Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

a u nas za przystawkę to chyba zupa zawsze robi :D to takie typowo polskie ;) ja np jesli się trzymać słodkiej wersji jedzenia to poleciłabym rucole, z podsmażaną gruszką, orzeszkami, serem kozim, i sosem winegret-czy jak to tam się pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten w kokosie mnie kusi, może spróbuję w weekend :) Myślałam żeby piersi kurczaka Posypać przyprawą kuchni włoskiej, tarką mozzarelą i może suszone pomidory albo pietruszki, wszystko zwinąć w rulonik. Normalnie podsmażam je a potem z passaty robię sosik pomidorowy i w tym duszę ale tym razem wolałabym bez tego sosiku, myślisz że mogę te ruloniki tak po prostu do piekarnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mnie to się nie pytaj bo się kompletnie nie znam na gotowaniu, ja bez przepisu sama specjalnie główką nie ruszę, ale myślę ze możesz wkrzucić do piekarnika tylko boje się ze moga byc deczko suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakbym je zawinęła w folię to będą chyba ok? Cholerka sama nie wiem. Tak sobie myślę że może tylko deser bedzie polski no sernik albo drożdżówka z owocem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro tłusty czwartek to paczki albo faworki ;) myślę, że w foli powinno byc ok, bedą się trochę dusić we własnym sosiku i powinny byc soczyste a ja właśnie naleśniki narobiłam :) ale nie za dużo tylko po 3szt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik świadczący o prawdopodobnie przebytej owulacji (prawidłowa czynność ciałka żółtego) >= 15 ng/ml czyli mam źle a tutaj w lab było trochę inaczej te normy ale chyba lepsze te ze strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się właśnie wydaje że powinnaś patrzeć na normy z laboratorium, a tam mieściłaś się w normie. A tą stronkę podałam bo nie wiedziałaś kiedy się bada hormony i to miała być wskazówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nawet jak spojrzysz w tabelke z tej stronki to jest ok 0,98 - 21. Wszystko jest ok, owulacja była :) Nie panikuj bo na dupę dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może była nieprawidłowo przebyta....... 4dc zrobię prolaktynę-mam nadzieję, że @ będę miała najpóźniej we wtorek M zrobi badania a później do lekarza uderzę, może nawet do tego z salve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta norma jest baardzo duża, ale prawda jest że jesli np masz progesteron na poziomie 3-10 to raczej marne szanse na utrzymanie ciąży, przy czym cykle mogą być ok i owulka tez mogła być, tutaj bardziej chodzi o normy dla kogos kto się stara i chyba te ze stronki internetowej sa poprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze ty masz progesteron powyżej 10. Po drugie najlepiej jak wyniki zinterpretuje lekarz. Po trzecie będzie ok, w razie czego już będziesz wiedziała na czyn stoisz. Wg mnie wynik jest jak najbardziej ok :) A tak w ogóle to jest to wynik z ciąży I trymestr ;) Małż też zaczął mi się stresować tymi badaniami. Tłumaczę mu że jakby była tragicznie to byśmy w ciążę nigdy wcześniej nie zaszli, a jak jest nienajlepiej to da się to naprawić. Musimy być dobrej mysli. Zreszta mam przeczucie że jesli są problemy to raczej z moimi hormonami, ale o tym też się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola niech się M nie stresuje biedaczek, a tak swoją drogą to ciekawa jestem czy tam jakis filmik dostanie czy magazyn, a może twoją osobę do pomocy :) mój się mnie pytał czy będzie to musiał w wc robić a ja nie mam zielonego pojęcia :D niby móiw, że się nie stresuje i go nie ruszają takei rzeczy ale czuję, że przed samym badaniem będzie się mocno denerwował a teraz mówi tak dlatego, że to jeszcze daleka przyszłość według tej normy z pierwszego trymestru to chyba każda kobietka by się w niej mieściła bo rozpietość jest powalająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bedzie się samogwałcił ;) w domu. Potem ma podobno 2 godziny na dowóz. Doczytałam w liście od nich że jak nie dasz rady tego dowieżć