Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że coooo

jak nazwać faceta który obraża sie jak panienka??

Polecane posty

ewidentnie mnie z kimś mylisz, patrzac realnie na kafe jestem od tego roku i dosc rzadko, zatem to nie byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
no ale to juz jego (naszego faceta) rola, zeby taka delikwentke ustawil do pionu, i oczywiscie bedac swiadomym jej checi ograniczyl stosunki do koniecznych. facet ktory kocha i czuje sie kochany, spelniony w zwiazku z partnerka tak zrobi, bo wcale nie chce ryzykowac zwiazku. dokladnie tak jak my dziewczyny.. tak mysle. pewnie, nie zawsze jest rozowo w zwiazku, ale jako baza powinno byc: chce byc wlasnie z TOBA, nie z kims innym i starajmy sie nie dopuscic, poprzez milosc i cieple gesty jedno wobec drugiego, do sytuacji, w ktorej jest ryzyko ze nasz zwiazek sie rypnie z powodu jakiejs zdrady. zdrada jest zawsze konsekwencja jakiegos problemu w zwiazku, czasem trwajacego juz od dawna i nie rozwiazanego, nie przegadanego, jakiegos starego zalu. o ile oczywiscie nasz ukochany nie jest z natury motylkiem co to z kwiatka na kwiatek i dla sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwa zbieżność nicków, ale skoro ty wiesz swoje to wierz w to. Tylko po co o tym teraz piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ładnie to ujęłaś, nie jest motylkiem :) raczej łodyga która jeden kwiatek nosi....On ma właśnie takie podejście jak mówisz "chce byc wlasnie z TOBA, nie z kims inny" i nie daje mi powodów do zazdrości, z tamtą panną natychmiast urwał kontakt, myślała że jak się trochę wstawi to mu hamulce puszczą lafirynda :P ale jak się dowiedziałam o całej sprawie, to i tak sie wściekłam! zazdrość jest tylko moim problemem i próbuje z nim walczyć, tylko że takie sytuacje to dla mnie za wiele i wtedy nie wytrzymuje. Na szczęście już długo jest spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze chodzi Ci o blog ten co mam? teraz bo widze tam jakiś nick który podałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kim jesteś ale piszesz językiem niezrozumiałym jak dla mnie duch cafe Było to w ub roku byłem u was na temacie byłas na oranz Nosiłas ksywkę Cortina( tu był rocznik) Pytałem się cos co nie chće powtórzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jest o czymś innym, tylko go zaśmiecamy, więc skończmy to. Pa dziewczynki idę odpocząć bo jutro ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch - hehehe ja się nie dziwię że Cortina nie kuma o co chodzi... Cortina - niech moc będzie z Tobą :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
no wiesz co cytrynowo, powinnas byc szczesliwa, ze masz takiego faceta. jak ty mozesz byc zazdrosna, o co, skad ci sie to bierze? zachowal sie najlepiej jak mogl?!!! zadalas sob pyt DLACZEGO jestes zazdrosna? co to powoduje skoro nie on? nie mozesz byc odpowiedzialna za caly swiat i ewentualne dziewczyny, ktore spotka, mozesz byc odpowiedzialna tylko za siebie i to co dajecie sobie w waszym zwiazku. I to jest moim zdaniem najlepsza gwarancja, ze nie wsz jest ok, a w taki wypadku o zazdrosci no po prostu mowy nie ma. za moim facetem szalala taka dziewczyna. nie byla jednak natretna, ale miala do niego slabosc. z powodu powiazan towarzyskich spotykalismy sie w grupie, nie byla dla mn nigdy niemila. ja.. ja sie z nia zaprzyjaznilam i podsylam jej od czasu do czasu moich wolnych kolegow (organizuje spotkania), majac nadzieje, ze w koncu jakis jej sie spodoba. slowem, zneutralizowalam ja przyjaznia. ale ona w ogole jest mila, bo moze ta tw lafiryndra nie nadawala sie do zakolegowania. piszesz, ze u ciebie spokoj od dluzszego czasu z zazdroscia. moze uczysz sie (z powodzeniem) zaufania? moze wlasnie zmieniasz swoje schematy psychiczne, ktore wczesniej kazaly ci byc zazdrosna?to byloby fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
dobranoc Cortina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaale mówiąc że ostatnio spokój miałam na myśli to, że chwilowo żadna się koło niego nie kręci :P hehehe no i ja mu wierze..wiesz bez zaufania związku nie będzie tym bardziej takiego..a moja zazdrość bierze się z: - niskiej samooceny - byłam już zdradzona Zobaczymy co będzie w sylwestra.. Z tamtej pindy nie znam i nigdy nie poznam - On był w delegacji i tam jakaś tak się na niego uwzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będę zmykała do łóżka - muszę dokończyć pakowanie i jade do domu (do roboty) na święta :) dobrej nocy :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
