Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o rade zapytam 29

wracam do polski jako samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość A w imie czego takie zycie
? To nie lepiej siedziec tam z partnerm?tam brac legalnie duzo wieksze zasilki + pensja faceta i zyc jak ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
nie lepiej, w polsce chcemy by nasze dziecko chodzilo do szkoly i dorastalo. tu mamy mieszkanie, rodzine, zagranica jest dobra zeby cos odlozyc ale nic wiecej. nie wyobrazam sobie by moe dziecko chodzilo do szkoly badz co gorsza siedzial w jednej lawce z murzynka lub brudna hinduska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
nie lepiej, w polsce chcemy by nasze dziecko chodzilo do szkoly i dorastalo. tu mamy mieszkanie, rodzine, zagranica jest dobra zeby cos odlozyc ale nic wiecej. nie wyobrazam sobie by moe dziecko chodzilo do szkoly badz co gorsza siedzial w jednej lawce z murzynka lub brudna hinduska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie jestes lepsza ani od
Murzynki ani od Hinduski. Masz racje -spieprzaj do polandi. tu takich nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie jestes lepsza ani od
Murzynki ani od Hinduski. Masz racje -spieprzaj do polandi. tu takich nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
spiepszaj do polandii? widze ze polaczkom za granica sloma zaczyna wystawac z trzewikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloma to tobie wystaje
Dlaczego uwazasz Murzynki czy Hinduski za cos gorszego?Kim ty jestes? Biedna mala istoto o malomiasteczkowych wrecz wiejskich pogladach. Gardze takimi ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhjtyujh65
jedyne na co możesz liczyć w Polsce to ok 60 zł zasiłku rodzinnego nic poza tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
Sloma to tobie wystaje NAPRAWDE MNA GARDZISZ? a wiesz co mnie to? :D gówno jak nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GARDZEtryty
A KIM TY JESTES BY KIMS GARDZIC. NIEKTORZY LUDZIE WYZEJ DUPE MAJA NIZ SRAJA :( A JEZELI PRAWDA CO PISZESZ AUTORKO TO TAK JAK WYZEJ KTOS PISAL 60 ZL I NIC WIECEJ WIEC ZASTANOW SIE CZY WARTO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
Witam,wtrace sie na chwile,bo az niemoge....,autorko,czemu jestes taka glupio cwana??Ale co do tematu to tak:jezeli dziecko urodzilas w Angli i pracowalas tam itd,to w polsce NIC ci sie nie nalezy,dopiero po roku od daty powrotu do polski mozesz sie starac o rodzinne dla dziecka.chyba ze pojdziesz zeb rac do MOPSU.A mowisz ze twoje dziecko jest jeszce malutkie,nie lepiej by ci bylo zostac poki jest male w GP?byloby ci latwiej i lzej niz w polsce. P.s.zycze powodzenia z partnerem i z jego powrotem do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
a co to jest GP? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze
chodzilo chyba o GB -literówka. Mam przyjaciólke,która wrócila po 3 latach z UK,wrócila z facetem,teraz jest sama,zasilki z MOPS,stancja,kasa na styk,pracuje za najniższa krajowa-956zł na rekę,mała u niani ,alimenty od ex ma na nianię,na nic wiecej nie starczają-żałuje,zę wróciła,tam niby nie była szczęsliwa,ale miała na zycie,miała mieszkanie za grosze,zasiłków wiecej ni z zarabia tutaj,-a teraz ani szczęscia,ani kasy-nie ma kontaktów w UK,bo by dawno wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"i mam pytanie co mi sie nalezy jako samotnej matce? bede mieszkala w malym dwupokojowym mieszkaniu ktore mojemu partnerowi przepisal wojek. parter jest za granica wiec w polsce bede samotna matka i gdzie mam najpierw poijsc, jak rodzaje zasilkow wygladaja. rodzinne z opieki sie bierze i ile wybnosi? dzieki" wszyscy my jako podatnicy tu na Ciebie czekamy oraz Twoje dziecie;-) Sadze, ze wiele Ci sie bedzie nalezalo w koncu jestes samotna matka;-) "gdzie mam najpierw pojsc" - a nie pomyslalas zeby do pracy np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
do pracy? majac malenkie dziecko? :D dobre mam je dac w opieke obcej babie a sama pracowac, hmm jakosnie mam na takie cos ochoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To idz do domu samotnej matki
Cwaniaro! Haha...nawet mieszkanie nie jest twoje. Nic nie masz biedaczko ale masz dzieciaka i chcesz go w Polsce wychowywac.. Haha ...smieszna jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
:) mieszkanie mam i to nie jedno a nawet dom jakby ktos jeszcze chcial zgadywac co wchodzi w skald moich majatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo.
Powiedz to do zarowki. Moze Cie w elektrowni uslysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo.
Powiedz to do zarowki. Moze Cie w elektrowni uslysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coz z tego ze masz majatek
Moglabys kupic sobie rozum ale na to jestes za glupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coz z tego ze masz majatek
Moglabys kupic sobie rozum ale na to jestes za glupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coz z tego ze masz majatek
Moglabys kupic sobie rozum ale na to jestes za glupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coz z tego ze masz majatek
Moglabys kupic sobie rozum ale na to jestes za glupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
" pracy? majac malenkie dziecko? dobre mam je dac w opieke obcej babie a sama pracowac, hmm jakosnie mam na takie cos ochoty " a no jak nie masz ochoty to wszytsko zmienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o rade zapytam 29
wiec własnie nie gdybajcie co by było gdyby, bo gdybym micała ochote iść do pracy to dawno bym do niej poszła a nie po waszych sugestiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
czyli postanowilas zyc na nasz koszt - podatnikow? to chyba niezbyt ladnie... i jescze rady od nas oczekujesz ;-) a fe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOR CZEMU ZMI
czemu co temat to zmieniasz nik? po twoim ip widze ze na rozwodniakch sie w kilku wypowiadasz :) rob tak dalej a bana dostaniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydko brzydko
cwaniakujesz i jeszcze jestes z tego zadowolona teraz zasiłki, potem pierwszeństwo jako samotna matka w przyjęciu dziecka do przedszkola, mimo że tatuś dziecka jest i ma się dobrze rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] rOR CZEMU ZMI czemu co temat to zmieniasz nik? po twoim ip widze ze na rozwodniakch sie w kilku wypowiadasz rob tak dalej a bana dostaniesz!!" od poczatku pisze pod tym samym nickiem kt dodatkowo udalo mi sie zaczernic - na drugi raz zanim kogos oskarzysz - zbierz najpierw niepodwazalne sodowy ;-) it, moja rada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cwaniakujesz i jeszcze jestes z tego zadowolona teraz zasiłki, potem pierwszeństwo jako samotna matka w przyjęciu dziecka do przedszkola, mimo że tatuś dziecka jest i ma się dobrze rzygać się chce" nic nowego panna nie wymyslila, takich cwanieczek co nie miara jest ;-) spryciul;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×