Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o rade zapytam 29

wracam do polski jako samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość najlepszanaswiecie
autorko jestes zenujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
skoro tak ciezko ci cokolwiek pokojarzyc. nie kombinuję to nie wiem :P A kto ci to ma dofinansować? Nie słyszałam o czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amaletto nie bede ci dalej podpowiadac :) nara dziewczynino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
ale przeciez ty tego nie zrobisz, bo taka byla umowa, no nie? Poza tym wiesz o ile mozesz jednorazowo podwyzszyc alimenty? Sad nie podwyzszy ich jednorazowo wiecej niz o 50 % rozumiesz? Wiedzialas to? Chyba nie,. za to ojciec dziecka chyba tak... zycia ci zabraknie zanim dojdziesz do normalnej sumy biorac pod uwage procedury sadowe i mozliwosci odwolawcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
podpowiadać? ja za swoje studia już zapłaciłam :P Mam straszny niesmak jak cię czytam "dziewczynino" - zamiast oczu masz chyba detektory kasy. Zero godności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszanaswiecie
autorka za wszelka cene chce byc samotna matka....i chyba niedlugo bedzie!! i to bez srodkow do zycia.... A ojciec dziecka bardzo pomyslowy, podratulowac... Najpierw poruchal a teraz praktycznie nie placi, bo menelka bez kasy unosi sie honorem. Gratulation!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
poza tym jak ojciec bedzie za granica i nie stawi sie na rozprawe alimentacyjna, to interpol go nie bedzie szukal po swiecie... a adresu w papierach nie trzeba miec juz nawet w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
ameletto ojdziewczyniono chyba zabolalo bo odrazu z godnoscia do mnie wyskaujesz :) wczesniej grzecznie podpytywalas a teraz raptem o godnosci? ihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewufewwwww
nie odpisujcie temu pasożytowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pasożyt z ciebie
ihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
zalatwilas sie na amen, radze ci dziewczyno poki czas, sprobuj to wszystko odkrecic... kiedy odbyla sie sprawa o alimenty? Mozesz sie jeszcze odwolac, nawet jak przeszedl czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
najlepszanaswiecie meelka bezkasy? ie powiedziala bym to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pasożyt z ciebie
koniem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszanaswiecie
Skoro masz kase, to wara od pomocu spolecznej!! menelko bez ambicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
mhvgfbj. nie, nie bede sie odwolywac, sluchaj to nie jest typowy polaczk ktory bdzie sobie dogazal na boku, nie przejmujsie o to, ale dzieki za rade. w razie czego to wniose o podwyzke i sad moze wiecej jak 50proc podniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblable
raczej oslem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
najlepszanaswiecie wara czy nie wara to juz tylko i wylacznie ode mnie zalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
NIGDY W ZYCIU SAD CI NIE PODNIESIE WIECEJ NIZ 50 % A TY NIE DASZ RADY ZROBIC WIECEJ NIZ JEDNA SPRAWE O PODWYZKE NA ROK O ILE OJCIEC SIE NIE BEDZIE ODWOLYWAL PAMIETAJ ZE TY SAMA ZGODZILAS SIE NA 100 ZL JAK MI NIE WIERZYSZ ZAPYTAJ PIERWSZEGO LEPSZEGO PRAWNIKA KAZDY CI TO POWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsgafhfghnfgn
Nie rozumiesz , ludzie chce ci troche wjechac na ambicje abys zatroszczyla sie o przyszlosc dziecka. Ugadaj siez tym facetem zeby przysylal ci jakas kase, a po drugie zloz o podniesienie alimentow... 100 zl to smieszna kwota... Chyba jestes strasznie zaslepiona tym facetem, ale chyba nie jest taki dobry skoro nie martwi sie za co tutaj zyjesz.... I nie raczy dolozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
POLICZ SOBIE SKORO TAK BARDZO LUBISZ LICZYC PIENIADZE ILE MOZESZ DOSTAC ALIMENTOW ZA 10 CZY 15 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna matko ja uważam
że starając się o zasiłki, które rzekomo ci się należą postąpisz bardzo nie fair!!! Myślę, że masz z czego żyć tym bardziej, że partner pracuje za granicą. Trochę oszukujesz państwo i pewnie tym sposobem zabierzesz szanse na zasiłek tym, którzy tego bardziej potrzebują!! Znam kilka takich rodzin - oficjalnie bezrobotni, bez środków do życia, ciągną zasiłki od państwa i to najwyższe z możliwych, a tak naprawdę pływają w luksusach bo np. rodzice pracują za granicą. Twoje oszustwo trochę mi te sytuacje przypomina!!!! Miej trochę godności kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
spojrz prawdzie w oczy - facet pozbyl sie ciebie i dziecka za 100 zl na miesiac haraczu i taki z niego prawdziwy mezczyzna, ze nie przeszkadza mu, ze bedziesz sie prosic o jalmuzne, ale ci sie krolewicz tafil... naprawde jestes taka glupia, czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes zerem
Miej troche godnosci, za kase wszystko zrobisz, jestes zerem bez honoru. Wspolczuje twojemu dziecku, ze ma taka matke, za ktora bedzie sie wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne jestescie
i sama glupota przemawia tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
FACET JA OLAL WYWALIL JA Z DZIECKIEM DO MAMUSI ZROBIL ZA CIULA Z ALIMENTAMI A WY JESZCZE SIE NAD NIA PASTWICIE NAPRAWDE NIE ZROZUMIELISCIE NIC??? GDYBY MOGL WYPARAQRLBY SIE OJCOSTWA ALE NIESTETY JEST TEST DNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
co mnie miało zaboleć? że jakaś pazerna smarkula napisała dziewczynino? :D Jestem od ciebie sporo starsza i już nie jedną taką cwaniarę widziałam zalewającą się po jakimś czasie rzewnymi łzami. Ale mniejsza z tym Podpytywałam, bo nie mam zwyczaju wyciągać wniosków na podstawie zbyt małej ilości danych. Sąd też grzecznie najpierw zadaje pytania, a potem ładuje kogoś do pierdla :P Co do podniesienia alimentów o 50 % max - nie zgodze się, znam przypadki podwyższenia o 80%. I z tego co wiem, mozna podwyższać co pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
moj parter nie pozbyl sie naz za 100zl ale skoro wiesz lepiej to dzieki za informacje :) z tego co mi wiadomo to po tym jak do nas dojedzie sprzedajemy to mieszkanie i kupujemy 1 pokoj wiecej on pracuje tam dla nas dl;a naszego dziecka za co jestem mu bardzo wdzieczna ze tak chce zadbac o nasz przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
NAPRAWDE W TO WIERZYSZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
CZEKAJ TATKA LATKA hahaha a kiedy tatus wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amaletta doklpadja tez nam takie przpadki gdzie kolezanka z 1200 alimentow podniosla je o prawie 2 tysiace na jednej rozprawie, potem byla oczywiscie apelacja ze strony pozwanego ale apelacyjny podtrzymal wyrok 2 tysiecy , wiec to 50 proc to jakies z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×