Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o rade zapytam 29

wracam do polski jako samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

"po twoim ip widze ze na rozwodniakch sie w kilku wypowiadasz " reki sobie ucuac nie dam - ale nie przypominam sobie zebym zabierala glos w dyskusji o rozwodach, ale moze o czyms zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to myslenie na krotka mete
Bedzie zyla z jalmuzny choc ma mieszkania i domy:D i faceta za granica co jej bedzie kase (na swoje konto odkladal) bedzie udawala nedzarke w mieszkaniu obcego wujka...ale dostanie te pare groszy z MOPSu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu wyzej.....0000
a co to za usmiechy od ucha do ucha? ile kobiet sciemnia i kombinuje zeby wyrwac te pare groszy z mopsu? i nie dziwie im sie skoro opieka spoleczna nie ma na tyle pieniedzy by to wszystko sprawdzac, wiec nie rob tu szyderczych usmieszkow bo nie ona pierwsza i nie ostatnia. Ona nie knuje tego w domu tylko otwarcie pyta na forum przynajmniej ma odwage mowic o tym na glos! wiec teksty o nedzarkach schowaj sobie w kieszen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No- tak-zadna cwaniara
Zwykla bezmyslna idiotka. tak sie w zyciu ustawi ze do konca zycia bedzie zebrac. Bo NIE MYSLI LOGICZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmast
Na takie osoby nie dziala zawstydzanie .. one sa z tego co robia dumne. Mozna je jedynie wysmiac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie osoby
nalezy bojkotowac. NIE PRZYJMOWAĆ TOWARZYSKO Mówić o nich sąsiadom i wspolnym znajomym. UJAWNIAĆ ZŁODZIEJSTWO I CWANIACTWO. Ja się z TAKIMI NIE ZADAJE !!!! Wykluczam z grona znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooo rOR CZEMU ZMI
"czemu co temat to zmieniasz nik? po twoim ip widze ze na ..... " JAK ROZPOZNAĆ CZYJEŚ IP NA KAFETERII?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSISZ SIE
zglosic do moderatorow by spradzili skad (z jakiego komputera) dane posty zostaly wyslane. moderator potwierdzi lub zapzeczy. Wiec przypuszczam ze stad wiedziala ta osoba ze ROk c\y cos takiego zmienia niki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co to za usmiechy od ucha do ucha? ile kobiet sciemnia i kombinuje zeby wyrwac te pare groszy z mopsu? i nie dziwie im sie skoro opieka spoleczna nie ma na tyle pieniedzy by to wszystko sprawdzac, wiec nie rob tu szyderczych usmieszkow bo nie ona pierwsza i nie ostatnia. Ona nie knuje tego w domu tylko otwarcie pyta na forum przynajmniej ma odwage mowic o tym na glos!" usmiech jest penie w tym wypadku kpina ;-) tak jak autorka kpi sobie z podatnikow;-) nie ona pierwsza i nie ostatnia - jasne zlodzieje tez sie tak tlumacza ze inni tez kradli ajajaj - jak odwazna;-) to raczej glupota przyznac sie na forum publicznym ze zamierza sie cos wyludzic.oszukac zenue;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""czemu co temat to zmieniasz nik? po twoim ip widze ze na ..... " JAK ROZPOZNAĆ CZYJEŚ IP NA KAFETERII?????" tego akurat nie wiem - inni Ci doradza lepiej. ale czy Ty oby obsesji nie masz?;-) troche cie zal'-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zglosic do moderatorow by spradzili skad (z jakiego komputera) dane posty zostaly wyslane. moderator potwierdzi lub zapzeczy. Wiec przypuszczam ze stad wiedziala ta osoba ze ROk cy cos takiego zmienia niki" - powialo groza;-) teraz sie cala trzese i z podkulonym ogonem czekam na weryfikacje;-) smutne ze tez ludziom tak smutno uwierzyc w czyjas uczciwosc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO TWOIM IP ...
WIDZE ZE NIE TYLKO TUTAJ UBLIZASZ LUDZIOM ALE I PODSZYWASZ SIE POD INNE NIKI I PISZESZ WULGARYZMY. KAFETERIA PO KILKU KOLEJNYCH ZGLOSZENIACH CIE ZABANUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ublizam ;-) normalnie non-stop;-) lol lol lol hahahahahahahahahahahhahahaha ;-) widze ze kolega/kolezanka ma obsesje? a moze Ci zagrazam swoimi pogladami i dlatego tak mnie chcesz usunac?;-) caly zcas oczekuje w napieciu - ale masz fanztazje wprost rubaszna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego/kolezanko - amoze Ty za mna za moim tokiem myslowym po prostu nie nadazasz i to Cie tak stresuje? ;-) haha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujes z tym
rok jak rak??? to debil zglaszam go do zablokowania i poinformowania mnie z jakiego miasta i adresu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz o mnie? ;-) obawiam sie ze nikt Ci takich danych nie udostepni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujes z tym
udostepni dyrekcja kafeteri! do dowch osob policja zawiatala nwet ale nie bede cie zaglebiac w szeczgoly do jakich moderatorzy maja dostep i co tobie wiedza , zyj sobie dalej i pisz to co piszesz a sie przekonasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jednak do mnie to juz mi lepiej ;-) mialam isc na zakupy ale skoro policja sie do mnie wybiera to musze zaczekac ;-) szkoda mi Cie i to bardzo ;-) i tak nie wiele wiesz o komputrach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno tylko pytanko - masz na mysli polska policje czy tak? ;-) to az tak daleko oni podrozuja - uppps nie wiedzialam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujes z tym
tak tak wszedzie cie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wszchwiedzacy tropicielu/tropicielko - a daloby rade, moze wiesz, namierzyc rowniez autorke watku - kt probuje nielegalnie od panstwa peiniadze wyludzic? Z gory dzieki za pomoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po co dyskutujes z tym tak tak wszedzie cie znajda" - hrrr... powialo dreszczykiem emocji ;-) to zatem rezygnuje z innych form aktywnosci i czekam ;-) a co z autorka topicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujes z tym
tak to tez da rade zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujes z tym
ona juz zostala zlapana dlatego juz tu nie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jakies emocje ;-) to siedze i cala sie trzese;-) dobrze ze tez wylapia dzieciaki przy tym;-) w mlodym wieku to na oczy szkodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dyskutujes z tym
mam ich troszke wiecej---> ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to nie masz tego co najcenniejsze, a co ja mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:12 [zgłoś do usunięcia] ROR Moj wszchwiedzacy tropicielu/tropicielko - a daloby rade, moze wiesz, namierzyc rowniez autorke watku - kt probuje nielegalnie od panstwa peiniadze wyludzic? Z gory dzieki za pomoc" Buehehe....ROR pieknie to zalatwilas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×