Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Surrealistka

5 kg do nowego roku, pytanka

Polecane posty

Gość Surrealistka

Witam, Chcialabym stracic 5 kg w miesiac, jednak chce sie poradzic poniewaz nie moge stosowac jakiejs szczegolnej diety, bo u mnie w domu i tak nikt nie bedzie gotowac inaczej (mam 18 lat i wciaz szczesliwie mieszkam z mamusia hehe), wiec czy wystarczy jesli bede pic duzo wody niegazowanej, zadnych innych napojow procz herbaty zielonej (bez cukru), zadnych slodyczy, mniejsze porcje, ale jedzenie jak zawsze i przy tym umiarkowany wysilek fizyczny? Dodam, ze nie pale,a alkohol w bardzo malych ilosciach w weekendy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstaw: cukier, słodycze, smażone potrawy, chleb, makaron i potrawy mączne, tłuste mięcho pij: zielona herbate, 2l wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyneczka23latkaaa
ja tez bym chciala -5 do nowego roku ale.... co mam zrobic jesli nie jem juz tych wyzej wymienionych zreczy z 6mcy w wakacje waga spadala w dol a teraz stoi w miejscu co mam jesc....? co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
Ok odstawic cukier i slodycze moge, unikac zwyklego (bialego) chleba moge na rzecz ciemnego, mieso moge wybierac chude, ale smazone potrawy, makaron, sosy itp jednak musze jesc, bo to sa glowne dania w moim domu. Czy jednak uda mi sie jedac to stracic choc kilka zbednych kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyneczka23latkaaa
mysle ze uda Ci sie moze nie piec ale zawsze cos bedzie na - nie zapominaj o jakichkolwiek cwiczeniach a nawet o spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokojnieee
W Twoim wieku z reguły ma się jeszcze dobrą przemianę materii, więc powinno się udać. Nawet jak będziesz jadła małe porcje makaronów i wysokokalorycznych rzeczy, no chyba że będziesz je jadła o 19, 20 wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieee
No ale na 5 kg, to bym nie liczyła, bo to wcale nie jest tak mało w miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
Mam taka nadzieje, bo niby nie jest zle, przy wzroscie 166cm waze 60 kg, wyliczylam ze mieszcze sie w normach, a jednak moje wymarzone 55;). Sadze ze przytylam tak od kiedy biore tabletki antykoncepcyjne (3miechy). A zaciekawilo mnie dlaczego twoja waga dalej nie spada, moze organizm sie przyzwyczail do takiej "diety"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
spokojnieee - dobre bylo by i ze 3 ;) tylko zeby na stale bez powrotow heh, a jesc staram sie ostatni raz jakos ze 3 godzinki przed snem. Ehh teraz bedzie najgorzej, bo swieta, dobre rzeczy itp... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieee
No to ważysz akurat :), więcej łatwo Ci nie będzie zrzucić, bo najszybciej tracą te osoby, które mają sporą nadwagę. No ale coś na pewno zrzucisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyneczka23latkaaa
no nie wiem czy latwiej jest zrzucic osobom ktore maja wieksza wage uwazam ze schudnac jest ciezko tak samo chudej czy grubej osobie tylko u grubej osoby barzdiej widac spadek 3-5 kg u chudej nie barzdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
A jeszcze mam pytanko do tego "wazysz akurat", z wyliczen faktycznie tak jest i jak bede wazyc te 55 kg przykladowo to bedzie ze waze na dolnej granicy normy, a jednak mam serio duzo tuszczyku na brzuchu i udach. Jak to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieee
Zależy od budowy, pewnie znasz takie osoby, co ważą nie dużo, ale wyglądają na więcej i na odwrót, to sprawa indywidualna i te normy, to takie orientacyjne są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie zrzucisz
tylko jedz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieee
A ja właśnie nie zgdzam się, że 5 kg mniej to nie widać po osobach szczupłych, a po grubszych. Jak ja ważyłam 5 kg mniej, to widać bylo różnice niż teraz te 5 kg więcej, a zawsze miałam wagę w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyneczka23laaaaaa
no to w takim razie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
A jak to jest np z jablkami? Bo kiedy dopada mnie glod wcinam wlasnie je, potrafie zjesc ich do 4 dziennie (ale b. duzych i slodkich) czy one nie beda dzialac "przeciw" mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×