Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o rade zapytam 29

wracam do polski jako samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość witam i o rade zapytam 29

i mam pytanie co mi sie nalezy jako samotnej matce? bede mieszkala w malym dwupokojowym mieszkaniu ktore mojemu partnerowi przepisal wojek. parter jest za granica wiec w polsce bede samotna matka i gdzie mam najpierw poijsc, jak rodzaje zasilkow wygladaja. rodzinne z opieki sie bierze i ile wybnosi? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki wlasnie o to mi chodzi
bedziesz miala ,,gowno polskie,, po co wracasz?? jestem samotnaw uk i mam socjal mieszkanie za ktore nie place i 170 funtow co tydzien;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego pytasz
o zasiłki w Polsce? Nie zamierzasz pracować tylko chcesz żyć na cudzy koszt? To wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu nie..
nie moge pracowac bo mam malenskie dziecko, proste prawda :) i dlatego o zasilki pytam. a do tej co council za hate placi, super ciesze sie, ale 170 tygodniowo to malo troche czy nie? a oplaty tez council pokrywa, wode prad? pozdrawiam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee. samotna
a gdzie tatuś dziecka? Przeciez on ten ma obowiazki, nie uważasz? Posłuchaj. W Polsce jest wiele samotnych matek, ale większość sobie jakoś radzi, pracują a dzieci są w żłobku. Nie wyciągają łapy po zasiłki, a jeśli takowe dostają to znaczy że przedtem sobie to wypracowały. A ty - zamiast zapytać o możliwość zarobkowania bezczelnie pytasz o jałmużnę. Czy sam fakt że jesteś matką oznacza, że przyjedziesz i będziesz żyła na mój koszt i koszt wielu innych pracujących? Wstydziłabyś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli będzie ise domagał
i takiego kurwiszona i dupodaja mam utrzymywać z własnych podatków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaa 24
D.Z .I W. K. A sie skurwila o jej nie udalo sie tatusia znalezc? biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
naszego dziecka bedzie jeszcze przez jakis czas i do tego czasu bede samotna matka w polsce. tak czy nie? i zadnego tatusia nie musze sobie przygruchiwac jak ktos sugerowal. A moje dziecko jest za malutkie na zlobek dlatego niewybieram sie do pracy. ktos poruszyl kwestie czy tata dziecka sie nie poczuwa? oczywiscie ze poczuwa dlatego zostal dluzej za granica by zarobic na kupno wiekszego mieszkania bo to male dwupokojowe zamierza sprzedac po powrocie :) jeszcze cos mam wytlumaczyc? jesli ktos wie cos na temat zasilkow to prosze cos napisac. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
Madusia 18 czemu nic mi sie nie nalezy? jakos amotnej matce, przeciez sa jakies zasilki rodzinne i pomoc z opieki? na jakiej podstwie to piszesz ze nic mi sie nie nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasndrrraaa
Autorko,jak Ty samotna matka gdy masz partnera. Gdyby tak kazda kobieta chciała ubiegac sie o przywileje z tego tylko,ze jej partner mieszka zaa granica to nawet mezatki byłyby samotnymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevereta
przeciez ty nie bedziesz samotna matka :D samotna to taka co ie ma partnera a ty masz tylko przebywa za granica nic ci sie chyba nie bedzie nalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
tak rozumiem Cie ale mi nikt tego nie udowodni ze mam dobre stosunki z moim partnerem. maz to inna sprawa, ma sie jego nazwisko, trzeba donosci zaswiadczenia a mnie o co poprosza, jak on czyli ojciec dziecka jest dla mnie obcym mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
cytuje " przeciez ty nie bedziesz samotna matka" no zgadzam sie w przyszlosci nie bede ale teraz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
kasndrrraaa.....nie masz racji jeśli autorka żyła w wolnym związku ze swoim partnerem i wraca do Polski sama i sama tutaj z dzieckiem będzie żyła to w świetle prawa jest samotną matką a kto jej udowodni że jej partner przesyła jej jakąś kasę ? po powrocie udaj się do Pomocy Społecznej i tam na pewno udzielą Ci informacji o jakie zasiłki możesz się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevereta
ale on bedzie ci jakas kase przesylal na utrzymanie? czy ty z zasilkow masz zyc a on cwaniak za granica bedzie z laskami balowal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
