Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że coooo

jak nazwać faceta który obraża sie jak panienka??

Polecane posty

Gość że coooo
hej,:) a wlasnie wrocilam do domu. brr ziimno, stopy mi przemarzły.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
hmm.. w miare dobrze.. staram sie o nim nie myslec, ale to nie jest łatwe. nadal wspominam to kiedy jeszcze wierzylam w ten zwiazek i było miedzy nami ok.... nadal ciezko mi sie z tym pogodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
a co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drażni mnie dziś strasznie swoim zachowaniem - permanentnie nie ma dla mnie czasu od półtora tygodnia, dziś jest niedziela i się okazuje że on i tak nie ma czasu! I myśli że wystarczą mi jakieś zdawkowe wiadomości kiedy nie możemy nawet normalnie porozmawiać! wrrrrr! jest tyle spraw do omowienia ale ja jestem ze wszystkim sama bo On nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
może faktycznie nie ma czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drażni mnie dziś strasznie swoim zachowaniem - permanentnie nie ma dla mnie czasu od półtora tygodnia, dziś jest niedziela i się okazuje że on i tak nie ma czasu! I myśli że wystarczą mi jakieś zdawkowe wiadomości kiedy nie możemy nawet normalnie porozmawiać! wrrrrr! jest tyle spraw do omowienia ale ja jestem ze wszystkim sama bo On nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drażni mnie dziś strasznie swoim zachowaniem - permanentnie nie ma dla mnie czasu od półtora tygodnia, dziś jest niedziela i się okazuje że on i tak nie ma czasu! I myśli że wystarczą mi jakieś zdawkowe wiadomości kiedy nie możemy nawet normalnie porozmawiać! wrrrrr! jest tyle spraw do omowienia ale ja jestem ze wszystkim sama bo On nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, cos chyba moja wiadomosc w sobote nie doszla. no wiec bylam z kumpela w knajpie, ale góra, gdzie on pracuje byla zamknieta , bo jakas impreza prywatna:/ ale zszedl na dół i jak mnie przyczail to od razu sie usmiechnal, potem jeszcze zszedl 2 razy , ale strasznie zaganiany byl. wiec nadal nie wiem czy ma ta cholerna obraczke czy nie:/ dzis znowu ide z kumpela, mam nadzieje ze w koncu obczaje;) a poza tym to swieta ida i fajnie, odpoczne sobie:) caluje was Sun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
sun6 - powodzenia :) cos cicho tu dzisiaj. ja robie postepy, juz sie nie wpatruje w gg kiedy sie udostepni, nawet dzis nie zwrocilam na to uwagi :) ale brakuje mi go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
dzielna ze cooo!zobaczysz, wszystko minie, tylko trzeba czasu! ja na swieta nic nie robie (to w zwiazku ze sprzatajaca pod dyktando mamy cytrynowo), posprzatalam po lebkach i sprawia mi to musze przyznac wielka radosc. nie mam tez choinki, a dodatkowo tu sie nie obchodzi wigilii, wiec mi odpada ten caly szal (nie przepadam za swietami). poza tym jedziemy na swieta do jego rodzicow.ale dopiero w srode wiec sie jeszcze bede tu platac sciskam was bardzo, odzywajcie sie jak tam u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafe nawala coś ostatnio strasznie, albo za dużo nas tu siedzi, albo jest to koniec końca, oby nie. U mnie zawirowania świąteczne na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - ja ledwo żyje, dziś kupowałam z siostrą ostatnie prezenty ale sie schodziłam! no ale chrzesniakowi tez udalo mi sie cos znalezc wiec mam to z głowy. Z tymi porządkami to moja mama ma hopla :P ale już wole to niż gotować :P właśnie skończyłam łupać orzechy na torta, trochę to wszystko męczące ale jak sie zejdziemy we wszystkie (mama i siostry) w kuchni i każda coś robi to jest przyjemnie - moment żeby poopowiadać co się u nas dzieje i powspominać jakieś świeta sprzed lat i bliskich których już z nami niestety nie ma... że coooo - potrzebujesz czasu, ale dzielna jesteś i silna a taki facet do szczęścia nie jest Ci potrzebny. sun - widzę że Cię wzieło :D ciekawa jestem tego klubu gdzie chodzisz na podryw :P aaaaale - jak to nie masz choinki? to gdzie mikołaj ma zostawić prezenty? no halo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
