Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

nastepnym razem uaktualnie stopke ale jest kolejne mniej niz ostatnio...taka moja motywacja dla was...pomarancza ma troche racji...wiecej ruchu...widze ze nie ma duzo lasek ktore pisaly kiedys...szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwia, Mania i Dorota- ciesze sie, ze pamietacie o mnie!! Pozdrawiam was serdecznie, oraz inne dziewczyny z topiku niestety poszukuje sposobu na siebie... znam swoj problem za mało od siebie wymagam taki jest ten problem zawsze było tak, ze jadłam to, co lubie a potem dosc restrykcyjna dieta- efekt załosny teraz robie to, czego jakos unikałam, czyli jesc w miare normalnie, ale mniej i nie jesc od około 17 takie słabe uderzenie, ale moze przyniesie lepsze efekty, niz kefiry i inne wynalazki ............... ja czytam topik i mam wrazenie, ze jest to topik Kropelki, bo ona tu pisze najwiecej i podtrzymuje ten topik przy zyciu ........................... zupełnie nie rozumiem po co niektore osoby pisza takie teksty, jak pomarancze? co z tego, ze nie rozumiesz, ze mozna wazyc sto kilo? co to wnosi do tematu? kazda z nas chciałaby wazyc 50, czy 60 kilogramów ale jest inaczej jednak problem otyłosci jest bardzo skomplikowany, wbrew pozorom i pewnie dlatego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, pisze tu po dosc dlugim czasie, wiec moze nie powinnam sie wypowiadac, ale bulwersuja mnie tego typu (co pomarancza osoby) oczyiwscie- zgoda, ze kobiecie nie wypada wazyc sto kilo jasne ale wypisywanie watpliwych uwag na forum dla juz odchudzajacych sie jest przejawem wyjatkowo wrednej natury druga sprawa, jesli wazysz 51 kilo, to co mozesz wiedziec o obwislej skorze? zmartwie cie nie kazda kobieta musi miec obwisła skore a nawet jesli, to nie twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zaliczyłam juz fryzjera Wcinam swoje ulubione danie...activia ze słonecznikiem i orzeszkami wloskimi.To musze miec codziennie. Wypije kawke. Niestety,przez tak szybka wizyte u fryzjera nie zaliczylam jeszcze ćwiczen,ale po kawce to nadrobie. Na temat swojej wagi nic nie napisze,bo cholerka naprawde nie wiem ile waże...musze chyba wybrac sie do lekarza.Ale najwazniesze ,ze wiem ze zmniejszam sie w obwodach.haha:D Moja kurtka skórzana,ktora z powodu beznadziejnej pogoda trzeba ponosic...wisi na mnie jak na wieszaku.Zostaje mi tylko przesunąc guziczki,bo nic z nia nie zrobie Na kolejny sezon moze uda mi sie kupic nowa Kleniopatra witaj kobietko...trzymam za ciebie kciuki i za odnalezienie przez ciebie jak najskuteczniejszego sposobu na odchudzanko. Dużo za...widze,ze jednak obserwujesz temacik...swoje dziecie:) Pozdrowionka dla całej reszty dziewczyn Do reszty sie nie odniose,bo nie na tym polegało założenie tematu...nie na skakaniu sobie do oczu...to tylko moje zdanie ale i tak pozdrawiam wszystkivch tu zagladających🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dla mamusiek ❤️ nie wiem co osoba 51 kg robi na forum diet szkoda gadac tyle złośliwosci w kazdym zdaniu a odnosnie twojego 41 letniego kolegi szkoda go bo o ile ma zone to pewnie jej nie kocha i nie wazne czy jest chuda czy gruba zawsze cos wynajdzie w niej złego nie wiem tez co ty robisz na kafe na plaze dziewczyno lec pokazuj swoje wdzieki szkoda czasu na twoje pisanie Duza witaj no uaktualnij stopke