Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Hjeka Mania chyba nie zniklo...nawet sie zdublowalo i tak wskoczyłas swoim postem na 40-sta stronke:) Dopiero usiadlam po powrocie z pracy. Wzialam sie odrazu za robienie fasolki po bretonsku.Wielki gargotuje...ale to po to aby wsadzic w sloiki i bede miala tez dla męza na kolejny wyjazd. Musze mu narobic jedzenia ,zeby mogl choć jedzeniowo byc blisko domu;) Zwariowalam na punkcie Kelly Family..ciagle słucham:) Tak mam malo czasu ciagle.Siedze przy kompie..i owszem,ale pracujemy nad prezentem dla rodziców. Wczoraj to z mezem udalo nam sie porozmawiac dośc dlugo..ponad 2 godzinki:d...nie bylo chetnego do rozmawiania wieczorkiem...wiec my mieliśmy okazje. Juz tylko 10 dni nam zostało..musze sie spręzyc jeszcze przed spotkaniem i cos niecos zgubic;) Piekne wakacje planujecie..ja marze o Mazurach..nigdy tam nie bylismy. Aniaminka nie kupuj za duzo chlebka,bo wtedy kusi i waga skacze...a zalezy ci przeciez na spadku.Trzymam kciukasy:) Dorotka jak pogoda ładna to tylko spacerowac. U mnie nie za cieplo,,to chyba uroki sasiedztwa z morzem Pozdrowionka dla wszystkich..ide dalej zajmowac sie swoja fasolka a i zaraz meza zadzwoni...wiec spadam papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kafe czasami szaleje Kropelko czy ja dobrze zrozumiałam szykujesz jedzenie na kolejny wyjazd męża o kurcze a ja myślałam że to taki jednorazowy wyjazd to znów bedziesz tesknić biedaku ale widocznie tak musi być co robić nie rozumiem polityki tego kraju jak można pozwolić by fachowcy dorabiali sie w obcych krajach bo my Polacy jesteśmy świetnymi pracownikami w porównaniu do tych anglików niemców francuzów itd Dorota ja też uwielbiam wiosne chyba zreszta każdy po zimie nie może doczekac sie u mnie dziś piekne słońce ale wczoraj było nie ciekawie wczorajszy plan wykonałam w 100 procentach a nawet wiecej no i dietkowo było bardzo dobrze jak mamcały dziń rozplanowany to nie szukam po lodówce bo brak czasu tak malutko czasu do świąt ja już wpadam w panike na wielkanocnym śniadaniu bede miała ponad 20 osób jak ja to zdąże przygotować kupiłam sobie wczoraj torebke tak zwana listonoszke tylko mała z pieknej skóry czarną powiem wam że wyglada super znajoma przywiozła z włoch piekna skórka jestem bardzo zadowolona moja przyszła synowa też chce taką czyli troszke gustu mam:) ja dziś sie biore po pracy za garderobe a wierzcie mi roboty tam jest mnóstwo bo ciuchy sie kurza troszke trzeba bedzie wyrzucić bo niektóre sporo za duże sie zrobiły ale bałam sie wyrzucac bo jak bym utyła to co wtedy pare sobie zostawie bo po świetach nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania..ano jedzie..zaraz po swietach.Jak dobrze pojdzie,to we wtorek..a jak nie to juz drugiego dnia swiat jedzie:( Potem przyjedzie chyba w maju na kilka dni..do końca czerwca w pracy.Na cale wakacje mam go w domui znow we wrzesniu do listopada wyjazd:(. Szkoda,ze nasze problemy nie moga sie zakonczyc po takim jednym wyjeżdzie. Normalnie nawet nie przeraża mnie to,ze może nie przedłuza mi umowy,a konczy mi sie ostaniego maja,bo wizja bycia razem w wakacje wszystko by mi wynagrodzila.Nawet nie rozmyslam juz na ten temat.Poprostu bede zmuszona szukac innej pracy..i zapewne juz mialabym ja na miejscu bez dojazdów. Jestem dzis na maksa wyeczona..praca i nerwami. Tata moj znalazl sie w szpitalu....syn mial dzis robione badania..wyniki..morfologia..cukier..rtg..OB.Cyrki poprostu. Chcialam wziąc opieke,ale mam powiedzialaze pojdzie z nim. No i wyladowala razem z tata u lekarza a stamtad zabrali go do szpitala:O. Takie cyrki ma przy astmie. I ta opieka bylaby dzis jak znalazl. Jeszcze mialam prawie konto puste..nie moglam sie dodzwonic do domu kupe czasu...i