Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Amerie masz pomysła jak powiedzieć mężowi ? no chyba że nie wytrzymałaś i już puściłaś parę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chyba tak albo tak małych wyników nie chce im się dokładnie podawać bo i tak nie ma to żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak być. A gdzie sa goście , że tak sobie na kafe siedzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 dzięki za słowa otuchy i przykro mi, że nie możecie się starać. Amerie gratulacje !!!! Z naszych nowych ciężarówek się cieszę :) W końcu się jutro wyśpię :) :) :) jak bym chciała być w ciąży...od razu bym podziękowała w pracy...mam jej serdecznie dosyć...ale jak jej nie ma to trzeba i już :( Ej przypomnijcie mi która to miała w lutym zajść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym zajdzie Hope (chociaż dowie się chyba w marcu) no i jestem pewna że Smile wróci z wojaży w dwupaku :) A w lutym do towarzystwa Amerie dołączy Beacik. Czyli dwie dziewczyny w lutym i dwie w marcu no i wszystko się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam ;-) amerie a pamietasz w ktorym dniu sie staraliscie? chyba testy pomogly. testy owulacyjne dzialaja cuda :-) Ola ja tez tak mialam ze 12dc i nic, 13 dc i nic i dopiero 14 slabe kreski i 15 dwie grube a owulka byla 16 na moje oko i cykl 29 dni wiec faza lutealna nie trwala 14 dni. chyba ze cos zle policzylam :-o Tak bym chciala zeby mi sie udalo odrazu ale nastawiam sie ze na ciaze bede czekac jak na wszystko w moim zyciu :-o zmykam juz spac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ty jako zalozycielka tego topiku jestes druga na liscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wreszcie mam laptopika :D bez neta to mi jakoś dziwnie było :o to chyba już uzależnienie ;) Ale tu dzisiaj pustki... Życzę Wam wszystkim miłych walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nareszcie moge spokojnie cos napisac :) ola maz juz wie :) dzisiaj wyjechal wiec nie bylo sensu czekac do walentynek wolalam powiedziec mu na zywo niz przez telefon ;) hope pamietam kiedy sie staralismy :) to bylo tak pierwszy pozytywny test byl w srode wiec staranka byly w czwartek rano pozniej w czwartek zrobilam znowu test i kolejne staranka w piatek rano mysle ze testy to bardzo dobra sprawa jesli ktos ma takie cykle jak ja... zawsze myslalam ze mam ow. jak mi jajniki bola a wyszlo na to ze mialam ja kiedy bole ustapily. testy swoja droga ale najwazniejsze ze mialam meza przy sobie kiedy bylo trzeba :) pewnie dzisiaj wszystkie jestescie zajete mama nadzieje ze sie raelaxujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................25............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................2..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny wpisalam sie do tabelki ale strasznie sie boje ;( i wizyty u lekarza tez zeby chcociaz tym razem wszystko bylo ok ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie dobrze Amerie:P ale dzis mam do dupy dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej lasencje udało mi sie na chwilkę wejść na kafe, a tu takie nowiny!!!!! Amerie gorąco gratuluję II kreseczek. Strasznie się cieszę moja droga, że się udało :D No to teraz musisz dbać o siebie i o fasolkę, a małż to na bank miał najpiękniejszy prezent wczesnowalentynkowy hihi ;) Banmon, no to teraz na Ciebie kolej, no chyba nie będziesz odstawać od szeregu? do 16.02 już tylko 3 dni, więc wcaaaaaale nie tak daleko :) Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a Ty nam się tu zaraz melduj i opowiadaj co się dzieje, Po to jesteśmy, zeby sobie pomagać, co jak co, ale baba babę zawsze zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacik dzieki :) trzymam kciuki za reszte strasznie cicho dzisiaj tutaj ale to chyba normalne w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę, że dziewczyny już sobie walentynkują :) hehehe a Ty jak się masz? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie czuje :) troche zmeczona jestem a tak to ok. czasami jak cos zjem to troche mdli ale tak delikatnie zreszta wszystko jestem w stanie wytrzymac oby tylko bylo dobrze :) beacik ja sie zastanawiam jak dziewczyny tutaj w tabelce licza tygodnie bo kalkulatorek mi wyliczyl 4 tydzien czyli od ostatniej @ a tak na serio to dopiero 2 tydz. wiec chyba tak prawidlowo sie liczy... beacik a ty jakie plany na walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie powinnaś wpisać 4 tydzień, liczy się od ostatniej @. Śniegu u mnie tyle nasypało, więc zrezygnowaliśmy z M z wyjazdu do miasta na kolację, i zostaniemy w domku. Upichcę coś dobrego, świce, winko(w rozsądnych ilościach) no i jakiś mały skeczyk hehehe. Nawt się mi nie chce nigdzie ruszać w taką pogodę. Poza tym, to pewnie wszędzie będzie mnóstwo ludzi. A Ty jak spędzasz jutrzejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................25............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................4............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam sie... beacik ja spedzam walentynki w domku sama... bede pakowala walize na wyjazd... ale zle spalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja jak zwykle w pracy... amerie to fajnie ze jedziesz do Pl akurat zbadają cię normalnie bo tu kazaliby ci przyjść za 12 tygodni. Będzie dobrze tego sie trzymaj! Ola jak twoje testy? Dziś pewnie szalejesz :-p My w sumie mieliśmy walentynki wczoraj :) kolacyjka i deser :-p a później film. Dzisiaj też sobie w domku posiedzimy bo po całym tyg mi sie nic nie chce przez ta prace. Zastanawiam sie tylko czy jak będziemy sie starać przez 3 dni pod rząd to będzie dobrze. Miłego dnia dziewczyny :) To na walentynki @-->-->---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ja wam diewczyny z calego serca nie zycze tgo co ja ter4az ma.... mam tylko nadzieje ze przez to wszystko nie strace malenstwa... juz mi lez nie starcza... ucieklab ym stad ale nie moge zostawic j.... i tesciowej.. ile ja bym dala zeby miec inne zycie.. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes co sie dzieje??? banoman :) wracaj szybko bo nudno tutaj bez ciebie :/ ola jak tam testy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes co tam znowu, Ty się dziewczyno nie stresuj olej to, najważniejsza jesteś ty i dziecko !!! Niech się dzieje co chce, a jakby co to wyrzuć z siebie to...ulży Ci a im da do myślenia !!! Ola zaopatrzyła się w Historię Edgara :), ale najpierw mam do przeczytania dom nad rozlewiskiem, zaginiony symbol, powroty nad rozlewiskiem...:) myśli trzeba czymś zająć. Trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny jutro idę do gin po południu, z wynikami, boję się, bo ostatnio jajniki dają mi w kość, a co gorsze drugi mnie pobolewa również..:( Miłego tygodnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×