nie nie, ja mam tu rodzicow, mam rozniez swoje oszczednosci wiec nie pali sie zeby jakas kase mi przysylal. a on bedzie tam odkladal na konto swoje, zeby procenty rosly. tutaj zadnych sladow o jakis transwerach z zagranicy nie chce miec w razie co jakby gdzies starajac sie o zasilek wykaz z konta chcieli czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
ja powiem tak .... dziekuje za niezgryzliwa odpowiedz, wszystko wiem co napisalas tylko do niektorych ciezko to dociera, ze nikt mi w polsce niczego nie udowdni, czy mam jednego czy 10 parterow ktorzy miesiecznie dalaj mi po 100tys zlotych np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
zapomnialam dodac ze mam przyznane alimenty na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po za wlasna wsiaaaaaaaaaaaaa
a po co pytasz dziwy i polskie ktore poza polska czubka nosa nie wystawilly ba nawet poza wlasna wsia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aleeeeeeeeeee
dlaczego ty chcesz żyć na koszt innych? czy sam fakt, że urodziłaś dziecko które ma ojca gdzieś w świecie. jest jakąś przepustką do okradania tych bardziej potrzebujących? przecież z moich podatków będziesz dostawała zasiłki uważasz że to jest uczciwe? no wyjaśnij mi, dlaczego chcesz zyć kosztem innych i czy uważasz że za to, że masz dziecko ma płacić każdy inny obywatel? no to ja składam papiery rozwodowe niech mnie też inni utrzymują a dziecko do żłobka można oddać chyba wtedy, gdy ono skończy 3 miesiace, o ile się nie mylę. Noooo, ty niezły egzemplarz jestes. tylko uważaj, bo ty tutaj z dzieckiem, a facecik będzie obrabiała za granica kolejne laski. i bądź pewna, nie wróći do ciebie i dziecka. ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
poscie wyzej o moja przyszlosc i mojej rodziny to sie nie martw :) zostaw to samym zainteresowanym, a dlaczego masz utrzymywac samotne matki? dlatego bo takie jest prawo i przepisy ja ich nie pisalam wiec pisz petycje do tych wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
a tego zdania chyba nie musze komentowac : a dziecko do żłobka można oddać chyba wtedy, gdy ono skończy 3 miesiace, o ile się nie mylę. :) albo pokusze sie o krotki komentarz. otoz myslisz sie dziecino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm dziecino
nawet było by miło, gdybyś nie nie była taka głupia. Ale masz rację, dzieciaka do żłoba można oddać od czwartego miesiąca. Możesz iść do pracy i żyć uczciwie. Ale ty wolisz żyć z jałmużny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykłe oszustwo
>a dlaczego masz utrzymywac samotne matki? dlatego bo takie jest prawo Samotne matki mogę utrzymywac ale nie wygodnicką leniwą kombinatorkę która ma kasę, ma partnera więc taka z niej samotna matka jak ze mnie zakonnica, a jeszcze wyciąga łape po coś, co jej się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
aPieniazki dodatkowe od panstwa nie zaszkodza zeby lezaly sobie na koncie. nikt w polsce nie jest w stanie niczego mi udowdnic, a ni tego ze mam rodzicow mame ktora nie p[racuje bo nie musi i w kazdej chwili jest gotowa zajac sie naszym skarbem ani to ze mam partera :) moze macie jakies wskazowki? jak to rzekomo ma sie wydac hehe, panstwo polskie i urzednicy to matoly, niestety a ja zamierzam z tego skorzystac i tyle tak jak wiele innych samotnych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
aha i zrozum wrezcie, NALEZY a nie NIE nalezy, poczytaj troche o zapomogach i swidczeniach a sie dowieswz ze samotnym matkom sie NALEZY a ze urzednicy nie sa w stanie nic sprawdzic to nie moj problem przeciez, a jak sie da to bed korzsytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
Mariuszku chyba nie musze ci pisac gdzie mam twoje zdanie o mnie :) ale jesli sie nie domyslasz to o tuuu... w d u p i e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
moim zdaniem żeby ktokolwiek zastanowił się czy ci się cokolwiek z mopsu należy ( a nie są to duże kwoty) to musisz przedstawić wyrok z zasądzonymi alimentami inaczej - jakieś 70 zł rodzinnego i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
po krótce odpisze apropo zanterwesowan to je am i t bardzo ozlege,piewszez nich to kultua indii, cze sie rozniez jezyka Punjab jak i odwiedzam en kraj dwa razy w roku. interesuje sie tez samolotami sczegolnie transportowymi na duza kale jak antonovy rozyjskie. o bardziej przyziemnych rzeczach nie bede pisac. a mojemu dziecku nie wspolczuj bo ma najcudowniejszego tate pod slocem , hmm sama mu takiego wybralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amalletta mam alimenty na dziecko w kwocie 100zł wiec nie bedzie to 70 zl napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×