sie w pracy denerwowalam z bezsilnosci. Nawet jesc mi sie nie chce Pozdrowionka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko bidulko dzień miałaś faktycznie fatalny mam nadzieje że z Twoim tatą jest ok z astmą tak bywa w każdej chwili można wylądować w szpitalu ale nie martw sie bedzie ok :) a syn to z jakiej okazji badania to zapowiada ci sie troche tej rozłąki z mężem ale cóż bywa i tak ale jak ludzie sie naprawde kochaja to przetrwaja wszystko prawda wyobrażam sobie twoje nerwy wczoraj ja jak sie nie moge dodzwonić do któregoś z moich chłopców to wpadam w okropną panike dosłownie mnie to paraliżuje ja wczoraj wykonałam hardkorową prace czyli moja garderoba skąd ten kurz nie mam pojecia z jedzonkiem też było ok nawet troszke za mało można by rzec dziś kolejny pracowity dzionek a wieczorem goście niestety mam nadzieje że nie ulegne pokusom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Kropelko trzymam kciuki za Twoich bliskich U nas co chwila słoneczko wychodzi zza chmur Biorę się dzisiaj za firanki bo wczoraj porządki na podwórku Zobaczyłam dziś na wadze 91,9 mam nadzieję że to prawda a nie psikus wagi:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale tutaj są pustki Oj chyba wszystkie kobietki są zajęte świątecznymi porządkami :) Kropelko ja znam małżeństwo które przetrwało 10 lat rozłąki po powrocie koleżanki ciężko im było żyć razem ale powoli na nowo sobie to jakoś poukładali Ja oczywiście mam nadzieję że u Ciebie tak długo nie potrwa ta rozłąka Jak tam twoi mężczyźni sie czują ? My mieliśmy ostatni dzień rekolekcji więc byłam z dzieciakami w kościele później poszliśmy do mojej koleżanki jak wróciliśmy zrobiłam szybki obiadek i do nauki Odzywajcie się czasem :) Opowiadajcie o wszystkim my tu czekamy na każdą spowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale tutaj są pustki Oj chyba wszystkie kobietki są zajęte świątecznymi porządkami :) Kropelko ja znam małżeństwo które przetrwało 10 lat rozłąki po powrocie koleżanki ciężko im było żyć razem ale powoli na nowo sobie to jakoś poukładali Ja oczywiście mam nadzieję że u Ciebie tak długo nie potrwa ta rozłąka Jak tam twoi mężczyźni sie czują ? My mieliśmy ostatni dzień rekolekcji więc byłam z dzieciakami w kościele później poszliśmy do mojej koleżanki jak wróciliśmy zrobiłam szybki obiadek i do nauki Odzywajcie się czasem :) Opowiadajcie o wszystkim my tu czekamy na każdą spowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć naprawde ciągle sprzątacie ej dziewczyny pisać pisać ja wczoraj dałam czadu cały dzień pracowałam i to na maxa wieczorem podobnie jak u Sylwii zakończenie rekolekcji a jeszcze goście ale z jedzeniem dałam rade zjadłam dość malutko nawet bardzo malutko ja po prostu musze miec ciagle zajecie to wtedy nie szukam co by tu zjesc dopmek zaczyna SIE PIEKNIE BŁYSZCZEĆ jeszcze tylko :(piwnica mi została i asysta przy sprzątaniu w pokojach synów bo jak nie spojrze to tylko z wierzchu zgarnie młodszy a pod spodem tumany kurzu Kropelko rozchmurz sie i napisz słówko Sylwia a u ciebie co tam po za nauką kreacja na święta przygotowana ja dziś troszke luzu bo świeto ale przyjezdzaja dwie kuzynki z maluszkami wiec bedzie wesoło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja znow sie ogarnełam, po moim niewypale, czyli 10-dniowej waga spada, jak na razie codziennie cieszy mnie to odrabiam straty takze jestem zadowolona, ze wszystko idzie w dobrym kierunku gratuluje wszystkim spadku wagi miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynu Mania u ciecie już błyszczy a ja nawet nie zaczęłam :)ale z moim metrażem to wysprzątanie na błysk zajmuje mi jeden dzień Mania u mnie kreacja już dawno wisi w szafie czarna mini i czarno-biała bluzka