to bedziemy podziwiac i gratulowac kleo witaj swietny sposób to jedzenie nomalne tylko połowa i faktycznie porzuc te wszystkie diety bo tylko rozstrajaja nerwy i zołądek pisz tu nam jak ci idzie Kropelko activia super swietnie ze cm sie zmniejszaja to tez okazja do zakupu super modnych ciuszków moje ciuchy z tamtego lata w odstawke ida bo tez figura wróciła do normy sprzed paru latek tak mysle ze ja juz chyba przy tym 40 rozmiarze zostane i nie moge jakos zejsc nizej sylwia jak tam jazda ciesze sie ze udana pirwsze koty za płoty Asiek fajnie ze jestes a co ty blisko powodzi bylas Kami ja jem ogolnie wszystko tylko staram sie co nie zawsze wchodzi omijac chlebek bulki słodycze dorota wcale nie uwazam ze jakos duzo jesz my wczoraj robilismy zbiórke dla naszych powodzian wiec pracy było ale przyszykowalismy trzy pełne samochody busa i dwa vany i wczoraj pojechali to zawieźć na miejsce mówie wam dziewczyny tam jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to powinna teraz cholerka lezec w łozku u boku męza,a niestety jestem w pracy. Ale tylko 1 nocka..potem mam 3 dni wolne:D To mi zrobił maz niespodzianke i zastanawiamy sie nad sensem kolejnych wyjazdów??? Nie dajemy rady..ani ja ani on...coś trzeba pokombinowa,bo to jest nie warte tej męki tylko,ze cholerka kasa na ulicy nie leży. Mój mąz jak mnie przytulał,to byl w szoku jak "zmalałam.Mowi..ale ty jestes chuda:D Jakie to przyjemne. No chuda to ja jeszcze nie jestem ale powolutku... Spokojnych i kolorowych snow. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, melduje tylko, ze staram sie jesc przede wszystkim warzywa u innych sa swietne efekty jednak nie tylko, w ciagu dnia pozwole sobie np na jedna, czy nawet dwie kromki chleba własnie zjadłam pomidorki papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mania ja na południu mieszkam w Tarnowie więc tu nie było takich tragedii tzn w mieście ale po wsiach okropnie tak samo domy ludziom pozalewalo, rzeki wylały, coś okropnego...wsp[ółczuję tym których to dotknęlo moja dietka ok kg powoli leca zauważyłam że nogi i ramiona są ok piersi - coś można by z nimi zrobić ćwiczeniami bo nie są takie tragiczne ale dolna partia brzucha to już chyba nie ma ratunku, bo ja w ciąży ważyłam 122kg a potem nie zdążyłam schudnąć i miałam rozległą operację :/ cały brzuch przecięty na pół w szerz no i potem przez długi czas był tak spuchnięty że ta skóra mi się chyba już tak bardzo naciągła, no nic zobaczę jak będzie np za -10 kg ja dopiero wstałam bo moja córeczka tak długo czasami sypia:) Kropelko to masz niespodziankę:) życzę przyjemnie spędzonego czasu z mężusiem:) kleoniepatra ważne że coś robisz w końcu znajdziesz sposób na siebie tylko musisz starać się być wytrwałą troszkę, bo w odchudzaniu nie chodzi o to żeby się głodzić przez jakiś czas ale żeby się nauczyć nowego życia z jedzeniem, bardziej przemyślanego i zdrowszego:) trzymam za ciebie kciuki:) miłego dnia dziewczyny ja pewnie znów z mężem pojadę do pracy, bo on po godzinach musi towar na sklepy rozwozić więc zawsze to jakiś wysiłek ajk mu pomagam i ruch a on mniej się zmęczy:) buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najpierw zacznę od pomarańczy gratuluje że po pierwszej ciąży spadła ci waga ale ciekawa jestem jak byś pisała gdyby tak się nie stało Każdy jest inny i nie uogólniaj