Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o rade zapytam 29

wracam do polski jako samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość napisałam ze tata
MJZMHGF SB a ze tak spytam: co cie to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
HAHAHA zabolalo??? Prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się czytać całości jeśli już taka odpowiedź była to trudno :P Należy Ci się tylko zasiłek rodzinny w kwocie 68zł na nic innego nie możesz liczyć,a do tego jeśli się nie mylę i tak potrzebny jest Ci WYROK sądu o przyznanych alimentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
to ja ci powiem kiedy tatus wroci: NA SWIETY NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
MJZMHGF SB naprawde? no co ty gadasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
tak ze do zebrania bedziesz musiala sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
moj parter nie pozbyl sie naz za 100zl ale skoro wiesz lepiej to dzieki za informacje z tego co mi wiadomo to po tym jak do nas dojedzie sprzedajemy to mieszkanie i kupujemy 1 pokoj wiecej on pracuje tam dla nas dl;a naszego dziecka za co jestem mu bardzo wdzieczna ze tak chce zadbac o nasz przyszlosc. ON KUPUJE, bo ty nie masz z czego( skarbówka lubi pytać ludzi bez dochodów skąd mieli na mieszkanie) Jeśli nie jesteś żoną - nic ci się z mieszkania nie należy w razie rozpadu związku. Pamiętaj - łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo. Ktoś tu już słusznie zauważył, że najsłabszym ogniwem u ciebie jest ojciec twojego dziecka. ja już widziałam bezrobotne mamusie prowadzące firmę "na czarno" z partnerem, które w obliczu nowej miłości partnera zostyały bez dachu nad głową i pracy - bo ani z mieszkania ani z firmy nic im się nie należało - wszystko było na ojca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
MJZMHGF SB masz ci los! to strasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
smiej sie smiej, a powiedz dlaczego nie jestes zona, tylko panna z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
amaletto moi dziadkowie maja duze mieszkanie, rodzice sredniej wielkosci plus dom jednorodzinny w krakowie wiec nie mart sie w razie co mam gdzie mieszkac w razie rozowdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJZMHGF SB
Z POWODU PIENIEDZY??? TAK CIE PRZEKONAL OJCIEC DZIECKA NAIWNIARO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADNEGO ROZWODU
NIE BEDZIE BO NIGDY NIE DOJDZIE DO SLUBU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmma
dobrze zrozumialam?...twoj partner jest w uk..i bedzie zarabial na wasze mieszkanie..a ty bedziesz w pl sama z dzieckiem i dostajesz jeszcze od niego alimenty?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiadomo juz kiedy slub
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLUB BEDZIE
NA SWIETY NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA DZIEWCZYNO
jak moglas dac sie wykopac do polski z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj żałosna jesteś autorko.
tatuś dziecka pracuje za granicą żebyscie kupili mieszkanie większe o 1 pokój. No to faktycznie, wielki wysiłek. A ty piszesz "za co jestem mu bardzo wdzieczna ze tak chce zadbac o nasz przyszlosc." Hahaha. Już się dawno tak nie ubawiłam. Wdzięczna. A nie uważasz że to jego zakichany obowiązek ? Facet zmachał dziecko, laskę z dzieciakiem wysłał do Polski, łaskawca daje 100 zł. Ciekawe... Przyjedziesz, zaczniesz biegać po urzędach, troszkę to potrwa, kilka tygodni na pewno. A ty z dzieckiem będziesz zyła za te 100 zł przez ten czas? Będziesz mieszkała w jego mieszkaniu. Uważaj, bo gotów zażądać opłaty za wynajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmma
jezeli masz te alimenty zasadzone...to zycze wam duzo szczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
wiesz papierek z usc nie jest tym co kazdemu sie marzy w pierwszej kolejnosci. my bardzo pragnelismy dziecka i mamy je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
oj żałosna jesteś autorko. wiesz w naszym miescie to jest duzy wysilek, bo chcemy kupic mieszkanie na osiedlu ktore sobie upatrzylismy, i cena za metr nie jest 5 tys a troszeczke wiecej, do tego miejsce parkingowe i piwnica obowiazkowo.. wiec wiesz za 10tys zlotych tego nie kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
oj żałosna jesteś autorko. zmartwie cie bo nawet tego 100zl mi nie daje, poprostu nie bawimy sie w przesylanie , szkoda mojego i jego czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałam ze tata
chyba dzis z domu nie wyjde, jeszcze znajomy ma przyjsc ze swoja mala , urwanie glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tu jadowitych jaszczurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
jakich jadowitych jaszczurek? Jeśli np. Kasia wyszła za mąż i sama zapłaciła za studia oraz utrzymuje się z własnej i męża pracy to raczej dziwne by było gdyby nier poczuła się zbulwersowana wyrachowaną postawą autorki-cwaniaczki Na wszelaką pomoc socjalną idą dotacje z budżetu państwa, który - zamiast finansować co poniektóre pasożyty mógłby np. dofinansować służbę zdrowia, żeby do lekarza specjalisty nie trzeba było czekać pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej majacej glowe
na karku dziewczyny a nie cwaniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do habibti
>wychowywala tego pasozyta benkarta Co ci to dziecko zawiniło? Jego wina że ma matkę kombinatorkę? Obrażanie osoby która nic nie zrobiła jest ohydne. A tu na dodatek chodzi o malutkie dziecko. Podłe to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ma głowę na karku
to wyjaśnij mi czym się rózni złodziej choćby rowerów od autorki tego tematu? oboje zamiast zapracować wyciągają łapy po cudze cwaniactwo nie jest uczciwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popieram
zachowania autorki ale na litosc boska nie porownuj jej do zxlodzieja rowerow? czy na kradzier rowerow panstwo przyzwala i samo reguluje przepisy tegop dotyczace? nie ! a w przypadku zasilkow dla samotnych matek tak wiec to nie wina osob chcacych skorzystac a panstwa ze takie ma przepisy i w zadnej sposob nie moze ograniczyc klamst i naciagactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie porównywać
złodzieja rowerów i naciągaczki? Bo rower to ma jednego własciciela ktorego można określić? A pieniądze państwowe są niby niczyje? Ciewawe. Stopniowanie złych uczynków. można i tak. W ten sposób możemy stopniować czy więcej szkody jest ukraść rower komuś z sąsiedztwa czy komuś nieznanemu. A wyłudzenie też jest karalne. Nawet wyłudzanie zasiłków. Zlodziej rowerów też uważa się za sprytnego. Tu cwaniactwo i tu. Stopniowanie zła? Można i tak. Tworzyc obłudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona godl 35
mozesz sobie porownywac ale samotna matka na papierze moze starc sie o zailki, nikt jej nie udowdni ze ma majetnych rodzicow i partnera zarabiajacego za granica na zakup wiekszego miezkania. urzednicy to tylko ludzie a nie wrozki z rentgenami w oczach one sie opieraja na tym co wnioskodawca przedstwai, a jak poda ze jest samotna mam to co urzednik ma wiecej wnikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×