Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę bo zaraz obiadek mi się ugotuje. Pogoda u nas piękna dzisiaj więc byliśmy na super wycieczce. Najawżniejsze że w końcu uśmiechnęła się do mnie bużka na teście :D Oj bedzie się dzisiaj wieczorem działo he he nawet nowy komplecik kupiłam ;) Banmon zrobiłam równocześnie tescik kreskowy i jak bedziesz chciała to mogę wkleić jego zdjęcie, żebyś wiedziała kiedy jest ok, chociaż wydaje mi się że po paru negatywnych testach sama zauważysz wyraźną różnicę. Amerie dobry pomysł z tym ginem w PL , może zapytaj się o duphaston? Joasia na pewno będę trzymać kciuki a ty napisz jutro koniecznie jak było. Dom nad rozlewiskiem czytałam, przyjemna ale bez zachwytów :) Napisz jakie książki polecasz bo za miesiąc będę a PL i nie omieszkam odwiedzić empika. A tak w ogóle to życzę wszystkim fajnych Walentynek i przesyłam całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Joasia "Jasne błękitne okna" rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola pamietaj zeby chociaz jedne staranka byly rano ;) ale super :) :) :) wiem jaka to radocha widziec ta smiejaca sie buzke :) ola mysle ze pewnie gin. sam mi cos przepisze tym bardziej ze opiekowal sie mna po pierwszej stracnej ciazy trzymaj sie i udanej owocnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie a dlaczego muszą być rano? nawet myślałam ze lepiej będzie jutro rano niż dzisiaj wieczorem, ale my wstajemy o 6:20 do pracy, czyli seksik przed 6 , czyli trzeba by było nastawić budzik. Mało to spontaniczne :O no i wcale nie wiadomo czy byłaby ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ostatnio taki film Jasne błękitne okna w reżyserii B. Lindy bardzo fajny. Ola ja czuję ze będziesz następna chyba ze któraś już zaciazyla a jeszcze nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moj mezulek tez musial troszke sie zmuszac ;) bo o 5 rano wracalam z pracy slyszalam ze rano jest lepiej ;) my 2 razy rano sie staralismy jak testy pozytywne wyszly :D i jak w pierwsza ciaze zaszlam to tez czesto z rana sie prztulalismy ;) ale tylko tak napisalam zawsze to lepiej na dwa sposoby hehe rano i wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram hope tez mam takie przeczucie mam nadzieje ze to dobre przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale najlepiej zebyscie sie starali wtedy kiedy wam sie chce ;) zeby bylo milo a nie tak ze trzeba wiec rob tak jak uwazasz ja trzymam kciuki i jestem dobrej mysli w koncu ow. blisko :D wiec tym razem musi sie udac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope a jak tam walentynki?? o!!! zapomnialysmy o smile jeszcze :D pewnie wroci z niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba sprawiam wrażenie prawie ciężarnej ;) ale to przez ten mój zapuszczony brzuchol tylko. Już od dawna wszystkie macie przeczucie że ja następna a tu ciągle nic :P A Smile na 100% wróci w dwupaku, nie ma innej możliwości :D Hope a kiedy owulka? Jka to sobie zaplanowałaś w związku z planowana dziewczynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ola teraz prawie w 100% pewnosci wiesz ze bedzie owulka wic musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ola to od dzisiaj ostro działacie ;) trzymam kciuki za owocność staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście jeszcze są, jutro rano jest wyjazd wczoraj były narty, dziś teatr i jakos weekend zleciał, a tak poza tym to specjalnego humoru nie mam, dstaję codziennie nerwicy i mam wszystkiego dosyć i tak sobie lecą dni ;) bark mi sił na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super to rozrywkowo :) szkoda tylko ze humorku brak :/ banoman ja wole ciebie taka z pozytywnym mysleniem ale wiem ze takie denerwowanie sie czasami dobrze robi mam nadzieje ze humor wkrotce sie poprawi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ja już powoli tracę pozytywne nastawienie do wszystkiego zreszta nigdy go za wiele nie miałam ale teraz WIEM że ze staranek to dupa wielka i nic nie wyjdzie, co raz czesciej mnie ta mysl uderza A tego co się dzieje w mojej główce to nawet lepiej nie opisywać bo sama nie potrafię tego za bardzo ogarnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ja cie rozumiem tez tak mialam