że to przez żarcie To nie jest żadna agresja z mojjej strony tylko rada I dla twojej wiadomości nie jestem gruba wiec wszelkie uwagi na ten temat sobie odpuść !!!! Kropelko korzystaj z chwili Fajnie że twój mąż docenia twoje starania Dużo za duża zaglądaj częściej będzie nam bardzo miło :) kleoniepatra trzymamy za Ciecie kciuki z czasem wrócisz na dobre tory :) mania super że pomagasz tym ludziom potrzebni są tacy ludzie jak ty Ja dzisiaj jadę z dzieciakami do teściowej przełożyliśmy trochę dzień matki bo wczoraj trochę źle się czułam Mało śpię więc w dzień kiepsko funkcjonuje Wczoraj to sama się wystraszyłam Zaczęłam robić gofry zalałam ciasto poszłam do pokoju usidlam przed kompem i zasnęłam po pewnym czasie wchodzi mój i mnie budzi Cholera gdyby jego nie było to bym spaliła chatę nawet on się wystraszył myślał że zemdlałam (czami mi się zdarza jak spada mi ciśnienie ) musze coś z tym zrobić Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pomału w dol' kropelka moj mąz juz 3,5 roku na wyjezdzie a ja siedze sama:( tez byl w weekend zrobil mi niespodziankę pomalu wracam do 95 a potem ....uffffffff jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Znowu wróciłam do ćwiczeń Znalazłam starą kartkę z wymiarami i poprawiłam sobie humor :) U nas brzydka pogoda co chwilę pada więc pewnie już na dwór nie wyjdę :( W dodatku na osiemnastą na pokaz ale dałam się wmanewrowac ehh Kropelko fajnie że masz męża teraz przy sobie ,ja to swojego widzę mało bo chodzi wiecznie na nocki po 12 godzin niestety w wekendy również więc mamy mało czasu dla siebie :( kleoniepatra* super że próbujesz na nowo zobaczysz szybko zrzucisz nadprogramowe kilosy Wszystkie kobietki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie ciagnie na slodkie...mam okres ale mam nadzieje ze juz po ...waga szybciej pojdzie w dól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie dietowiczki Kropelko a to niespodzianka widzisz a dopiero miałas dołato teraz mozesz sie nacieszyc pod kazdym wzgledem w pełnym znaczeniu :) a jak maz zauwazyl ze schudłas to racja bo przeciez on dokładnie wyczuje gdzie ubyło gdzie przybyło :) kleo widzisz wystarczy zebrac sie w sobie i nie katowac sie dietami ograniczyc wystarczy a przeciez i tak kazda z nas wie gdzie tkwi przyczyna tycia u mnie sa to głownie weglowodany wiec jak ograniczam pieczywko ciasta itp to efekt jest co nie znaczy ze mam całkiem tego nie jesc wystarczy ograniczyc Asiek ja tez mam ciecie na brzuszku wzdłuż pamiatka po cesarce w zamirzchłych czasach potem cieli juz inaczej i tak tyle szczescia ze przy troszke wyzszych majtkach tego nie widac zobaczysz co bedzie jak juz schudniesz i wtedy sie pomartwisz fajnie ze jeździsz z mezem na pewno mu przyjemniej mój to zawsze mnie ciagnie ze soba choc ja nie cierpie jeździc Sylwia martwia mnie te twoje spadki cisnienia moze masz za mało cukru ja tez tak kiedys miałam musisz koniecznie do lekarza to nie jest cos co sie samo wyleczy Dorotka jak pokaz za cwiczenia brawo Kami ja juz po okresie ale na dwa dni przed to mam masakre ciagle bym cos jadła ja wczoraj dietkowo az za bardzo cały dzien miałam zajety wiec siła rzeczy nie było czasu zjadłam tylko rybke i ze dwa jogurty na cały dzien no jak bym miała takie dni przez miesiac to bym w rozmiar 36 weszła :) jutro wyjazd na komunie mój mezus chrzestnym