Przedwczoraj udało mi się nabyć świetna tuniko-koszulę Ja zawsze powtarzam że czasami jest lepiej zakryć sporo niż odkryć za dużo i ta koszula to potwierdza świetnie się prezentuje z rurkami i szpilkami a zakryte jest prawie wszystko Przyszła wiosna i powoli się zaczyna pokazywanie przez kobiety swoich walorów :) Aniaminka gratuluję spadku wagi :) Pozdrawiam wszystkie czytające niepiszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki U nas dzisiaj była super pogoda Prawie cały dzień spędziłam na podwórku nawet wypiłam kawkę na świeżym powietrzu ,trochę pouporządkowałam z rozpędu posadziłam irysy mam nadzieję że to nie za wcześnie :) Trochę pograbiłam pozamiatałam ,nie chciało mi się do domu wracać Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️[kwiatek🖐️🌼 Ja padam..ze zmęczenia..zmartwien...ale jeszcze na chodzie no jakże by inaczej,przeciez trzeba jakos w pracy funkcjonowac. Synio ma skierowanie do neurologa..teraz ma angine ropna:(..tata nadal w szpitalu:(i jak stwierdzila lekarka_ jak dobrze pojdzie,przed świetami wyjdzie... Normalnie pieknie... Jutro maja przywieżc prezent dla rodzicow ale taty nie będzie:( jakies pomieszanie z poplataniem..ale u mnie to juz prawie norma..zawsze sie cos na łeb wli:O Pozdrowionka dla wszystkich i trzymajcie forme papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny juz dawno sie nie odzywalam ale jakoś tak sie wszystko zlożyło że nie miałam czasu ani na odchudzanie ani na forum;/ sesja już sie kończy jeszcze 3 najgorsze egzaminy przedemna a potem bede wolna oczywiscie przez ten czas trzymałam sie nie objadania i nie podjadania słodyczy ale zero wysiłku fizycznego:( niestetyw ciągu miesiąca schudłam tylko 6 kg i jakos tak specjalnie po sobie tego nie widze chciałabym schudnac szybko ale zgłową patrzyłam na rozne diety ale nie wiem sama ktora bedzie najlepsza dorota ty miałaś podobna wage kiedys do mojej od czego zaczęłaś odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Piękna pogoda trwa niestety znów pech już nie mam siły do tych samochodów ,matiz mi się zepsuł a to moje oczko w głowie bo to moje pierwsze autko ale nic po świętach się naprawi i już Dietę trzymam i nareszcie mam więcej ruchu a ztym mi dobrze oby tylko piękna pogoda nas nie opuściła :) Asiek ja od samego początku stosuję dietę 1200 kcal na początku rygorystycznie zero chleba ziemniaków i słodyczy ,teraz byle się zmieścić w ilości, dzisiaj nawet zjadłam pizzę na obiad :) Wstawiłam nowe zdjęcie na nk Asiek a 6 kg to rewelacyjny wynik gratuluję Ja mam ten problem że strasznie mało mi schodzi w biuście i teraz mam miseczkę G Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota a nie masz problemów ze zwiotczeniem skóry? i czy cwiczyłaś czy tylko diete stosowałas? ja tez mam ten sam problem z biustem tylko czekam kiedy się trochę skurczy a tu nie widac nic;/ tez zacznę od jutra ostro diete 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek chyba jestem fuksiarą bo nie mam problemu ze skórą stosuję kremy ujędrniające na początku myślałam że będzie z tym kłopot ale po miesiącu zrobiło się lepiej i teraz ok noszę jeszcze pas neopropenowy to bardzo mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kobietki! Wiosna zawitała wszędzie jak widzę!!! Super!! No i sie zaczęło.....Porządki w domu ,ale to pikuś....Działka się domaga fulll serwisu ;p bo co jak co,ale roślinki nie poczekają aż będę miała dla nich czas...Rwie się wszystko hurtem do rośnięcia. Trochę mnie martwią gladiole bo puściły już kiełki,a sadzić to dopiero za jakieś dwa tygodnie będzie można... no i tak ganiam ,praca,dom działka... A jeszcze córcia marudzi o rower..Niby kasa na zakup jest,ale ślubny musi widzieć owo cudo na własne oczęta,a że pracuje po 