ten miesiac byl dla mnie jak wyrocznia juz tracilam nadzieje... najgorsze jest to ze sie czeka i czeka i kiedy @ przychodzi a innym sie udaje wlacza sie myslenie dlaczego to nie ja zlosc i takie uczucie ze nie wiem nawet jak to opisac.... wszystkie zapisalysmy sie na ten topik bo sie starami w wszytskie bedziemy mamami!!! kazda z nas miala chwile zwatpienia banoman dasz rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej czuję złość że mi się nie udaje a nie że wam tak :) bo jakoś tak dziwnie ale cieszę się jak komuś z topiku się udaje :) ja po prostu nabieram coraz wiekszej pewności że u mnie latwo nie będzie tzn że raczej nic z tego..... bo tak na prawdę u nas to nie jest kwestia nie trafiana w owulke bo mialam dwa razy monitorowane cykle-więc łatwiej już być nie mogło, widać przyczyna jest gdzieś indziej, no sama nie wiem jak to wytlumaczyć ale na prawdę czuję że my dzieci nie będziemy mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym Joasia trzymam kciukolce za wizyte u ginka, mam nadzieje że wszystko sie ladnie normuje u ciebie, pisz koniecznie jak juz bedziesz po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Joasia trzymam kciuki za Twoją wizyte i daj znać jak wrócisz 🌼 Agnes co się stało? Banmon za takie głupoty po tyłku powinnaś dostać! Będziecie mieć dzieci, zobaczysz i na Ciebie przyjdzie kolej 🌼 Amarie Ty chyba nie powinnaś na nocki teraz pracować... U nas tyle śniegu nasypało że mój mąż wczoraj ponad dwie godziny odśnieżał koło domu :o i dalej sypie :o w sumie to ładnie jest ale chce już wiosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010.......Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................17............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................4............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE tam żadne głupoty Goga :) u nas też sypie i mam już dosyć tej cholernej zimy :o niby ładnie ale ja już chcę ciepełka, a z drugiej strony nie chcę myśleć co to będzie jak ten cały śnieg puści.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wody będzie wtedy wszędzie pełno :o masakra :o mam nadzieje że będzie sie to topiś pomału... Banmon a wybierasz się do gina? Bo na monitoringu było wszystko ok to może inne badania Ci każe zrobić tak dla spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie robię badania ;) teraz czekam na @ i zrobie prolaktyne, w poniedziałek M idzie na badanie nasienia, niestety w Kielcach nie ma za bardzo lekarzy którzy znają się na niepłodności, ten mój mi proponuje badanie na drożność ale ja myślę że najpierw trzeba to nasienie zbadać, chyba zacznę korzystać z rad doktora z kliniki Salve w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z wynikami do którego pójdziesz? Znaczy będziesz do łodzi jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli będę miała wyniki z hormonów i nasienia to pojadę do łodzi ze wszytkimi papierkami jakie mam i zobaczyny co tam powiedzą, wyjścia za bardzo nie mma, mogłabym siedzieć i nic nie robić ale myslę, że nie ma sensu bo nam się nie uda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne lepiej coś robić nawet jeśli wszystko jest ok i uda sie Wam bez żadnych interwencji, ale lepiej mieć pewność niż się denerwować. A wiesz że ten gin z Łodzi jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jest bardzo dobry, jestem czasami na forum nasz bocian i tam dziewczyny sobie bardzo chwalą Salve i doktora, wielu osobom pomógł więc mam nadzieje, że i nam pomoże w ogóle w piątek tak zabalowałam że w sobotę z rana kibelek tuliłam ;) ale później przez cały weekend zero % i tak to we mnie chyba zostało bo wczoraj po jedzeniu prawie pawia nie puściłam i dziś rano też - widać stoarość nie radość i człowiek coraz wolniej dochodzi do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dobry to napewno Wam pomoże i warto jechać :) bo to naprawde ważne trafić w dobre ręce :) to juz pół sukcesu. A to impreza była udana :D ale wiesz chyba coś w tym jest bo ja też pare lat temu mogłam pić % i nic mi nie było a ostatnio to coraz gorzej było i zawsze musiałm odchorować i miałam kacora giganta :o Banmon a dzisiaj w pracy czy w domku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×