dzis jeszcze polazimy za garniturem dla nego co nie jest łatwo bo brzuszysko to on ma wczoraj przymierzyl z 10 i klapa ale dobrze mu tak obżera sie na moich oczach i mówi ze odchudzanie to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mania byłam z tym u lekarza i NIC NA TO NIE MOŻNA PORADZIĆ TYLKO KAWA I KROPLE ZIOŁOWE :) Z TYM MOŻNA ŻYĆ TYLKO TRZEBA O SIEBIE DBAĆ NAJGORZEJ JEST JAK CHORUJE WTEDY MAM BARDZO NISKIE CIŚNIENIE JA JUŻ SIĘ PRZYZWYCZAIŁAM DO TEGO PRZYZWYCZAIŁAM JA DZISIAJ MAM KOLEJNĄ JAZDĘ ZARAZ MUSZĘ ZAWIEŚĆ DZIECI DO TEŚCIOWEJ MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny trzymam sie, waga spada im wiecej dni na warzywkach, tym wieksza motywacja pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj jak pusto ja po komunii sukienka lezala swietnie szpile 10 centymetrowe dopełniły reszty komplementy mnie uszczesliwiły i umocniły ze jednak warto niedojadac bo jak sie słyszy od 25 letnich dziewcvzyn ciociu ale z ciebie laska to zyc sie chce Kropelko rozumiem szczescie bije na kilometr Sylwia jednak uwazaj bo takie spadki cisnienia to nic dobrego nie wróżą Kleo pieknie widze ze wpadłas w rytm i tak trzymaj tylko nie katuj sie za mocno tak z rozsadkiem :) dla reszty dziewczyn ❤️ ja zaraz podejmuje gosci wiec spadam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mania masz rację to że ktoś zauważa i docenia nasze starania jest dla nas bardzo ważne :) JA WIECZOREM IDĘ NA DZIEŃ RODZINY DO SZKOŁY SYNA STRASZNIE NIE LUBIĘ TAKICH IMPREZ ALE WIEM ŻE DLA SYNA JEST TO BARDZO WAŻNE WIĘC MUSZE TO WYTRZYMAĆ DLA NIEGO :) TERAZ WZIĘŁAM SIĘ ZA SPRZĄTANIE WYDAJE MI SIĘ ŻE CAŁY CZAS SPRZĄTAM A I TAK MAM BAŁAGAN :) MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jajuz niestety znów sama:( Na dodatek odebralam wyniki z tomografii...i wcale nie pocieszyły mnie Wskazany rezonas. za cholerkke nie potrafie zinterpretowac tych wynikow,a jak czytam na necie,to ze starach ciarki przechodza...nie chce sie nakrecac...ale taka moja natura Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko nie rozmyslaj bo nie potrzebnie nabijesz sobie głowe głupotami jezeli trzeba zrób rezonans i idz do dobrego lekarza niech to oceni nie mozesz martwic sie na zapas bo to do niczegodobrego nie prowadzi szkoda ze maz juz wyjechał na pewno nie pozwoliłby ci sie martwic Kleo oby tak dalej trzymam kciuki Sylwia z tym sprzataniem dziwna sprawa u mnie sami dorosli ludzie a jak by dwa dni nie sprzatac to ..................masakra jak to mówi nasz synio dzis dzien dziecka musz moim dzieciaczkom cos zafundowac bo to takie maluszki dietka wydaje mi sie ze ok a co tam u Asiek Dorotek Kami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje drogie my mieliśmy wczoraj druga rocznice ślubu:) niestety nie wyjechalismy nigdzie bo samochód musimy wymienić i trzeba oszczędzać;/ no ale może w wakacje to sobie odbijemy:) co do kropelki to zgadzam się z mania musisz sobie zrobić badania i wtedy wszystko się wyjaśni ja też mam problem tylko z okresem znów mi się spóźnia juz trzeci raz : najpierw miesiąc potem mi się spóźniał ponad dwa tygodnie a teraz już też prawie dwa;/ robiłam w tym czasie kilkanaście testów ale wszystkie negatywne muszę się wybrać do gina bo może coś mam nie tak z jajnikami , czesto mnie bolą a wy nie miałyście problemów z okresem na poczatku diety, no