżajacej się @ a co do Twojej pomyłki to myslę, że Maniusia by się nie obraziła jakby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myślę, że beta się raczej nie myli, bo wczoraj miałam 29dc, a pierwszy skok w 14dc i wtedy szczyt śluzu, ból piersi itd. Potem na dwa dni temp. spadła na dwa dni i skoczyła w 23dc. Założyłam, że owu była w 14dc, a nie w 23. Mogłam się jednak pomylić W okolicach 23dc nie współżyliśmy, bo mąż wyjechał, więc ciąży by z tego nie było, ale wyjaśniłoby ten długi cykl. Zaczynam się martwić, że to może być np. torbiel. Do gina idę dopiero za tydzień, więc wtedy się dowiem, czy wszystko ok Dziewczyny postanowiłam od tego cyklu brać castangnus, który zmniejsza prl, a zwiększa progesteron. Któraś z Was stosowała może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe napewno :) Ciekawe co tam u kiki, czy robiła juz tescik. Moze wieczorkiem się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja niestety musze zaraz uciekac z kafe. Życze miłego dnia, trzymajcie się babeczki :) MINIA85 a ten lek przepisał Ci gin czy on jest bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest lek ziołowy, ale konsultowałam z gin i stwierdziła, że nie zaszkodzi, a pomóc może faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wiecie co musicie chyba troszkę wyluzowac .... wiem ze bardzo byście chciały być już w upragnionej ciąży!... ja tez. Ale czym bardziej się nastawiamy i same sobie wkręcamy objawy tym chyba będzie gorzej...tak mi sie wydaje. U mnie właśnie skończył sie okres wiec za niedługo powinnam mieć dni płodne , w tym czasie muszę dać czadu z mężem, mam nadzieje ze się uda:) Najgorsze jest to ze jak sie będę kochać w dni płodne przez caly okres ich trwania i nie zajdę w ciąże . Chyba sie troszkę podłamie , ponieważ teoretycznie powinnam w niej być!! i tu się człowiek zastanawia co jest nie tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
Hej kobitki.....ja znowu o tych moich przeklętych testach owu....dzisiaj zrobiłam kolejny...jako że ustaliłam że robię nadal mimo że 10 dnia wyszlo mi pozytywnie...i dzisiaj znowu miałam dwie krechy...ta druga prawidlowo ciemniejsza.....ja kurczę oszaleję...13 dzień cyklu dzisiaj....a tak jak bardzonowa witam w klubie kobit z katarem:):):)...pewnie przy oslabieniu przeziebieniowym też trudniej zajść...:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
Nieeee jeszcze nie:(:(To testy owulacyjne.....:(...tylko coś szalejące w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm testy owulacyjne.. wstyd się przyznać:( ale nie słyszałam o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys1818
hej. jestem tu nowa. rowniez staram sie o dzidzie. jutro przede mna wazny dzien bo wkoncu zrobie test ciazowy. juz nie moge sie doczekac... chcialabym zobaczyc dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
To testy pomagające wyznaczyć dzień owulacji...:):)Ale to pomaganie różnie wychodzi....test działa na tej samej zasadzie jak ciążowy...dwie kreski-będzie owulacja...jedna kreska...-ni ma:):)W moim przypadku wyszło mi że 10 dnia miałam owulację...(28 dni cykl) i dzisiaj do poludnia czyli 13 dnia....bez sensu trochę że dwa razy...dla pewności zrobiłam popołudniu jeszcze jeden i wyszła jedna kreska...:):):)No poprostu żyć nie umierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki szarlotka zaraz poczytam o tym na necie. Z moich obliczeń wynika ze owulacje będę miała od soboty :) wiec już nawet w piątek zaczynam ostro działać i tak co drugi dzień:) daj Boże żeby się udało:) I Tobie też życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
No dziękuję:):):)MY działamy od 10 dnia:)....ale mojego męża to ciężko namówić na co drugi dzień....my mamy takie libido że raz dziennie to minimum...:):)Trzeba będzie się opanować w przyszłym miesiącu...jeśli teraz nie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 już Ci wcześniej pisałam, ale może nie doczytałaś. Pamiętaj, że test wychodzi pozytywny 12-48godzin przed owulacją- zależy od rodzaju. Oczywiście oznacza to, że np. jeśli dzisiaj wyszedł Ci pozytywny pierwszy dzień to owu będziesz mieć jutro lub pojutrze. Aha i przez czas owu wychodzi też pozytywny przynajmniej u mnie :) Mnie one nigdy nie zawiodły. Pamiętaj, żeby testeować o podobnej godzinie najlepiej po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
MINIA dziękuję:):)Ale u mnie problem taki że 10 dnia wyszedł pozytywny i dzisiaj 13 też....11 i 12 nie....i to mnie dziwi...:(:(Ale szczerze mówiąc jajniki bolą mnie dopiero dzisiaj...także trzymajta kciukasy:):)Za dzisiejszą noc:)he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys witaj w gronie staraczkow. Minia myslisz ze to moze byc torbiel?skoro nie ma @?bo ja tez zaczynam sie obawiac.niby tempka w porzadku ale czuje troche bol jak na @ tyle ze mniejszy i jakby z lewej strony promieniujacy az na cale bioderko...wiec nie wiem czemu ...i oczywiscie juz zaczynam negatywnie wymyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka a moze poporstu w tym 10dniu ta kreska byla jednak minimalnie janiejsza??bo ona ponoc musi byc wyrazna i spooro mocniejsza...wiec moze to tylko tak jakos nie wiem sama czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
dziewczyny dzisiaj mialam dostac miesioczke ale nie przyszla wiec przed chwilo zrobilam test i na tescie so dwie kreski tylko ze ta druga slabo widac czy to oznacza ze jestem w ciozy czy lepiej sie nie ludzic:(czy wy tak mialyscie?ja staram sie juz od wrzesnia o dzidziusia i boje sie ze to moze niebyc cioza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga ogromniaste GRATULACJE!!!bo mam nadziejej ze ciaza:)tymbardziej ze test zrobiony o tej godzinie :)ale potwierdz jutro betą albo testem jeszcze jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
Dobra świr jestem:):)Zrobiłam trzeci....:) I druga mocniejsza:)Czyli owulka jest.....ufff...jeden problem z głowy.....zobaczymy jak dalej pójdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×