ja tez bylam zdradzona. Kilkakrotnie, przez tego samego partnera. Ale to przeszlosc, ktorej nie pozwolilam kreowac mojej terazniejszosci ani przyszlosci. Co wiecej haha, teraz na odleglosc wyczuwam faceta, ktory "ma tendencje" do zdrady. no szosty zmysl. dlaczego masz niska samoocene???jakie sa powody?? jakie masz przekonania na swoj temat?skad ci sie to wzielo? jak sob na te pyt odpowiesz ustalisz zrodlo problemu i bedzie ci latwiej to zmienic. z pewnoscia bedzie ci ze soba lepiej jak zaczniesz to wsz rozwiazywac. A wiesz,z e to TWOJ problem, ze masz niska samoocene i ze nie masz prawa zadreczac tym partnera?(zazdrosc w wyniku niskiej samooceny). robilas sobie kiedys liste dobrych i zlych cech charakteru lub wygladu zewnetrznego? Typu: okropny nos, ale fascynujacy kolror oczu, typu: szybko sie wkurzam, ale jestem tego swiadoma i umiem pracowac nad soba. chyba tylko ty i ja takie nocne marki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
no to papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
nie ja dodalam ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
nie jestem az taka romantyczna. w ogole nie jestem!ide spac dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani, przepraszam was, ale nie mam netu chwilowo w domu i nie wiem kiedy bede miec:( teraz jestem w pracy wiec pisze. tak wiec: CORTINKO spoznione zyczenia, wszystkiego naj, zebys znalazla szczescie i spokoj i taka milosc na jaka zaslugujesz:) Aaaaale: "Co wiecej haha, teraz na odleglosc wyczuwam faceta, ktory "ma tendencje" do zdrady. no szosty zmysl"-- hehhe, mozesz napisac jak to wyczuwasz, bo ciekawi mnie to, gdyz niektorzy faceci sie niezle maskuja;) pozdrawiam was wszystkich i dzis jeszcze bede pisac, a potem to chyba dopiero w poniedzialek z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no wiec mialam zdac relacje, no bylam znow w tej knajpie , moj ulubiony kelner sie ze mna przywital i caly czas sie gapil, a moja kumpela sie smiala ze robimy do siebie podchody jak w podstawowce:D Dzis znowu tam ide, bo musze obczaic czy jest zaobraczkowany-jesli tak- to rezygnuje z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
hej, ja jestem, ale zaraz lece do szkoły. kurde... głupio mi , ale chyba czuje że go nienawidze... mam ochote mu cos zrobic.. za to jak mnie potraktowal... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze coooo, nie martw sie, moj przy rozstaniu tez probowal zwalic wine na mnie i ze to ja sie zmienilam. wiem ze czujesz zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
i jeszcze po zerwaniu dostaje smsa , 4 nad ranem " szkoda ze nie mozesz byc taka jak kiedys.. bylo tak fajnie..." super... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nie wiem, czasem dopiero po czasie dochodza do nas bledy, ktore popelnialismy. ja wczesniej tez nie zdawalam sobie sprawy, a jednak popelnilam kilka bledow jak patrze na to dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cooo silną bądź, nie daj sobą manipulować! On tak pisze bo żałuje, że skończył wasz związek, i chce żebyś się odezwała albo zawalczyła o niego. Nie daj się!! sam dobrze wie że nawalił a teraz zwala na Ciebie. Szkoda że koleś nie ma godności i jeszcze Cię rani. To tylko potwierdza, że nie jest Ciebie wart!! Nie daj się i olewaj te jego smsy - to zaboli go najbardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun - ja już myślałam, że zabalowałaś kilka dni ;) a takie podchody mają swój urok ;) najwięcej frajdy w "gonieniu" króliczka :D ale masz racje, upewnij się że koleś wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowo, zgadzam sie, nawalil, a teraz chce zmanipulowac, ale my tez czasem popelniamy bledy i nie jestesmy idealne. kurde nie wiem kiedy tego neta bede miec , moze za tydzien dopiero, a tak bym chciala z wami w swieta posiedziec:( no, dzis sie przyjrze, jak zaobrączkowany to znaczy ze niezly gnoj z niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun - takich trza omijac z daleka..czemu aż tyle potrwa naprawa? przeciez do świat jeszcze klika dni, może naprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szkoda ze nie mozesz byc taka jak kiedys.." matko, co za sms, choć znam takie, bo dostawałam od byłego. Koszamar. każdy mówi nie czytać, kasować, tylko np u mnie w tel wyświetla się bez czytania początek. Chyba njlepiej zmienić wtedy numer, ale podstawa to nie odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×