w sumie to już nie taki początek bo 3 miasiące za mną? teraz znowu sesja sie zaczyna więc będzie zakówanko;/ prawko robię już od lutego i jeszcze zostało mi 12 godz jazdy , musze sie za to wziąc pożadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kchane dzieki za podtrzymanie na duchu, Bylam u lekarza rodzinnego,bo przeciez ta wizyte u neurologa mamy dopiero w lipcu. Nie moge dostac od niego skierowania na rezonas,bo moze go wystawic tylko neurolog.Nawet na prywatny rezonans musze miec skierowanie.. Znalazlam wszystkie wyniki usg synka robione do 1 reku zycia.Zawsze to jakis obraz dla specjalisy,bo ten wynik to tylko mu daje odpowiedz na to co wyszlo teraz,a komory syn mial juz powiekszone w dziecinstwie.Moze ulatwi mu to wydanie opini. Lekarz rodzinny tylko powiedzial,ze to moze byc wynik rozwoju,wiec na razie sie tego trzymam. A dalej przyjdzie mi czeakc. W czwartek moze uda mi sie dodzwonic do neurologa i cos moze przyspisze ciesze sie dziewczyny z waszych sukcesów. Dzis mam wolne,wiec moze coś uda mi sie poćwiczyc bo wtedy nawet psychicznie czuje sie lepij ,bo wypacam te moje troski. Mi przepadla kolejna wizyta u gina,niestety tak jak myslalam,dostałam@@@. Kolejna z a2 tygodnie...stan gotowosci. Pozyczylam od bratowej twister...fajny sprzecik:) Pozdrowionka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca praca praca na nic nie mam czasu nie wiem jak to sie dzieje Kropelko czekaj na opinie lekarza nic nie mysl będzie ok a jak twister słyszałam ze to fajny sprzecik Asiek gratulacje z okazji rocznicy jejku 2 kiedy to było u mnie 23 matko jaka ja stara jestem z tym okresem dziwna sprawa nie sadze ze to przez diete koniecznie do lekarza idz spadam dziewuszki do pracy bo bedzie źle udanego świetowania życze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hje dzis mnie lekarz troszke uspokoił,bo podeszlam jeszcze raz do naszego. Musze jednak czekac na wizyte u neurologa i sie nie nakrecać.Moze mi sie to uda Mania a tister to super sprawa.Fajny sprzecik,niezbyt uciązliwe ćwiczenia,a ponoc dzialaja. Dzis zmierzylam sobie górne partie. Jednak moje ostatnie teta-te z hula-hopem sie opłacilo,bo zlecialo. Pod biustem kolejne 2 cm mniej,a i w buscie to samo.A tak te partie to kjakos wolniej schodziły.. Ogólne w psie 6-7 cm w biederkach 8cm pod biustem 5 cm a w biuscie 6cm Uporczywie pracuje nad dolna parta nóg...i powolutku cos widac..choc caly czas te moje kostki mi sie nie podobaja. Asiek ty śmigaj do lekarza..no i powodzonka na egzaminach. Kleo ciesze sie,że cos sie ruszyło.Zycze powodzonka:0 Pozdrawiam wszystkie koleżanki.:):):)..a tak w ogole mały znow ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry zapowiada sie piekna pogoda:0 Życze udanego świetowania i milej atmosfery. Ja dzis do pracy zapitalam na 2 zmiane:( Na 9 idziemy z dziecmi do kosciola...potem troszke sobie posiedzimy i na tym konczy sie moje swietowanie Ale szybciej czas leci,na tych 2 zmianach. Od soboty mam 3-dniowy maraton nockowy:(.Tego to akurat nie lubie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja dzis spalam do 11,30 ale mi dobrze bylo wreszcie odespalam troszke caly tydz.... teraz kawusia i batonik z biedronki ( tylko 100 kcl ) :) no i mam mniej niz w stopce ale jeszcze chce schudnąc wtedy cos zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×