choinka bedzie u rodzicow ukochanego, a ja i tak nie lubie swiat. od czasu jak mieszkam sama (jakies 10 lat) nigdy nie postawilam choinki. zreszta, jak wam pisalam, zwyczaje swiateczne sa tu (we wloszech) inne, nie obchodzi sie wigilii, zadnego oplatka, wazny jest obiad pierwszego dnia swiat, zreszta swieta przechodzi sie , moim zdaniem, "lagodniej", mniej jest to odczuwalne, sniegu nie ma, nie ma atmosfery, nie znaja kolend, co, jak mowie, mnie dosc cieszy, bo nie lubie.jak czytam cytrynowo o twoim szale swiatecznym to przypomina mi sie dziecinstwo i podlotkowatosc, czulam sie koszmarnie!!! wiem, wiem, ze nie jest to zapewne szczegolnie popularne, no ale taki moj urok. ale i tak wam zycze wszytskim wesolych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaale ja też nie przepadam, męczą mnie swięta a okres przed świąteczny tym bardziej, ale co robic? może jak juz będe zupełnie samodzielna bede miala swoje mieszkanie to bedzie to inaczej wygladało. Chociaż z drugiej strony nie brakuje Ci świąt? śniegu? i tej atmosfery? nie chciałabyć pokazać swojemu lubemu jak to się robi w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaale ja też nie przepadam, męczą mnie swięta a okres przed świąteczny tym bardziej, ale co robic? może jak juz będe zupełnie samodzielna bede miala swoje mieszkanie to bedzie to inaczej wygladało. Chociaż z drugiej strony nie brakuje Ci świąt? śniegu? i tej atmosfery? nie chciałabyć pokazać swojemu lubemu jak to się robi w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
on wie cytrynowo.niespecjalnie robi to na nim wrazenie, ale to zapewne dlatego, ze ja tego nie lubie. w zeszlym roku bylismy sami, bo pracowal w swieta (jest lekarzem wiec jak padnie dyzur tak padnie) zrobilam tylko wigilie, zeby wiedzial, ale nie typowe potrawy bo zup on nie lubi a karp jest niedobry, poza tym nie wsz polskie produkty mozna tu dostac.ale rybe zrobilam (kapusty kiszonej nie ma) wiec tylko grzyby. a na sylwestra pojechalismy do pol, wiec sniegu to sie naogladal (szalenie podniecony bo bylo minus 19!a on jest z poludnia wloch!!! tyle ze mieszkamy na polnocy), zwiedzilismy mnostwo i byl tanczacy sylwester (we wloszech sie nie tanczy, jesz do polnocy w domu albo u kogos albo w restauracji, a potem idziesz sie przejsc po miescie, albo na dyskoteke albo uwaga! grasz w gry planszowe - dla nas horrendum, nie?!. sylwestra polskiego to mi bardzo brak (ale w tym roku idziemy na polski bal w niemczech, z moimi przyjaciolmi stamtad), ale swiat zupelnie mi nie zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie dziwnego mają sylwestra! a ja myślałam że tam to dopiero się bawią a tam tak....spokojnie :D hehe to mnie zaskoczyłaś! Ja mimo że ich nie lubie pewnie bede kontynuować tradycję, szkoda by było żeby kiedyś za 100 lat zgineła zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow cos mnie umknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wszystkiego naj na swieta, dla tych co lubia i dla tych co nie lubia:) w tej knajpie jednak wczoraj nie bylam bo nie chcialo mi sie. nie, wcale mnie nie wzielo na kelnera, po prostu mi sie spodobal, ale bez przesady:) wiecie co, chyba bede dzis miec neta w domu! ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka pogoda będzie wiesz
na święta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka pogoda będzie wiesz
Nie musisz swojej podać podaj większa miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
przed chwila skasowalam wszystkie smsy (naraz - mialam je w folderze) i kompletnie sie rozkleiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
Mile dziewczynki, ja dzis jestem, ale jutro o swicie wyjezdzam i chce wam zlozyc zyczenia (cytuje zyczenia, ktore otrzymalam od pewnej pani psycholog, bardzo piekne) "Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go żyjąc cudzym życiem. Nie pozwól, by schwytał Cię dogmat – życia w sposób, który jest wynikiem myślenia innych osób. Nie pozwól, aby hałas opinii innych zatopił Twój własny, wewnętrzny głos. I najważniejsze, miej odwagę, aby iść za głosem serca i intuicji. On już wie, kim naprawdę chcesz się stać" te zyczenia sa PRZEDE WSZYSTKIM dla ze co, ale rowniez dla Cortiny, no i dla was wszystkich. i dla mnie samej! Zwracam wam uwage ze oprocz serca jest wymieniona intuicja, ktora jest tu synonimem zdrowego rozsadku. Warto jej sluchac! Dzielna ze co, to wszystko jest trudne, ale to tylko etap takiego zlego samopoczucia, lepszy taki etap niz gdybys miala byc bez sensu zle traktowana przez wiele lat. Sciskam was, gdybym sie miala juz nie odezwac przed swietami! sun, masz internet! No hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
i jeszcze jedno: Pamiętaj, że po to żyjesz, by być szczęśliwym człowiekiem - to jedyny cel Twojego życia. Więc przeżyj te Święta w miłości, spokoju i szczęściu. Każdy dzień w Twoim życiu jest warty tego, by być szczęśliwym i pogodzonym ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
pomóżcie nie potrafię się zaczernić😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×