12h,to nie ma czasu jechać i oglądać..No i kółko zamkniete... Coś nie chudnę..Chyba jem za dużo czy co? Buziaki i uściski,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWUSZKI SPRZATANIA CIAG DALSZY JUTRO PLANUJE JUŻ ZAKOŃCZYĆ TĘ MĘCZARNIE JEDYNY PLUS TO DUŻO RUCHU I MALUTKO JEDZENIA KROPELKO NIE MARTW SIE TATA SZYBKO WYZDROWIEJE CZASAMI TAK SIE DZIEJE ZE SIE WSZYSTKO NIE UKLADA ASIEK 6 KG TO BARDZO DUŻO DOROTA OJ TE SAMOCHODY CIGLE JAKIES Z NIMI PROBLEMY SYLWIA SPODNIE RURKI BOMBA BARBLA TO PRAWDZIWA OGRODNICZKA JESTES JA JESZCZE NIC NIE ROBIŁAM NA DZIAŁCE ALE TAK MYŚLE ŻE JUTRO SIE UDA UDANEGO WEEKENDU DZIEWCZYNY NIE OBJADAC MI SIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przepraszam ze nie pisze za czesto, teraz piekna pogoda wiec wieksza czesc czasu spedzam na dworze, zaraz tez uciekam na spacer z maluchem, gratuluje wszystkim spadkow, milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przepraszam ze nie pisze za czesto, teraz piekna pogoda wiec wieksza czesc czasu spedzam na dworze, zaraz tez uciekam na spacer z maluchem, gratuluje wszystkim spadkow, milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zepsuła sie pogoda..a wczoraj tak pieknie było. Ale dobrze z jednej strony,bo synek wczoraj przeżywal,ze tak pieknie a on musi siedziec w domu Zaraz ide testowac prezent rodziców..bede piekla biszkopt i przełoze go kremem..musze przygotowac sie do robienie tortu...a wiec do dziele pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zepsuła sie pogoda..a wczoraj tak pieknie było. Ale dobrze z jednej strony,bo synek wczoraj przeżywal,ze tak pieknie a on musi siedziec w domu Zaraz ide testowac prezent rodziców..bede piekla biszkopt i przełoze go kremem..musze przygotowac sie do robienie tortu...a wiec do dziele pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zepsuła sie pogoda..a wczoraj tak pieknie było. Ale dobrze z jednej strony,bo synek wczoraj przeżywal,ze tak pieknie a on musi siedziec w domu Zaraz ide testowac prezent rodziców..bede piekla biszkopt i przełoze go kremem..musze przygotowac sie do robienie tortu...a wiec do dziele pozdrowionka Cos znow szwankuje kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch ,ze ho,ho. Wcisnelam w siebie redsa....bardzo nie dietetycznie...i powiem wam wcale nie smakowal...a wypilam w samotnosci:O Od juta chce sobie zrobic post i ciagnac tylko na kefirkach i jogurtach...i tak przez 3 dni...potem to zacznie sie szalenstwo swiateczne,wiec trzeba skurczyc zoładek ...coby w swieta za duzo sie nie zmieścilo:);) Smigam spac,bo mam 1 zmiane..Potem tak do srody i juz od czwartku mam wolne....iiiii co...i moj maz wraca:):D:):D kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch ,ze ho,ho. Wcisnelam w siebie redsa....bardzo nie dietetycznie...i powiem wam wcale nie smakowal...a wypilam w samotnosci:O Od juta chce sobie zrobic post i ciagnac tylko na kefirkach i jogurtach...i tak przez 3 dni...potem to zacznie sie szalenstwo swiateczne,wiec trzeba skurczyc zoładek ...coby w swieta za duzo sie nie zmieścilo:);) Smigam spac,bo mam 1 zmiane..Potem tak do srody i juz od czwartku mam wolne....iiiii co...i moj maz wraca:):D:):D kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch ,ze ho,ho. Wcisnelam w siebie redsa....bardzo nie dietetycznie...i powiem wam wcale nie smakowal...a wypilam w samotnosci:O Od juta chce sobie zrobic post i ciagnac tylko na kefirkach i jogurtach...i tak przez 3 dni...potem to zacznie sie szalenstwo swiateczne,wiec trzeba skurczyc zoładek ...coby w swieta za duzo sie nie zmieścilo:);) Smigam spac,bo mam 1 zmiane..Potem tak do srody i juz od czwartku mam wolne....iiiii co...i moj maz wraca:):D:):D kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×