w odpowiednim czasie to możesz skorzystać z pomieszczenia w szpitalu, ale musisz się wczesniej umówić. Z tym niestety jest za późno , zreszta w domu chyba łatwiej mu pójdzie :) A ja w tym czasie będę w pracy. Swoja droga Małż wczesniej tez był taki pewniak, dopiero jak wyrok wyznaczony to zaczął panikować. Jutro zadzwonie i spróbuję się umówić na swoje badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D to o tyle dobrze, że w domku może :D no ale ciebie nie będzie to tak mu pewnie smutno będzie ;) i cos czuję, że mój też swoja pewność zatraci jak się zbliżymy do terminu :D Ola a ty idź za ciosem i też się zapisz na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co a w kielcach też jest taka możliwość ze można samemu tylko w ciągu 30min trzeba dowieść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No postaram sie dostać skierowanie tylko mam obawy bo ja pracuję od 7:30 do 16:30 i pewnie będę musiała kombinować jak się zwolnić. Nie chcę zeby w pracy wiedzieli o starankach. A twojego M strach obleci pewnie dzień przed, a do tego czasu to twardziel bedzie. I tak dobrze że nasi faceci nie widzą problemu w zrobieniu tego badania w ogóle, bo słyszałam że wielu ma mocne opory. banmon bedę już spadac do wyrka, bo czuję że mnie tez choróbsko bierze, tylko muszę jeszcze sobie mleczko moidowo-czosnkowe strzelić. 3maj sie, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm mleczko z miodem i czosnkiem pychotka :) walcz dzielnie z chorobą :) milego dnia życzę pewnie, że mój M będzie peniał przed badaniem :) ale rzeczywiście dobrze, że nasi nie widzą w tym żadnego problemu a znam takich co by widzieli ale z takimi palantami to ja sie nie zadaję :) w końcu same wybierałysmy naszym M więc musiałyśmy dobrze wybrać ;) myślę, że aż tak dużo razy nie będziesz się musiała zwalniać z pracy (jeśli w ogóle bo może zmajstrujecie groszka w walentynki :) ) pewna jestem, ze i tak się nikt nie połapie o co chodzi, w końcu raz na jakiś czas wolne wziąć mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???.........................ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................25............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?........... no i rowno 28 dni;) ale nie rozpaczam bo sie nie nastawialam w ogole bo staranek nie bylo;) trzymam kciuki za inne dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak to w tym cyklu proszę się ładnie starać :) 🌻 ja już w domu, jutro mam bardzo napiety dzień :o rano badanie, w pracy jutro małe kongo będzie, no a popołudniu goście przyjeżdżają nie jestem pewna czy w pracy się wyrobię i w ogóle bedę jak oni przyjadą w razie czego M będzie w stanie gotowości..... a dziś generalne sprzątanie i zakupy na weekend :o 😭 Ola dziś pewnie zajeta będzie, bo chyba goście będą :) ale jesli znajdziesz chwilkę czasu to napisz na kiedy wyniki armii :) Co u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na chwile bo musze uciekac spac bylam caly dzien na zakupkach zrobilam test i sa 2 kreseczki :) jedna bardzo slaba ale w sumie to jeszcze wczesnie @ powinna byc dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera jasna :D :D :D Amerie teraz uciekasz po takiej nowinie !!!! GRATULACJE MOJA DROGA :D 🌻 cieszę się baaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie odezwac jak najszybciej banoman ola i reszta trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwij się koniecznie :) jutro pewnie powtórzysz sikańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki banoma ale maz wraca zaraz a ja chce mu powiedziec w walentynki wiesz ;) kurcze chce mi sie popisac strasznie ale co zrobisz... jutro tez bede zajeta ale postaram sie jakos tajniacko zagladac ;) dzieki banoman :* test zrobie jeszcze raz jutro lub w sobote rano ale tak czuje sie jakos wiecie... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie ciekawe czy wytrzymasz z tą nowiną do walentynek :) ja też nie wiem czy jutro znajdę czas na topik bo od jutra bal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×