Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o rade zapytam 29

wracam do polski jako samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość gadzeciaraaaaaa
przeciez zasilek to marne grosze on to zarobi w ciagu jednego gora 2 dni to co ty dostaniesz w polsce prosze cie masakra macie haj a chcecie wiecej to chore nie masz problemow finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zwykla kurwa mam nadzieje ze ten twoj facet znajdzie sobie normalna babe i ty sama bedziesz wychowywala tego pasozyta benkarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
ojojoj Mariuszek nie mial sie do czego przyczepic to antonovy rozyjskie sobie zanlazl :) i w czym siebardziej pograzam? :) zapewne antonovy sa z zambii tak ograniczony chlopku roztropku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
habibti to sobie miej taka nadzieje a kogo to interesuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
ale alimenty masz ZASĄDZONE??? czy tylko tak dostajesz do łapki? Jeśli masz ZASĄDZONE ( przez jaki sąd skoro dopiero wracasz do Polski? Nie wydaje mi sie aby np. jakikolwiek sąd w GB zasądził alimenty w wysokości 20 GBP :D) to ok, jesli do łapki to nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amalletta sprawe mieslimy w polsce. moja mama zlozyla papiery a na sprawe o alimenty przyjechalismy na 2 tyg urlop do polski wiec dobrze sie zlozylo. wiec mam je sadownie zasadzone. jabym miala je do reki to kogo by to interesowalo i jak bym udowodnila ze jest to 100zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
Mariusz moze mieszkasz a nawet nie wiesz, co tak z gory zakladasz ze daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciak podrosnie bedzie trzeba dziecko wyslac do szkoly a skad kase? panstwo jej tyle piniedzy nieda na utrzymanie a ona nadal bedzie samotna!!! bo partner ja zostawi znajdzie sobie inna a ona w koncu zdechnie z benkartem pod plotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
bezrobotnych smieci? hmm pracujace matki rozniez maja przyznane alimenty na swoje dzieci. czy to taka nowsoc dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
no właśnie... ale mnie ta wysokość zastanawia. jeśli twój facet nie żyje z trwałej renty inwalidzkiej to żaden sąd nie zasądzi 100 zł alimentów. Nawet studentom ładują po 3 stówki co najmniej... Pachnie mi prowokacją twój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HABIBII
ZALOSNE JEST PISAC ZE MATKA I DZIECKO ZDECHNA POD PLOTEM NAPRAWDE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
mariusz840000 alimenty ??? to dobre dla bezrobotnych smieci mariusz zmień psychiatrę, bo ten z pewnością cię żle leczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amaletta tak sie umowilismy, przedstwilam skromne wydatki na dziecko itp, i sad pytal jaka kwota i mnie i jego, najpierw mnie powiedzialam ze koszt utzymania miesiecznie to ok 200zł i ze polowe bym chciala , i sad juz nic nie wnikal. bo skoro pozwany i ja taka sama sume podalismy to sad nie wnika. chyba ze bysmy sie klocili ze on chce 100 aja 1000 wtedy jest szarpanina i sad napewno by wiecej przyznal, ale nie taki mielismy zamiar sie szarpac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz 840000 pracuje 5 dni w tygodniu po 8 godzin mam placone 800 euro plus mam po 150 euro od znalezionej dziewczyny ktora moze zrobic program(a w miesiacu moge miec 10 lub zadnej) do tego mam 1000 euro za program jak ja zrobie oczywiscie mam oplacane wszystkie skladki co 4 miesiace dostajemy po okolo 500 euro z ubezpieczenia i dochodzi mi 1 miesiac urlopu w wakacje takze platny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
czy ty chcesz powiedzieć,że pozywając faceta o alimenty ( a znając tempo naszych sądów było to min. pół roku temu) zrobiłaś to tylko w celu wyłudzenia swiadczeń w wysokości rzędu wydatków jakie ponieśliście na bilety lotnicze przylatując do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
tak jak pisalam wczesniej i tak mielismy pzyleciecna 2 tyg urlop do polski wic poczekalismy na wezwanie na sprawe i wtym terminie kupilismy bilet, wiec sprawa byla tak jakby przy okazji naszych wakacji. iec nie wydalismy nic specjalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
nie wierzę ci bilet kupiony na ostatnią chwilę jest 10 razy droższy niż zarezerwowany w tanich liniach z odpowiednim wyprzedzeniem. Sąd wzywa z tygodniowym lub dwutygodniowym wyprzedzeniem na takie sprawy, więc osoba myśląca schematami "czy mi się to opłaca" bierze też to pod uwagę. Poza tym taki ruch - jeśli był tak perfekcyjnie przygotowany ( zrobienie sprawy alimentacyjnej tylko po to aby móc żebrać z mopsu) z pewnością powinien być poprzedzony rozeznaniem ILE Z TEGO MOPSU MOŻNA UŻEBRAĆ... prowo szyte grubymi nićmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
Mariusz uwierz mi ze moj parter rozniez w kawy w kawiarni nie parzy gdyby tak bylo nie mielisbysmy mrzonek po zakupie wiekszego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne że takaaa
łajza wyciąga łapę po zasiłki a te kobiety ktore naprawdę potrzebuja pomocy nie dostaja nic, bo mają swoja godnosc i nie chcą żyć na cudzy koszt. Ale życie odpłaci i łajzie, jak się okaze, że kochaś nic nie będzie wysyłał a w drodze jet kolejne dziecko z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amaletta ale teorie spiskowe hihi uśmiałam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
to smutne że takaaa nie interesuje mnie to \ze ine samotne matki nie korzystaja z przyslugujacych im swirczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amalette nie chce mi sie udowadniac ci ze to nie prowokacja ale te alimenty nie byly mi potrzebne to mopsu jedynie. po powrocie zaczynam kontynuacje studiow, nie tylko o mops wszystko sie rozgrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
jakie teorie spiskowe? Wystarczy odrobina znajomości ludzkich zachowań... Jeśli czegoś chcesz i do czegoś się przygotowujesz solidnie ponosząc koszty to chyba logiczne, że najpierw sprawdzisz CO Z TEGO MOŻESZ MIEĆ? Zwłaszcza, że znając polskie realia, na za wiele liczyć nie możesz... Chyba że wyłudzanie zasiłków rozpoczęłaś już w innym kraju i to tylko kontynuacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
po powrocie zaczynam kontynuacje studiow, wyjaśnij mi bo nie nadążam - po co orzeczenie o alimentach na uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
Bede konczyc bo z mojego tematu tylko uszczypliwosci sie zrobily z tego ze ktos umie troszke zakombinowac a nie plakac jak to mu zle w zyciu. ale juz taki urok kafeterii szczegolnie ten dzial. lece na male zakupki bo mikolajki sie zblizaja i urodziny przyjaciolki, papa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
do amaletty ostatni juz post, magisterkie na moim kierunku w krakowie to koszt ok 6 tys za zemestr, poprostu bede miala dofinansowanie lub calkowiete pokrycie tych kosztow jako samotna mama bez dochodowq, mpo to, skoro tak ciezko ci cokolwiek pokojarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
sprytna jestes, a raczej tak ci sie wydaje, bo jeszcze sp rytniejszy jest ojciec dziecka, ktory sie wykpil 100 zl alimetow, zapewniam cie, bez zlosliwosci, lecz ze znajomoscia zycia - teraz nie jestes samotna matka, ale wkrotce nia bedziesz i w przeciwienstwie do innych - zal mi ciebie, bo mloda i glupia jestes, a bedziesz jeszcze gorzko plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhvgfbj.
wspomnisz moje slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszanaswiecie
A wiec tak... ja sie wypowiem w tym temacie, bo widze ze wzbudza kontrowersje;-p Po pierwsze mariusz840000 czlowieku czy ty wiesz po co my placimy podatki? Rozumiem ,ze ty je placisz ze wzgledu iz sa nakazane, o reszte sie nie pytasz;-) Podatnik uiszcza skladki a w zamian za to, w okreslonych warunkach , moze liczyc na pomoc. Nie mow, ze jest pasozytem ktos kto z tej pomocy korzysta, gdy nie znasz sytuacji...Szczeniackie wyzywanie nic nie da. Do autorki, jestes niepowazna kobieta ,wracajac do polski i nie majac zapewnionych nawet godziwych alimentow na to dziecko... Po co je zaniżałaś??? Wychodzi na to ze za wszelka cene chcesz uniknac brania pieniedzy od ojca tego dzieciaka. nie masz zadnej pewnosci, kiedy i czy wogole ten twoj facet wroci.. Nie masz teo na pismie, nie ty pierwsza wpakowalas sie w g...no. Wogole jestes dziwna przez to twoje unoszenie sie honorem , ojciec ma zasrany obowiazek placic i to nie 100 zl mies!!!! Szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
wiesz kochana jet mozliwosc w kadej chwili zlozenia pozwu o podyzke alimentow, nie wiiem czy slyszalac o takiej dogodnosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×